Добър ендокринолог в София - 3

  • 33 658
  • 335
  •   1
Отговори
# 315
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 064
Начев пък за тия въпросни 3 минути в кабинета му не виждам какво може да се обсъди с него. Даже се изненадвам от доволните от него как са успяли да разберат нещо. Аз лично него 3 пъти съм посещавала и все едно и също е положението. Влизаш и те изпращат вече да си ходиш.
Позната ходи при Начев в частна клиника, платено. Там отделя повече време. Тя също много го хвали.

# 316
  • Мнения: 2 062
Начев пък за тия въпросни 3 минути в кабинета му не виждам какво може да се обсъди с него. Даже се изненадвам от доволните от него как са успяли да разберат нещо. Аз лично него 3 пъти съм посещавала и все едно и също е положението. Влизаш и те изпращат вече да си ходиш.
Позната ходи при Начев в частна клиника, платено. Там отделя повече време. Тя също много го хвали.
Бях на частно при него също, никаква разлика. Отново си ме изпращаше да си ходя още като отворих вратата на кабинета му. Не знам. Може пък да работи по симпатии, да речем ако му хареса някой и да преглежда нормално. Но лично аз и още две приятелки сме с един и същ опит при него.

# 317
  • Мнения: 807
И друг път съм писала с много хубави впечатления от доктор Брънчева в МЦ "Хубча" на улица "Хубча" 16, район Красно село, работи с касата.

# 318
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Благодаря за мнението за д-р Брънчева 🍀
И аз към нея съм се насочила.
Лл ми я беше препоръчала преди години,но тогава ходех при друг ЕК.

# 319
  • София
  • Мнения: 6 284
И друг път съм писала с много хубави впечатления от доктор Брънчева в МЦ "Хубча" на улица "Хубча" 16, район Красно село, работи с касата.

Кажи, моля те, повече за подхода й на работа и от какво си доволна от нея.

# 320
  • Мнения: 807
Да, наистина, трябваше да споделя: 1.търпеливо изслушва
2. задава мнооого въпроси с цел да достигне до проблема
3. назначава пълни изследвания
4. коментира и дава напътствия
5. препраща към ревматолог (при мене такъв беше проблемът)

# 321
  • София
  • Мнения: 6 284
Гледа ли референтни или оптимални стойности? Витамини и други дефицити? Добавки?

# 322
  • Мнения: 807
Влиза в диалог и коментира и оптимални, и референтни, гледа на ехограф, проследява за хашимото

# 323
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Ина Симеонова е колежката.Бях първо при нея, с ТСХ 3,90 и ниски ФТ3 и 4, с куп оплаквания заключи, че съм добре, килограмите не са от щитовидната(въпреки моето уверение, че с по-висок ТСХ от 2 качвам веднага и ми е зле) и че обективните ми усещания за умора, депресивност и тн. са за психолог, не са от щитовидните.Въобще не повдигна тема за витамини, минерали, желязо, въпреки общата ми неразположеност.
Аз бях при Асьов и стана същото.
ДХ3, ти в крайна сметка намери ли добър лекар?

# 324
  • Мнения: 10 212
Брънчева при мен се изложи, отговаряше ми на въпреки, сигурно я дразнеше общата ми култура относно здравните ми показатели.

# 325
  • София
  • Мнения: 9 627
Брънчева и мен с нещо ме "изгуби". Не помня вече какво. Преди години при нея се следях няколко пъти годишно, но последните 2-3 посещения имаше нещо, което ме отблъсна. Откакто тези дни пишете за нея се опитвам да си спомня какво беше, но ми е бяло петно в паметта. Иначе ми беше направила добро впечатление, че когато забременях и отидох профилактично ( Тиреотоксикозата ми беше в ремисия поне от година по-рано), прояви интерес и заяви категорично, че държи да ме наблюдава през бременността, за да не се разбърникат нещо хормоните. Гинекологът пък нямаше нищо против да ми дава направления и си я посетих няколко пъти през цялата бременност, като през цялото време беше внимателна  и обръщаше внимание на всякакви подробности. След това обаче нещо се промени.

# 326
  • Sofia
  • Мнения: 26 501
Кабинетът ѝ на нисък етаж ли е?
Минавала съм преди години покрай тази клиника и не си спомням на колко етажа беше….имам проблеми с краката и изкачване по много стълби би ме затруднило😒

# 327
  • София
  • Мнения: 733
Здравейте, има ли някой впечатления от д-р ц, която е ендокринолог-диетолог? Дали преглежда с ехограф?

# 328
  • Мнения: 1 879
Здравейте, препоръчайте ендокринолог работещ със здравна каса в София,моля.

# 329
  • Мнения: 23 123
Кой ме питаше за добър ендо дали съм намерила.? Най-доволна съм от д-р Светла Иванова в поликлиниката на 3-та градска, но там е невъзможно с часовете( записването), кабинетът е ужасен и всяко ходене е мъка.Жената е възрастна, но тя ми предложи хормон на Тсх 3.90.Препоръча да изследвам Д и Б, като най-важни витамини за тялото.Като съм имала оплаквания ми е пускала обстойни изследвания..

Общи условия

Активация на акаунт