Най-гадната зодия за мъж! - 6

  • 27 255
  • 776
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 38 912
Ама все копам към земни и огнени!

# 661
  • Мнения: 4 822
Имаш две- Везни и Водолей.

# 662
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 921
Все пак да не забравяме, че сме се сбралЕ тук да фъргаме камъни, дърве и некоя змийска отрова 😁 по мъжете от различните зодии.

Препоръки за астролог -> https://m.bg-mamma.com/?topic=1610576

# 663
  • Мнения: 4 822
Джулая сега като  спомена за камъни и се усетих, че липсващите в картата са тези, които привличаме, но липсващи са  и тези, които не понасяме. При мен липсват Лъв и Овен - към мъже от тези зодии изпитвам органична непоносимост за връзка, всякакви отношения си остават на ниво комуникация.

# 664
  • София
  • Мнения: 38 912
Аз си падам по тези знаци, които нямам - Телец, Козирог, Скорпион, Близнаци.
Хем ме дразнят, хем ми харесват. Ужас!

# 665
  • Мнения: 2 193
Аз май имам от всичко, някаква тотална манджа с грозде. Кой трябва да ме привлича и отблъсква? 🤔

# 666
  • Мнения: 1 009
Имах Овен за няколко месеца. Обаче нещо не знам какво му беше, нямаше никаква енергия.
Моята НДП е Стрелец. Много си я обичам.
Настъпал те е по Хирона и вероятно Луната. Simple Smile

# 667
  • Мнения: 3 777
Днес с един непривлекателен чичо - клиент си общувах, само като заговори и все едно Джони Деп, държах го да си говорим неприлично дълго. После го проверих, скорпион, естествено.  Нещо ми става с тази зодия, като магнит ме теглят, чак е плашещо.

# 668
  • София
  • Мнения: 38 912
О, Скорпионите.... Припад. Много ги харесвам.
Тия дни изпълзя едно старо Скорпионче...
Дори да се заяждаме, ми е кеф да се заяждаме. Виждам, че ме манипулират и пак с кеф се поддавам.

Като стана дума за клиенти, имахме си един, Хем заядлив нарцис, хем всички жени му се връзвахме. Теле пусто!

# 669
  • Мнения: 788
Днес с един непривлекателен чичо - клиент си общувах, само като заговори и все едно Джони Деп, държах го да си говорим неприлично дълго. После го проверих, скорпион, естествено.  Нещо ми става с тази зодия, като магнит ме теглят, чак е плашещо.

Какво имаш предвид като Джони? По глас или се има за готин?
Джони е тъп Близнак Grinning
От Скорпион съм си патила най-зле, но тогава бях малка и не бях чувала за славата им Grinning

# 670
  • Мнения: 3 777
Имам предвид, че ми се видя готин като Джон Деп. Или Джейсън Момоа, все едно.
 И съм патила от Скорпион, и пак не се научих. 😁

# 671
  • Мнения: 24 655
Като знаете, че си патите, какво си причинявате? Аз знам, че си платя от една конкретна зодия и....бягам. Учете си уроците

# 672
  • София
  • Мнения: 38 912
Ако избягам от едната, попадам на другите три. 😁

# 673
  • Мнения: 185
Съгласна съм с Рамацоти, въпреки че е много трудно. И аз цял живот само от една единствена зодия съм привлечена и съответно от нея най си изпатих. Към днешно време все още съм си привлечена от същата зодия, но за сега държа фронта и не ми се занимава. Но пък е много трудно, когато химията е силна. В следващият момент бързо се отрезвявам и си давам сметка, че химията е само докато човека се възползва. За да не се стига до там, аз имам друга тактика. Колкото и да ми е трудно да се въздържа, се въздържам повече отколкото е прието и наблюдавам и комуникирам. Колкото и да се крие човека, след известно време се показва истинската същност и така много бързо се свалят розовите очила, съзнанието се избистря и се взимат трезви решения.

# 674
  • София
  • Мнения: 38 912
Телец, Козирог и Скорпион ми влизат направо  в сърцето. Колкото и да съм разумна, да разправям че това не е човекът за мен, че не ни е писано, че има повече недостатъци, отколкото плюсове, то си е една такава звездна карма, която остава в мен за много дълго.

Общи условия

Активация на акаунт