Да се оплачем... 2024

  • 710 946
  • 11 828
  •   6
Отговори
# 11 145
  • Мнения: 4 962
Bilqna_69, винаги е 40 дни след Великден;)

# 11 146
  • Мнения: 5 986
Здрав и щастлив да е именика ти, GD!

# 11 147
  • Мнения: 7 930
Рамацоти, на нашето море, тъкмо кацнахме в Обзор и търсим хотел. Утре се прибирам Cry
Гери, жив и здрав да е твоят Лазар! Grinning

# 11 148
  • Мнения: 3 114
   Биляна, кантара - на боклука Simple Smile. Това е един уред, който само негативни усещания носи.
   Не съм се теглила поне от три години. Имам някакво предположение колко ще покаже и е достатъчно депресиращо. Нямам нужда да го видя и наистина да се депресирам Simple Smile. Хубава съм си и така. "Официално" съм 65 кг. и смятам да се придържам към тази версия.

# 11 149
  • Мнения: 4 547
Благодаря, че задоволихте любопитството ми за вестника и молците, Ева и ccvet.

Евче, страдах известно време от безсъние. Нищо не ми помогна. От сърце желая при теб нещо да сработи.

Гери, хубав да е празника на Лазар.

Оплаквам се, че на единия ми котарак не му е добре и днес бяхме на лекар. Не разбраха какво му има и че работим по метода на изключването. Утре пак трябва да го водим.

# 11 150
  • Мнения: 6 745
Bilqna_69, винаги е 40 дни след Великден;)

Тази година на 13 юни.

# 11 151
  • Мнения: 8 562
G. D., жив и здрав да ти е именика!

Eva, аз пия Пасифлора и спя, но съм на периоди..

# 11 152
  • Мнения: 3 114
   Направо ми е неудобно да попитам, като виждам колко много от вас имат проблеми със съня... За обратния проблем какво помага? Ужасно ми е трудно ставането, постоянно ми се спи и, ако имах възможност, бих спала много. Понякога, след тежка преумора, проспивам по цели дни. Последните ми изследвания като цяло бяха наред, тук-там нещо близо до горни граници, но не над. 

# 11 153
  • Мнения: 8 562
Clotilde, виж си желязото и хемоглобина.

# 11 154
  • Мнения: 2 074
Болна съм...

трябва да се стягам, че ме чака път след четири дни.

Последна редакция: нд, 28 апр 2024, 08:17 от May_sea

# 11 155
  • Мнения: 12 839
Clotilde, да не ти е прекалено ниско кръвното? Аз така бях, като имах ниско кръвно. Хората все си мислят, че е голям келепир ниското кръвно: ами не е.

Оплаквам се, че много се изморявам. Уж тренирам, уж по малко... Днес бяхме на Витоша, направо гръдния кош ме заболя от умора. Но няма какво да се направи, освен трениране, защото всички кръвни показатели са ми като на космонавт. Както каза ЛЛ - изненадващо добри.

# 11 156
  • Мнения: 885
Clotilde и аз много спя. И сутрин все ми е трудно ставането. Вечер преди 23 ч. и да легна , няма да заспя. ММ пък заспива рано и рано става и много се ядосва, когато изключа алармата и заспя. И все с шефа ме плаши, че щял да ме остави да закъснея за работа,  да се обадят да ме търсят. След смъртта на татко пак започнах да пия Алора.
Здрав, подкрепящ и обичащ да е Лазар.
Аз пък имам рожденник-сина ми. И понеже се оплаквате от килограми виртуално ще ви почерпя с плодове. В нас кантара няма батерия и не се тегля, но имам килограми в излишък.
May_sea оздравявай и пътувай! Заповед е, не пожелание. Много имам нужда от разтоварващо пътуване, а все не мога да се организирам от работа и проблеми.

# 11 157
  • Мнения: 3 114
И с ниско кръвно не съм. До около 40, може би до 45 си бях с 90/60 или 100/60. Сега съм с нормално. Както и да е. Ще направя нови изследвания. От нищо не съм болна, нямам хронични заболявания. Освен, че съм малко дебеличка, като цяло съм в прилична кондиция за възрастта си. Просто не съм много младичка вече и системно се преуморявам.

   Димис, честит рожденик! Да ти е жив и здрав!

# 11 158
  • Мнения: 1 937
Димис, нека да е здраво и успешно момчето ти.
G. D., да ти е жив и здрав Лазар.

# 11 159
  • Мнения: 8 562
Димис, честит да ти е рожденика! Да бъде здрав и сбъдва всичките си мечти! Успешни матури и кандидатстудентски класирания!

Общи условия

Активация на акаунт