Дигитални портфейли - Revolut, Phyre, Curve, iCard, Monese, A1Wallet и други.

  • 47 264
  • 376
  •   1
Отговори
# 300
  • софия
  • Мнения: 25 791
Автоматичното пращане е чудесно, но какво се прави, ако междувременно адресът е променен?

# 301
  • Мнения: 375
Може да пишете в чата да променят адреса за доставка, ако постоянния /настоящия не е променен.

# 302
  • Мнения: 54 810
Лошото е, че ги пращат с обикновено писмо. И ги оставят където намерят. Ние отдавна нямаме лични кутии, само една обща. Една съседка ми я донесе.

# 303
  • Мнения: 118
Редактирайте профила си или пишете им в чата. За да се включи човек, пишете "live agent".

Силно препоръчително е да дадете служебен адрес, че от пощата да нямат оправдание пуснахме в пощенската кутия, питайте съседите.

# 304
  • Мнения: 5 311
Автоматичното пращане е чудесно, но какво се прави, ако междувременно адресът е променен?
Появява се автоматично нова карта и като я избереш под нея имаш някакъв срок, в който можеш да промениш адреса на доставка. Ако не я получиш в срок, ще ти изпратят нова по Speedy също безплатно.

# 305
  • Мнения: 5 291
Редактирайте профила си или пишете им в чата. За да се включи човек, пишете "live agent".

Къде го намирате чата с този Live agent? Голям зор докато намеря как да си пиша с човек, а не само да ми праща да чета отговори на въпроси. Питам, защото бях изпълнила всички условия за кампанията покани приятел, но приятеля ми не получи наградата. Попълних някаква форма, до която ме отведе менюто, но само върна, че не отговарям на условията. После се мъчих доста, докато открия как да пиша на чат с някой и от втория път успях. Върнаха ми, че наистина отговарям и са превели парите. 80 лв. Но е много тегаво така да няма просто къде да си зададеш въпроса. Оставям настрана проблема с езика, но с преводача става. Лошото е, че с тази такса на моята банка, реално не мога да ползвам приложението.

# 306
  • Мнения: 54 810
Смени си банката.

# 307
  • Мнения: 5 291
Нямам тази опция в момента.

# 308
  • Мнения: 118
Редактирайте профила си или пишете им в чата. За да се включи човек, пишете "live agent".

Къде го намирате чата с този Live agent? Голям зор докато намеря как да си пиша с човек, а не само да ми праща да чета отговори на въпроси. Питам, защото бях изпълнила всички условия за кампанията покани приятел, но приятеля ми не получи наградата. Попълних някаква форма, до която ме отведе менюто, но само върна, че не отговарям на условията. После се мъчих доста, докато открия как да пиша на чат с някой и от втория път успях. Върнаха ми, че наистина отговарям и са превели парите. 80 лв. Но е много тегаво така да няма просто къде да си зададеш въпроса. Оставям настрана проблема с езика, но с преводача става. Лошото е, че с тази такса на моята банка, реално не мога да ползвам приложението.

Просто пишете "live agent" в чата и ще се включи човек вместо бот.
Относно таксите на Вашата банка - можете от вашата банка чрез Блинк/Бисера срещу до 1 лв (обичайно) можете да преведете пари до друг финтек с БГ IBAN - MyFin, iCard и т.б. ИЛИ да си отворите напълно безплатна сметка в ТБИ, от чиято карта можете да прехвърлите/топ-ъпнете безплатно Револют.

# 309
  • Мнения: 5 291
Просто пишете "live agent" в чата и ще се включи човек вместо бот.
Относно таксите на Вашата банка - можете от вашата банка чрез Блинк/Бисера срещу до 1 лв (обичайно) можете да преведете пари до друг финтек с БГ IBAN - MyFin, iCard и т.б. ИЛИ да си отворите напълно безплатна сметка в ТБИ, от чиято карта можете да прехвърлите/топ-ъпнете безплатно Револют.
Сигурно ще ме помислите за малоумна, но аз наистина не намирам къде е този чат в Револют Relaxed Влизам в помощ и там ми дава само да избера определени въпроси, а в полето ако напиша live agent ми дава, че нищо не е намерено Rolling Eyes
Иначе аз ТБИ имам, но пак ако си прехвърля пари към нея от Алианц ме таксува с 2-3 лв. Rolling Eyes
Ако ползвам Curve дали ще надхитря системата? Надали Simple Smile

Последна редакция: чт, 08 фев 2024, 14:21 от Джинa

# 310
  • Сф
  • Мнения: 4 785
Току що пробвах и без проблем ми даде да се свържа с агент.

Когато ботът те пита въпроси, казвай му Other (друго) и ще ти предложи агент.



# 311
  • Мнения: 118
избера определени въпроси, а в полето ако напиша live agent ми дава, че нищо не е намерено Rolling Eyes
Иначе аз ТБИ имам, но пак ако си прехвърля пари към нея от Алианц ме таксува с 2-3 лв. Rolling Eyes

Всяка банка има електронно банкиране, просто онлайн превод в БГ лева е около 1 лв, а офис на банка е 2-10 лв. Изборът е ваш. Просто правите превод по IBAN еднократно, до 30 хиляди лева, мисля.

От там насетне с Неон картата на ТБИ правите безплатен топъп в Револют.

# 312
  • Мнения: 11
Здравейте,

Револют имат ли такса за кешбек по карта с план Стандарт?

# 313
  • Мнения: 118
Каква такса кешбек? Двете неща по принцип не са ли антоними?

# 314
  • Мнения: 11
Може би не се изразих правилно - основната ми банка (ПИБ) има такса за връщане на сума по карта, исках да разбера дали е същото и с Револют.

Общи условия

Активация на акаунт