град Драма

  • 9 843
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 355
Здравейте,може ли да кажете мнения за цени и подробности за град Драма  (Онируполи).Интересуват ме цените на лунапарка в коледния месец?

# 1
  • София
  • Мнения: 14 512
Здравейте,може ли да кажете мнения за цени и подробности за град Драма  (Онируполи).Интересуват ме цените на лунапарка в коледния месец?
Лунапарк е силно казано - влакче, две въртележки, коледни павилиони с лакомства, музика, коледна украса. Иначе, много е приятно за убиване на няколко часа. А, и влакчето като по нашите курорти, което обикаля из града. То е безплатно, само се чака на голяма опашка. Въртележките бяха по 2 Е.

# 2
  • София
  • Мнения: 3 443
ДОбре де, заслужава ли  си планиране  и организиране за посещени с нощувка  през декември месец? newsm78 Или пък в комбинация с Кавала например или нещо друго за визита и кратко бягство за ден или два...

# 3
  • София
  • Мнения: 14 512
ДОбре де, заслужава ли  си планиране  и организиране за посещени с нощувка  през декември месец? newsm78 Или пък в комбинация с Кавала например или нещо друго за визита и кратко бягство за ден или два...
Ходене със спане само до Драма не си заслужава - освен парка, има една пещера наблизо и това е. Идеално се получава обаче,  ако се комбинира с Кавала.

# 4
  • София
  • Мнения: 3 443
Тогава къде е по-добре да е  е нощувката?Може би в Кавала.... С оглед на това че може би вечер е по-подходящото време за посещение на коледния базар и усещане на атмосферата му Thinking

# 5
  • София
  • Мнения: 14 512
Тогава къде е по-добре да е  е нощувката?Може би в Кавала.... С оглед на това че може би вечер е по-подходящото време за посещение на коледния базар и усещане на атмосферата му Thinking
Е, в Кавала е по-добре - и заведения за вечеря има повече, и хотели. В Драма следобяд и привечер да си тръгнете.

# 6
  • София
  • Мнения: 3 771
Момичета съжалявам, че ще се намеся. Да ме извините...
По време на Коледното село/така се нарича/ ако сте там през деня няма да усетите почти нищо. За тази цел аз твърдо препоръчвам нощувка. Защото веселото и интересно е след като се стъмни. А и доста по-красиво...
Въпреки, че не е нещо толкова грандиозно, но през деня още по-зле.
Писала съм по въпроса, може да видите ТУК
В поста го има и най-удобния хотел за целта. От него при добра стая ще виждате парка и базара. А най-интересно е вечер събота и неделя заради концертите.
Има и доста снимки...
Приятно изкарване...

# 7
  • София
  • Мнения: 14 512
А, ето, добре идва и Блед. Виж как ще ви е удобно.

# 8
  • Мнения: 4 292
Bled добре го е описала. Само да вметна, че е Коледен град. Заслужава си нощувка в Драма, по това време е толкова празнично и весело, особено вечер. Градът е пълен, усеща се много Коледното настроение, през деня атмосферата е друга. Живеем в Драма и сме доста чести посетители. Уикендите е доста натоварено и се чака повече в увеселителния кът. По 2 евро са повечето, има за малки и големи, ледена пързалка от горната страна, на площада не в парка. Блъскащи колички, люлка тип балерина, разни влакчета за най-малките. Тази година имаше и спускане с въже. Павилиони за сладки, сувенири, хот-дог, вино, шоколад. Къщичките са много интересни и безплатни. Една е пощата на дядо Коледа, там се пишат и пускат писма, друга е сладкарница, децата сядат и правят форми от тесто. Има една за фокуси, за приказки, в други рисуват децата по лицата. Като цяло е много забавно и различно, препоръчвам го, макар че вече доста българи го знаят и посещават.

# 9
  • Мнения: 3 253
Цял месец ли е този Коледен град .

# 10
  • Мнения: 4 292
Да, миналата година беше от 04.12. до 07.01., ако не се лъжа. Пак ще е горе-долу в тези дати, ако не са същите. Вече започнаха подготовката.

# 11
  • София
  • Мнения: 3 443
Много искам да го посетим, но с нощувка.Затруднена съм в откриването на места за настаняване..... Rolling Eyes Може ли  помощ

# 12
  • Мнения: 3 253
Да, миналата година беше от 04.12. до 07.01., ако не се лъжа. Пак ще е горе-долу в тези дати, ако не са същите. Вече започнаха подготовката.
Благодаря

# 13
  • Мнения: 943
Аз бях през деня и нищо не видях миналата година.тази ще отида вечер

# 14
  • Мнения: 4 808
Да кажа, че ходихме миналия уикенд до Кавала и останахме разочаровани от коледното градче. Преди това големи хвалби четох за него, очаквах нещо по- по-... ами то си е забавление за деца, а ние ходихме на организирана екскурзия,  имаше две-три деца в групата, само те останаха доволни. Може би и дъждът има вина... Иначе Кавала е хубав град, съжалявам само, че не успях да видя музея на восъчните фигури, но времето беше малко. Живот и здраве, следващия път!

Общи условия

Активация на акаунт