Избор на телефон - 2 тема

  • 9 529
  • 198
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 881
Аз си избрах Ксиоми Т 13 про.
Скоро ще дам отзиви като дойде .

# 166
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 440
...

Ааа, имам един Huawei Mate 10 Pro (когато все още разполагаха с Гугъл) на 6 годинки вече. Работи безотказно, но съм го пенсионирала за аварийни случаи, че ме блазнят по-големите екрани.
И аз. Уникален е този телефон. Някой може ли да препоръча сервиз, където да го изпратя по куриер за смяна на батерия?
[/quote]

Най-добре в официалния им сервиз - беше на ул. "Леге" 6, ако не е преместен. Имаха разни сервизни кампании, които едва ли са отпаднали, напр. всеки последен четвъртък и петък от месеца - 50 лева отстъпка от сервизното обслужване и безплатен протектор за дисплей в случай на отремонтиране на смартфон .

Потърсете контакти - в Гугъл има, попитайте и действайте. Доста фенове вдъхнаха нов живот на стари любими устройства.



Аз пък въобще не съм доволна от Хуаей. Забива, бавно отваря страници. Доста е изнервящо. Сега се колебая между  Samsung 24 или Apple 15. Досега съм била само с Андроид и не знам как действа другата операционна система .

Най-добре тествайте сама. И двата телефона са чудесни, всеки със своите предимства и недостатъци. Индивидуалното при всеки е - какви очаквания има, какви потребности и доколкото новият / друг продукт ги покрива. Може да останете очарована, а може и разочарована. В първия случай - в сичко е точно, а във втория - продавате телефона и се връщате към познатото любимо.

Няма как да се даде точен съвет отстрани, трябва да се пробва Simple Smile И успех!

# 167
  • Мнения: 203
Някой с впечатления за Samsung A15 ?

# 168
  • Мнения: 40
Здравейте!

Може ли да ми помогнете в избора на нов смартфон?
Колебая се между доста и не знам кой да избера. Искам телефона да е с отлична камера, издържлива батерия и да не забива.
В момента съм с Айфон 12 мини, ако е от значение. Доволна съм от айфоните, въпреки слабото им място - батерията, но е вече време да се разделя с този телефон.
Ето на кои попаднах: OnePlus 12, Samsung Galaxy S24 Ultra, Iphone 15 pro max, Google Pixel 8 Pro.
Та, към самсунзите съм малко резервирана, тъй като преди години имах и беше много чуплив и бъгав. Не съм сигурна дали бих си закупила самсунг, да си призная, но все пак смятам, че не е лош този модел. Гугъл за сега много ме грабна, но се колебая, защото не поддържа 5g.
Ще очаквам вашите мнения за изброените телефони! ❤

24 Ultra. С него съм и е топ.

# 169
  • Мнения: 2 742
Samsung S23FE, какво ви е мнението за този телефон? Сравнявайки го с А54 не виждам съществена разлика освен едни 500лв в цената?

# 170
  • Мнения: 2 618
Тук, в темата съм чела, че нещо wow, заради което да се хвърлят повече пари.
Нямам лични впечатления.

# 171
  • El Paso/Los Angeles
  • Мнения: 2 235
За FE само един отзив от човек съм чувала, че не си струват. Но не знам на каква база е това мнение...
Хайде споделете нещо за Galaxy 24+. Преди бях питала, но нямаше мнения пък и не съм виждала да е коментиран. Много го заглеждам.^^

# 172
  • Мнения: 1 122
FE е един вид версия на флагмана. В случая S23FE е версия на S23, която (уж) е създадена на база на отзиви на потребители на S23. Обикновено едни неща се подобряват за сметка на други и цената е по-ниска, което пък е резултат на други по-лоши характеристики. Но, ако трябва да се генерализира, при сравнение между А-серията с S-серията, то предимството е за втората.

За конкретните два телефона, изборът зависи от изискванията на клиента.  На първо четене ми се струва, че дисплеят на S23FE е по-здрав.

Последна редакция: чт, 16 май 2024, 16:59 от innasn

# 173
  • Русе
  • Мнения: 5 353
FE са орязана версия.

# 174
  • Мнения: 13 944
Кое е орязяно?

# 175
# 176
  • София
  • Мнения: 1 021
Какво ще кажете за HUAWEI 12 за 250лв с 8GB r 256GB памет. Друго такова за тая цена по - добро?

# 177
  • Мнения: 1 755
Старият ми телефон беше HUAWEI и въобще не бях доволна. Едвам изкарах година и го смених. Забиваше,  бавно отваряше, батерията падаше бързо без да ползвам Интернет.

# 178
  • Мнения: 156
.

Последна редакция: пт, 17 май 2024, 21:37 от vilka43

# 179
  • Мнения: 12 071
Здравейте!

Може ли да ми помогнете в избора на нов смартфон?
Колебая се между доста и не знам кой да избера. Искам телефона да е с отлична камера, издържлива батерия и да не забива.
В момента съм с Айфон 12 мини, ако е от значение. Доволна съм от айфоните, въпреки слабото им място - батерията, но е вече време да се разделя с този телефон.
Ето на кои попаднах: OnePlus 12, Samsung Galaxy S24 Ultra, Iphone 15 pro max, Google Pixel 8 Pro.
Та, към самсунзите съм малко резервирана, тъй като преди години имах и беше много чуплив и бъгав. Не съм сигурна дали бих си закупила самсунг, да си призная, но все пак смятам, че не е лош този модел. Гугъл за сега много ме грабна, но се колебая, защото не поддържа 5g.
Ще очаквам вашите мнения за изброените телефони! ❤

24 Ultra. С него съм и е топ.
Този, нали https://www.samsung.com/bg/smartphones/galaxy-s24-ultra/
От известно време му се чудя. Всичките ми телефони бяха Самсунг с изключение на последния Моторола edge 30 pro. На две години е, нищо му няма освен, че ме дразни и снима смотано.

Общи условия

Активация на акаунт