Звездни компромати - 344 част

  • 95 642
  • 761
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 39 041
Местя се!

# 2
  • Мнения: 1 753
идвам и аз тук

# 3
  • София
  • Мнения: 10 825
Благодаря за темата!  bouquet

Прехвърлям си коментара за миските тук

 Живеят си тези момичета с мисълта колко невероятно красиви са и си вярват. След това решават да покажат неземната си красота и на целия останал свят и мама/тати/гаджето купуват и необходимата титла. И като ги засипят после с подигравки ако знаете каква травма им остава... ей я на Тоца от един приятен за окото крокодил на какво чудо-юдо се направи. И Тамара и тя по този път ще тръгне.


# 4
# 5
  • Мнения: 9 582
Ако миската си повярва, че е компилация между Селин Дион и Барбара Стрейзънд, то очаквам от нея поне дует с Веско Маринов.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 442
По-голям резил от това Мис България да се оправдава по телевизията, че не е грозна и че са я снимали от лошия ѝ профил ?, не се сещам да има...
Право в десятката!

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 40 597
Ха...тия още ли не са се развели? Grinning

п.п.На Халваджиян снахата... Whistling
Скрит текст:

# 8
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 358
един прелестен ангел от тези на ВС Heart Eyes да си оправим вкуса от нашата красавица.

Вече ще си спра На кафе, защото ми идва да си прережа вените, като гледам, че Емануела ползва модна консултантка. При това с огромно самочувствие, че е добра професионалистка ooooh! Много вредно предаване!

# 9
  • София
  • Мнения: 11 884
Gema García Marcos е журналистка от Ел мундо. През 2002-ра се внедри със скрита камера в конкурса Мис Испания. Успя да купи короната за Мис Аликанте, но все пак беше дисквалифицирана накрая, заради възрастта. На 31 беше и пак доста по-свежа и симпатична от нашето "момиче"

Скрит текст:


# 10
  • Мнения: X
Гала и Минчев взеха едни пари, за да втълпят на аудиторията, че не трябва да вярва на очите си...

# 11
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
Gema García Marcos е журналистка от Ел мундо. През 2002-ра се внедри със скрита камера в конкурса Мис Испания. Успя да купи короната за Мис Аликанте, но все пак беше дисквалифицирана накрая, заради възрастта. На 31 беше и пак доста по-свежа и симпатична от нашето "момиче"

Скрит текст:



Ох не знам защо от този сайт не ми се отварят снимките първоначално, отчита ги като вирус  ooooh!

# 12
  • Мнения: 3 480
Сестрите Хадид не ги харесвам. Джи Джи има едно такова нечистоплътно излъчване, косата и често изглежда зле - както на Кара Делавайн. Не знам мода ли е, какво ли.

Не следя бг миските, но на толкова хубави абитуриентки не можаха ли да изберат едно моиче с чисто излъчване и без козметични корекции или екстеншъни?

Ким Кардашиян (друга моя "любимка"):

https://www.instagram.com/p/BbutJKLgdUz/?hl=en&taken-by=celebrityglamcam

Кандис:

https://www.instagram.com/p/BbuYLj2AjZE/?hl=en&taken-by=celebrityglamcam

# 13
  • Мнения: 14 989
Благодаря за темата.
Антония си беше направо красива, ама нека ни е новата миска, като се подигравахме на Петрова.

# 14
  • Мнения: 5 992
Благодаря за темата!  bouquet
Роси Иванова е много красива Flutter

Общи условия

Активация на акаунт