Любители на Котки - Тема 149

  • 27 103
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 622
Нашето момче е на 9,5 месеца и още май не е маркирал. Предполагам ще усетя, като се случи. Понякога плаче на входната врата и иска да излиза. Предполагам, че надушва женските пред входа.
Доктора ни каза след годинка да го кастрираме.

# 691
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 506
Демон е кастриран на годинка и няколко месеца по препоръка на ветеринаря, за щастие никога не е маркирал. Беше около 4 кг, понесе го добре. Понеже съм пълно куку след кастрацията го разнасях целия ден в транспортната чанта с мен, да го наблюдавам, нямаше драма, беше обаче доста зашеметен.
Кучката ни е кастрирана след първото разгонване заради пиометра, ама до ден днешен възсяда едно плюшено прасе, което е нейн любим. Егати нагона...

# 692
  • Мнения: 10 686
Банда без команда!

# 693
  • Мнения: 39 536
Големи клюкари.

# 694
  • Шумен
  • Мнения: 1 458
daviz, при всички положения ще разбереш, че е маркирал, защото миризмата на урината при некастрирани мъжки е убийствена. Да не те заблуждава количеството - може да е малко, може да си е локвичка. Кога ще стане зависи най-вече, както е казала Таня, от околните дразнители. Ако наоколо има женска котка или сте на ниско, ще стане когато я надуши.

# 695
  • София
  • Мнения: 13 209
Да, миризмата е убийствена! А често дори не може да се разбере къде е маркираното, защото са само капчици.

Преди малко отворих списъка на ветеринарите от въпросната клиника, за да видя името на лекарката, че не го помнех. Току-що видях кой е последния член на екипа. Joy  Погледнете най-долу в списъка: https://julyvet.com/%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%B5%D1%80%D0%B8%D0%BD%D … 0%B0%D1%80%D0%B8/  Joy Joy Joy

Последна редакция: пн, 05 окт 2020, 19:32 от Тaня67

# 696
  • София, Лагера
  • Мнения: 2 997
Ей така се спи най-сладко:

# 697
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Оле, душичка, как да не се радваш, че поне едно се е спасило.

# 698
  • Някъде там
  • Мнения: 16 168
daviz, при всички положения ще разбереш, че е маркирал, защото миризмата на урината при некастрирани мъжки е убийствена. Да не те заблуждава количеството - може да е малко, може да си е локвичка. Кога ще стане зависи най-вече, както е казала Таня, от околните дразнители. Ако наоколо има женска котка или сте на ниско, ще стане когато я надуши.
Живеем в къща, Шаги е основно на втория етаж. В околните къщи и на доста голямо разстояние, няма домашни котки, както съм казвала и друг път, имам комшии убийци.Ако мине само някоя случайно може да е.
Но щом ще усетим, няма какво да мисля. Като стане ще го кастрираме и толкова.

# 699
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Водиш се по миризмата, Ушатото ни уби, така съм търкала, няма махане, добре че маркираше пода само, седмица след първото маркиране беше в клиниката.
Лапичка и нос. Joy

# 700
  • София
  • Мнения: 11 506
Много ви благодаря за споделената информация за мъжките котараци Flowers Hibiscus

# 701
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Извинявам се за поредните постове, но се опитах два пъти да добавя и не ми се получи.
Уши и новото му легло. Joy Раничката стои вече 3-ти ден върху шкафа, той веднага си я хареса.

# 702
  • Мнения: 5 300
Сладък Пантичко /Чантичко. ❤️

# 703
  • Light of Zartha
  • Мнения: 1 758
Таня, благодаря. Коя е тази клиника?
И той като започне да маркира може ли да се кастрира докато е разгонен?
Иначе ми препоръчаха една в Студентски град - Ветмедикус. Уж много добри били, а и ми е близо. Ще намина и там да питам какво може да се направи по въпроса и ако трябва ще изчакам още някой и друг месец. А хич не ми се щеше.

Ние използваме услугите на ветмедикус и сме много доволни. Мисля,че са трима лекари, ние обаче все попадаме на една младичка, руса лекарка. Изключително внимателна, нашият звяр като по чудо си укроти при нея и всичко стана бързо и безпроблемно. Ако имате въпроси, ще ви разяснят без проблеми, имат и ценоразпис в сайта за по-удобно.

# 704
  • София
  • Мнения: 11 506
Хора, какви сладури имате, иде ми да ги взема всички в нас Joy
Да ги гушкам, да ги мачкам, да ги целувам...

Ето и един Том, рано рано в мъгливата сутрин преди няколко дни:

Общи условия

Активация на акаунт