Какъв крем за лице използвате? – 24

  • 80 001
  • 668
  •   2
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 272
при мен не е имало. Ползваха съм го със серуми на ТО и с бакучиол серум със сквалан. Даже с бакучиола на доктор шелер мк беше любимата комбинация за суха кожа зимата. Ако се появи кир ефект не мисля, че ще е от крема. Но това винаги зависи от другите продукти, наслагване на количество, тип кожа.

# 646
  • Мнения: 3 607
Бързичко свършва Аква гела, така е.
Сутринта взех този, ще пиша като мине малко време
 

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 22:22 от Al Georgieva

# 647
  • Мнения: 282
препоръчайте ми околоочен крем за тъмни кръгове

# 648
  • Мнения: 937
Знам, че в групата се харесваше тази серия на Дева.
Ако за някой все още представлява интерес в Кауфланд днес видях това.

# 649
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Ал, ще бъдеш много доволна!Гарантирам!
"Кир" ефект се получава от голямо количество продукт или от недобре подготвена кожа.

# 650
  • Мнения: 428
Моля споделете от кои кремове със SPF сте доволни, подходящи за нормална към суха кожа, за 40 години, благодаря

# 651
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 535
Еусерин хиалурон филър spf 30 и Виши лифтактив с 30 и 50 фактор-това от аптечната козметика, от селективната не съм ползвала нищо анти-ейдж, което да е имало фактор.
Виши от серията спешълист е 50 фактор, а другото е само лифтактив.

# 652
  • София
  • Мнения: 13 298
В момента ползвам Нивеа против тъмни петна с 50 фактор и много ми харесва. И като усещане на кожата, и като защита от слънцето, а тези дни сме целодневно на открито в планината.

# 653
  • Мнения: 282
всичко освен Азиаткстака козметика не струва ! такиви евтинджоси като Нивеа,Гарниер стойте далеч !

# 654
  • София
  • Мнения: 13 298
Цената не определя качеството.
Азиатската козметика е предназначена за друг тип кожа, каквато е азиатската.

# 655
  • Мнения: 691
Nivea имат много добри продукти! Такова е мнението и на моя приятелка - дерматолог. За съжаление, много често мислим, че ако нещо е много - скъпо е и много - добро! Уви, не е така!

Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 17:41 от Magda Dimitrova

# 656
  • Мнения: 665
всичко освен Азиаткстака козметика не струва ! такиви евтинджоси като Нивеа,Гарниер стойте далеч !

Изобщо не съм съгласна. Любимият ми крем за лице (за съжаление го спряха) беше на Гарние и състава му беше в пъти по-хубав от някои прехвалени скъпи марки.

# 657
  • Мнения: 2 231
Моля за препоръка за богат ежедневен крем за лице за много суха кожа, със SPF. Може би до към 50-60лв, за предпочитане да няма минерално масло в състава. Досега ползвах Колистар гликоловия, но вече ми идва слабичък.

# 658
  • Мнения: 382
Аз купих Filorga Time filler..и околоочен…За сега ми харесва.., но ми препоръчаха и друг крем  Caudalie…и съвсем се обърках..искам и него. Някой ползвал ли е нещо на марката ?

# 659
  • Мнения: 396
Аз пробвах новия крем на Нивеа бебе и успя да ме разболее - тече ми носът и ви сълзят очите. Не мога да си намеря крем

Общи условия

Активация на акаунт