Звездни компромати- 356 част

  • 98 209
  • 743
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 5 913
Не ни занимаваха със Зорка Първанова, защото Зорка Първанова не ни занимаваше със себе си.

# 661
  • Мнения: 3 157
Глупости,екип от специалисти имало-всеки си казва мнението Laughing
А пък колко бил обожаван Радев и дрън-дрън,все едно ние сме от друга планета и не помним,че беше избран само и единствено на контра-за да не спечели Бойко и СИЕ.

# 662
  • Мнения: 2 199
Mg18, не мислиш ли, че Радева сама се злепоставя, то не беше котарака и, то еднаквата и рокля, изразите бай дъ уей. Тя се надува като селска пуйка и за това лично мен ме дразни. Взела се е за безсмъртна. Дори и Радев да е добър президент, тя му разказва играта. И за това той едва ли ще получи втори шанс.

# 663
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Десислава Радева изглежда добре и явно много дразни, че са сплотени с Радев и държат един на друг. Тя дразни само с присъствието си дори. Много е разпространен злостно-свекървенския-завистлив манталитет.

А, и според мен се води целенасочена кампания за очерняне на Радев, чрез жена му.

# 664
  • Мнения: 8 547
Mg18, не мислиш ли, че Радева сама се злепоставя, то не беше котарака и, то еднаквата и рокля, изразите бай дъ уей. Тя се надува като селска пуйка и за това лично мен ме дразни. Взела се е за безсмъртна. Дори и Радев да е добър президент, тя му разказва играта. И за това той едва ли ще получи втори шанс.
По времето на Зорка нямаше фейс
Аз много пъти съм подчертавала  , че Радева не ми е любимка
Но щяхте ли да и обръщате толкова внимание, ако определени медии и подобни на Нордел “спецове”, не подгряваха предварително
Ок,разбирам не ви харесва определен тоалет, но като се започне едно компетентно писане ,какво и как трябвало.Ама дали трябвало да присъства на срещата при патриарха, ми някой трезвомислещ допуска ли вариант, по протокол да не се допусне жената на президента и тя да се изръси там.А тук прочетох, че тя не била полканена ,обаче видите ли се натресла , ми отказвам да приема,че интелигентен човек ще го повярва,че и ще го напише
Шоколадче,това ,че контрата на ББ е толкова голям процент ,какво трябва да ти говори😁

Грушенка,това е и моето мнение, но видна съфорумката ме пита дали съм добре и се притеснявала за мен
Опитите и да ме иронизират не ме притесняват.
Аз се срамувам повече например от Елена Поптодорова например ,отколкото от Радева

# 665
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 396

А, и според мен се води целенасочена кампания за очерняне на Радев, чрез жена му.

Значи, по твоите думи излиза, че не е възможно да не я харесваме безплатно newsm78  Laughing


И дайте да си говорим за нещо интересно вече в темата... Peace

ето един Зейн за разведряване

# 666
  • Мнения: 3 667
Брей, сега и завистливи сме били, щот някоя дама, иска да бъде, но не знае как!:confused:
Изобщо на никоя от тук не му дреме за любовния и живот с Президента, коментираме и неадекватните ситуации в които сама се вкарва, при положение, че не е на сватбата, а на държавна мисия!

# 667
  • Мнения: 2 199
Аз тоалетите и мога да преглътна, но държанието и не, арогантно е.
За съжаление заради нея се отклонява вниманието от президента, а може и такава да е целта и.
Хората така не забелязват ако той прави грешки, защото не могат да смогнат на нейните.
И пак казвам той може и да е добър, но за сега до нея той е безличен. Хората ще запомнят нея не него.

# 668
  • Мнения: 5 913
Десислава Радева изглежда добре и явно много дразни, че са сплотени с Радев и държат един на друг. Тя дразни само с присъствието си дори. Много е разпространен злостно-свекървенския-завистлив манталитет.

А, и според мен се води целенасочена кампания за очерняне на Радев, чрез жена му.
Наистина ли са сплотени?
Аз виждам една напрегната жена, вкопчена в съпруга си. И един симпатичен, но доста пасивен мъж.
Ако не съм права, спешно да викат специалисти в президентството и да работят по промяна на мнението ми. Защото да не се окаже, че повечето българи са на моето мнение.
И да се чуди милата ми Корнелия, откъде да изкопае ново, свежо и достойно лице за следващите избори.
Може би следващия път ще бъде морски тюлен? От Варна?

# 669
# 670
  • Мнения: 813
Няма да забравя реакцията й, когато младата чужденка не знаеше, кой е радев, как си го придърпа Grinning

# 671
  • Мнения: 6 690
Много се политизираха нещата-Радев колко бил харесван от народа и дрън-дрън.Говорим само и единствено за Радева, която се държи като селска кака, жадна за внимание.Независимо, че Първанов ми беше адски антипатичен, не мога да отрека, че Зорка Първанова се държеше сдържано и интелигентно, няколко стъпки след мъжа си.При Радеви, Десислава още малко и ще избута Радев с лакът, за да се пъчи тя....

# 672
  • Мнения: 5 913
Няма да забравя реакцията й, когато младата чужденка не знаеше, кой е радев, как си го придърпа Grinning
😁

# 673
  • Мнения: 14 503
За Зорка между другото се чуваше, че има много благотворителни инициативи, без да се натрапва информация за тях. За г-жа Радева не съм чула, ако някой е чул да пише.

# 674
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
И Зорка,че и Антонина харесвам  Peace.
Радева,усмихната,не съм я виждала.Все нещо се борсучи. Може да си има достойнства жената,но не ми е лъчезарна, магнетична, привлекателна, като Мелания,например. Но пък не ми е в къщата  Whistling.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт