Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 11

  • 26 449
  • 430
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 381
Нас лекаря ни ги поиска още преди стимулацията нк клетки тромбофилия и останалите . Явно така е преценил да не ги пускате сега , а и не са малко пари честно казано .

# 421
  • Мнения: 381
Подарявам КРИНОН годен до този месец , 10 хапчета на блистер ДУФАСТОН годен до 2027 , и Ацесал протект годен до 08/2024

# 422
  • Мнения: 381
Здравейте , лежите ли след утрогестана имам изписан 2×2 на 12 часа

# 423
  • Мнения: 373
Здравейте , лежите ли след утрогестана имам изписан 2×2 на 12 часа

Аз не лежах. Мен ми се падаше да го слагам сутрин на работа. След като го сложех седях в офиса. А вечерта слагах преди лягане.

# 424
  • Мнения: 9
Здравейте, момичета!
Предстои ми ЗЕТ на 22.04, но днес започнах да усещам напрежение и затопляне ниско долу, като при ПМС. Това нормално ли? Дали да пиша на лекаря?

# 425
  • Мнения: 381
И аз съм така днес , и моят трансфер е скоро . Сякаш ще ми идва така се чувствам

# 426
  • Мнения: 108
Здравейте момичета,в какви граници трябва да бъде естрадиола на 2ти ден от цикъла при започване подготовка за ЗЕТ? Моят беше 95-висок за да стартираме и ми изписаха Ясмин. Сега ми е притеснено дали ще успея да го сваля на следващият цикъл 😔

# 427
  • Мнения: 57
Здравейте момичета,

•1-вият ми преглед беше на 6-ти ден от цикъла (27 април). Не са ми пускали никакви хормони. Започнах Естрофем 2х1 от следващия ден (28 април).
•2-ри преглед на 19-ти ден от цикъла (10 Май). Отново не са ми пускали никакви хормони. Лигавица 12мм. Води се нулев ден.
Започнах Пролутекс и Програф и продължих Естрофем.
•ЗЕТ на 16-ти Май, с прогестерон 26ng/mL.
Сложиха и лепило 2 часа преди тратсфера. Този път върнахме 3 бластоцисти по мое настояване.
Продължих: Естрофем, Пролутекс, Програф. Включиха ми Преднизолон Кортико, Зарзио, Прегнил, Акард.

Обаче това, което ме притеснява е лигавицата, ако 6 дни преди ЗЕТ е била 12мм , не е ли била презряла на трансфера вече? Никой не ми каза каква е.

# 428
  • Мнения: 82
По същото време правих подготовка и не стигнах до трансфер. На 09.05. (17-ти ден) бях с лигавица 10.9 и петънца по лигавицата, които определиха като кистозни образувания. Затова прекратиха подготовката.

# 429
  • Варна
  • Мнения: 365
Здравейте! С НЯР съм. Съответно нямам фоликули, овулация и прочие. Цикъл имам почти редовен, понякога пропуска 1-2 месеца. На 36 години съм, а гореописаното съответства на жена на 46 години . Предстои ми ЗЕТ този месец. На трети ден от цикъла ми назначиха 3 х 1 естроферм. На 14-ти ден (което е 22.05.) ме викат да видят лигавицата, да ми изпишат прогестерон и да ми определят дата за трансфер, което по учебник май се пада на 27.05. Питах няколко пъти за хормони, казаха ми че няма нужда да пускам никакви. Това много ме озадачава. Как мислите? Само по лигавицата могат ли да разбират кога да е трансфера?

# 430
  • Мнения: 57
Здравейте! С НЯР съм. Съответно нямам фоликули, овулация и прочие. Цикъл имам почти редовен, понякога пропуска 1-2 месеца. На 36 години съм, а гореописаното съответства на жена на 46 години . Предстои ми ЗЕТ този месец. На трети ден от цикъла ми назначиха 3 х 1 естроферм. На 14-ти ден (което е 22.05.) ме викат да видят лигавицата, да ми изпишат прогестерон и да ми определят дата за трансфер, което по учебник май се пада на 27.05. Питах няколко пъти за хормони, казаха ми че няма нужда да пускам никакви. Това много ме озадачава. Как мислите? Само по лигавицата могат ли да разбират кога да е трансфера?

Привет, да и в моя пост по-горе съм описала как протече. Единствено пуснах прогестерон преди трансфера. На 37 съм. Следят само лигавицата.

Общи условия

Активация на акаунт