Бригада "Нов дом" - 4

  • 116 495
  • 2 169
  •   2
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 3 673
Благовеста каза, че получава пенсия по болест, семейните помощи и социална помощ заради ТЕЛК-а. За издръжка от бащата не е споменавала.

# 2 041
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860
Жилищата, които ремонтира бригадата са или на живеещите в тях или общински, друг вариант няма!

# 2 042
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 163
Според мен повечето неща, които бяха в апартамента са дарени. Жената има МС като я връхлетят кризите едва ли и е до подреждане, вижда се, че има трудности с ходенето. Колкото до партньорите и никой не е напълно застрахован на какъв ще попадне. Евала, че си гледа детето, продължава да се бори и е имала смелостта да се оттърве от тези мъже.

# 2 043
  • Мнения: 2 136
Жилищата, които ремонтира бригадата са или на живеещите в тях или общински, друг вариант няма!

И аз така предполагах…

# 2 044
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 702
Общинските жилища не се дават безплатно, плаща се наем на общината. Е, наемът е символичен, нещо от порядъка на суми между 50-60-80лв, според големината на жилището, но трябва да се плаща всеки месец. Затова и семействата казват, че са под наем.

# 2 045
  • Мнения: 11 570
И пепелника върху радиатора в стаята, и май веждите оправяни.
Не ме трогнаха.

# 2 046
  • Мнения: 3 673
Много се радвам, че се помогна на тази жена. Дано й помогнат да работи нещо надомно.
Който не се е трогнал от този случай е коравосърдечен.

# 2 047
  • гр.София
  • Мнения: 1 646
Много са ми забавни момчетата от бригадата.
Очаквах стаята на момиченцето да е в розово, но и така е ок.

# 2 048
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 163
Харесва ми цялостно ремонта, но не и цвета в детската стая. Леглото от икеа не ми харесва, плюс това и доста бързо ще умалее на момиченцето. Нека тази жена и детенцето и бъдат много щастливи в този дом.

# 2 049
  • Мнения: 4 416
Харесва ми цялостно ремонта, но не и цвета в детската стая. Леглото от икеа не ми харесва, плюс това и доста бързо ще умалее на момиченцето. Нека тази жена и детенцето и бъдат много щастливи в този дом.
Разтягат се тези легла до 190-200 см, така че са си пълноценни единични легла.
Не видях гардероб имаше ли в стаята на малката.

# 2 050
  • Мнения: 10 700
Харесва ми цялостно ремонта, но не и цвета в детската стая. Леглото от икеа не ми харесва, плюс това и доста бързо ще умалее на момиченцето. Нека тази жена и детенцето и бъдат много щастливи в този дом.

Това легло от ИКЕА има опция за удължаване.

# 2 051
  • Мнения: 671
Леглото от ИКЕА е разтегателно. Дължината му достига до 207 см. Ще може да го ползва до голяма Simple Smile

# 2 052
  • We are free to choose, but we are not free from the consequences of those choices
  • Мнения: 3 163
Незнаех за леглото, ами тогава много добро решение, ще може да се ползва дълго време. Жената колко се трогна, че са сменили и дограмата в детската. Коридора ми хареса цветово и като подредба, много уютно се получи, кухничката също. Въобще пипнаха апартамента екстра.

# 2 053
  • гр.София
  • Мнения: 1 646
Имаше гардероб в стаята на малката в ляво на прозореца, но много бързо мина кадъра. От нейната стая освен леглото друго не дадоха.
Странно ми е как ще ползват микровълновата, която беше сложена върху хладилника Rolling Eyes

# 2 054
  • В страната на мечтите.
  • Мнения: 915
Много красива баня им направиха, но пак същото.. меката връзка на душа излиза от чешмата.
Иначе кухнята много ми харесва също и малката колко е щастлива с нейната си стая, направо се просъзлих. Всичко виждам че е направено много красиво и със стил.

Също така много се радвам че ще правят на жената и рехабилитация за подобряване на състоянието й.

Общи условия

Активация на акаунт