Любители на Котки - Тема 145

  • 28 060
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Бургас
  • Мнения: 909
Ако има някъде подписка с най голямо удоволствие ще се подпиша, тея дърти папардаци да бъдат екзекутирани. Ненормално е това, куца ни зоополоцията в България.....

Гери, не е сериозно, нали?!
Защото ако е сериозно, това те прави не по- различна от тях...
Наистина скапахме хубавата тема 😢 (добре, че предстои нова)

За разведряване- един прекрасен Сив 🥰



Имам въпрос извън темата

Скрит текст:
В празното място до нас (в една празна полуразрушена постройка) кучица роди 6 чудесни кученца (уж има стопанин, но не съвсем...).
Храня я, дори провеждахме спасителна акция за едното кученце посред нощ ( беше още слепичко и си беше оплело лапичката в едни треви в една студена дъждовна нощ). Кутретата щъкат вече, лаят, крият се, но оцеляването им е под въпрос там.
Та въпросът ми е: към кого да се обърна да ги приберат на сигурно място (или поне къде да попитам).
В момента в "наше село" върви кампания от кметството за безплатно кастриране на дворни кучета, но псевдостопанинът и няма да се занимава.
Миналата година в работата имахме женско куче, което роди 5- 6 кученца. Не знам откъде се взе една жена, обезпаразити ги, ваксинира ги и като станаха на 3 месеца им намери осиновители в Германия. Кастрира кучицата и на нея намери дом.
За съжаление нямам координати. 
О боже мой, ти наистина ли ме питаш дали съм сериозна.... Да не мислиш, че ще ги преследвам като Хитлер, просто трябва да си понесат наказанието, животинчето не е могло да се защити, а те са го налагали брутално, както искаш ме разбирай...

# 736
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Да покажа Бела колко е пораснала, за един месец с нас е станала двойна:). Не знам дали не са ни послъгали за възрастта й, изглежда ми по-голяма от коте на 3 месеца и 10 дни.

# 737
  • Мнения: 1 747
На мен на толкова ми прилича.

# 738
  • София
  • Мнения: 13 045
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

Ако някой желае да добавя любимеца му в списъка, пишете ми на лични! Ако имате и нещо интересно за първи пост - също.  Wink

И не забравяйте данъците и таксите!!!  Wink

Общи условия

Активация на акаунт