Криминални досиета

  • 150 294
  • 2 187
  •   8
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 6 351
Черният интернет е мит. А и само идиот би тръгнал да продава наркотици по интернет... Нали полицията веднага ще го засече... Не вярвайте на евтините кримки по телевизията...
Не е мит.

# 2 041
  • Washington,USA
  • Мнения: 798
Силно преувеличен, но съществува.

# 2 042
  • Мнения: 4 418
Хубав е Манос. Прилича на брата на дядо ми (като млад).

Рула май ще се окаже серийна убийца. Сега разследват смъртта на хазайката им. А Манос със сигурност ли не е замесен?

https://forum.cy/threads/cyprus-times-roula-pispirigou-manos-das … appointed.122881/
И него го разпитваха и хората в един момент вярваха, че е замесен. И при Николули (журналистката) имаше едно дълго интервю, а тя умее да ги пързаля с въпроси, но и там не излезе нищо. Повечето са на мнение, че ако не е знаел със сигурност,  то поне е подозирал какви ги върши жена му, но така или иначе не се намери нещо, което да е подсъдимо спрямо закона.
Иначе да, хазяйката също е починала при странни обстоятелства. Тя ги е имала като свои деца, давала им е парите се да й плащат сметките, а се оказа, че има неплатени сметки месеци назад. Ако се окаже, че е убита, там съм склонна да вярвам, че и Манос е замесен. Хубав е, не е много тъп и доста самовлюбен. Харесваше му да го снимат, в залата ходеше уж опечален, но се кипреше и позираше.

Да,голямото дете можеше да бъде спасено. Имало е подобен случай в Гърция преди 30тина години. Тогава едното от три деца оцеляват именно защото лекарите се усещат. Майката си е излежала присъдата, сега живее в Солун и оцелялото дете я е потърсило, към момента поддържа връзка с нея. Мисля, че беше момиче.... Бях чела някъде, че не родителите, а децата обичат родителите си безусловно....

# 2 043
  • Мнения: 958
Ако се окаже, че е бил наясно какво се случва и въпреки това се кани да си продължи живота съвсем нормално, направо не знам кой ще е по-големият психопат от двамата.

# 2 044
  • При семейството си
  • Мнения: 6 629
Прочетох малко повече за гръцкия случай.
Всъщност, ако има някакви пропуски, според мен, те са, че голямото момиче получава някакви припадъци, изведнъж, като при един от тях (бе разбрах още в началото ли) се стига до инвалидизация (загуба на говор, движение). Някъде пишеше, че е била с месеци в болница, другаде, че е имала 7-9 такива случая.
Тогава е трябвало, следвало да търсят причините, можело е да се породят съмнения.

# 2 045
  • Мнения: 4 418
Първият случай на припадъци и спиране на дишането я инвалидизира, но това става чак по време на престоя в болницата. Т.е. Джорджина получава припадъци вкъщи, вкарват я в болница и там също получава припадъци и пристъпи на задушаване периодично докато й правят изследвания и един голям, който я инвалидизира. Буквално са я върнали от онзи свят. Правили са й множество изследвания,  включително и токсикологични, защото трето дете в семейството се разболява ей така от нищото, но кетаминът не влиза в стандартните изследвания за наркотични и опасни вещества. Предполагат и са почти сигурни, че Рула го е знаела този факт и затова се е спряла именно на кетамин. В периодо от инвалидизирането до смъртта й са влизали няколко пъти в болница.  Това детенце, Джорджина,  се е измъчило много.. а са такива кукли и трите...
Скрит текст:

# 2 046
  • При семейството си
  • Мнения: 6 629
Само предполагам, че лекарите са търсили по-скоро неврологичен или генетичен проблем.
А тя инжектирала ли го е или го е давала на хапчета.
Луда работа.

# 2 047
  • Мнения: 4 418
Много луда.... Пълен психопат убиец. Инжектирала го е кетамина, но като се има предвид, че детето е било постоянно по болници от първия случай до смъртта й и постоянно са му правили изследвания и е било често на системи, едва ли някой е обърнал внимание на едно боцкане повече или по-малко. Девет пъти й е била катемин в рамките на тези 10 месеца от инвалидизирането до фаталната доза. Пропуснах да кажа, че Рула самата е настоявала да е постоянно по болници с детето и да го изследва, искала е ЯМР и всякакви възможни изследвания. И точно тогава Джорджина е получавала най-тежките пристъпи. Болницата й е била като алиби, никой не е подозирал, че една майка, която е изгубила две деца и привидно е загрижена за третото, всъщност използва болницата и престоят там за параван. Мислили са, че е напълно естествено да иска детето да е под наблюдение и да се открие какво му има. Друга интересна подробност е, че е искала единични стаи. При последното влизане в болница е попитала небрежно дали има камери в стаята, че имала скъпа техника, да не й я откраднат. Нямало е камери в стаята, само по коридорите.

# 2 048
  • Мнения: 1 039
Не съм чувала за този случай, а как се е сдобивала с кетамина?

# 2 049
  • При семейството си
  • Мнения: 6 629
Много луда.... Пълен психопат убиец. Инжектирала го е кетамина, но като се има предвид, че детето е било постоянно по болници от първия случай до смъртта й и постоянно са му правили изследвания и е било често на системи, едва ли някой е обърнал внимание на едно боцкане повече или по-малко. Девет пъти й е била катемин в рамките на тези 10 месеца от инвалидизирането до фаталната доза. Пропуснах да кажа, че Рула самата е настоявала да е постоянно по болници с детето и да го изследва, искала е ЯМР и всякакви възможни изследвания. И точно тогава Джорджина е получавала най-тежките пристъпи. Болницата й е била като алиби, никой не е подозирал, че една майка, която е изгубила две деца и привидно е загрижена за третото, всъщност използва болницата и престоят там за параван. Мислили са, че е напълно естествено да иска детето да е под наблюдение и да се открие какво му има. Друга интересна подробност е, че е искала единични стаи. При последното влизане в болница е попитала небрежно дали има камери в стаята, че имала скъпа техника, да не й я откраднат. Нямало е камери в стаята, само по коридорите.
В интерес на истината, като нищо да е отключила и друг, някакъв вид психопатии…хипохондрия, синдром Мюнхаузен (май беше)…след първоначалните мотиви, действия.
Чувала съм за една майка, чието дете наистина има увреждания, в стремежа си уж да помогне, да направи нещо, нон стоп я подлага на някакви безумни изследвания, процедури, операции.
Оххх, много е…разтърсващо и зловещо.
Та, психологическата помощ е много важна.
Може да спаси буквално животи.

# 2 050
  • Deutschland
  • Мнения: 5 463
Четох в една ФБ група за криминални случаи коментари за Мади. Според някой пишещи баща й бил член на клуба на червените обувки и има много общо с изчезването й. Не знам. Горкото дете.

# 2 051
  • Мнения: 18 757
Какъв е този клуб на червените обувки?

Факт е,  че Кейт и Гери имат още две деца, живи и здрави до днес. За мен нямат общо с изчезването й (освен че са оставили децата сами на отключена врата).

# 2 052
  • Deutschland
  • Мнения: 5 463
Сатанист.

# 2 053
  • Мнения: 18 757
Imp Олелееее

# 2 054
  • Мнения: 7 865
Като сме на темата родители, убили децата си, запознати ли сте със случая на осиновеното китайче от заможно испанско семейство, намерено убито на 12г? За убийството са осъдени двамата родители, наскоро ми попадна и сериал по Нетфликс- Asunta case? Според мен много неизяснени неща има и там.

Днес започнах да го гледам.

Общи условия

Активация на акаунт