УСАГБ "СЕЛЕНА" - гр. Пловдив - ТЕМА 25

  • 11 703
  • 145
  •   1
Отговори
  • Мнения: 599
🏥АГ СЕЛЕНА 🏥

  https://agselena.com/

🧑🏼ЕКИП

  https://agselena.com/за-нас/нашият-екип/

💻Онлайн проверка на резултати💻

https://web.agselena.com/Account/Login?ReturnUrl=%2f

Ценоразпис:
https://agselena.com/%D0%B7%D0%B0-%D0%BD%D0%B0%D1%81/%D1%86%D0%B … 0%B5%D0%BD%D0%B0/


✅В настоящия момент много лекари водят женска консултация по ЗК.

✅Необходими са следните документи и изследвания при постъпване за раждане:

* лична карта
* направление за хоспитализация
* картонче с кръвната група /или изследване от лаборатория с подпис и мокър печат/
* копия от други кръвни изследвания, направени по време на бременността
* лична амбулаторна карта - служи за издаването на болничния лист - не е задължителна
* изследване за Хепатит Б - валидност 6 месеца
*изследване за Васерман - валидност 6 месеца
* изследване за Спин - валидност 6 месеца
* изследване на влагалищен секрет - валидност 2 седмици

✅В случай, че нямате актуални изследвания за Хепатит Б, Васерман и Спин, същите ще ви бъдат направени в момента на постъпване и трябва да заплатите по ценоразпис на болницата.

✅Какво е необходимо да носите в болницата, когато постъпвате за раждане:
* чехли, чорапи, гащи, четка и паста за зъби, душгел, шампоан, гребен или четка, ластик за коса /ако косата Ви е дълга/, зарядно за телефон, сешоар, крем за зърна Лансилох или подобен.

✅Какво влиза в цената на раждането:

👩🏼за майката - превръзки /различни размери/, нощници, халат, хавлия, обезболяващи, ръчна помпа за кърма, /която обаче е само една на етажа и има моменти, когато не стига/, храна три пъти на ден, минерална вода, която може да си наливате от диспенъсър в коридора, консултация с психолог, раздвижване от рехалибитатор /при секцио/, показване как се къпе и сменя памперс на новороденото, съвети и помощ за кърмене.

👶🏻  за бебето - адаптирано мляко /ако майката няма кърма или желае/, дрешки за престоя в болницата, одеалце, лигавник, беберон, шапка, памперси, мокри кърпи.

✅По желание и срещу заплащане, може да се направи ортопедичен преглед на новороденото от д-р Янакиев.

✅За актуални цени за раждане /нормално или секцио/, Ви съветвам да се обръщате към Регистратурата на АГ Селена.

💕Успех на всички бъдещи майки! 💕

# 1
  • Мнения: 484
Здравейте, бих искала да попитам как протича срещата с анестезиолог в Селена?
Не си запазвам час предварително, а директно отивам на регистратура до колкото разбрах.

# 2
  • Мнения: 31
Здравейте, бих искала да попитам как протича срещата с анестезиолог в Селена?
Не си запазвам час предварително, а директно отивам на регистратура до колкото разбрах.
 Не се запазва час за анестезиолог. На мен ми казаха от 11:30ч до 13:30ч.,че се правят консултациите. Днес минах. Първо минаваш през регистратурата и се качваш на втория етаж. Има бланки с въпроси, които се попълват. След като дойде лекаря ми зададе няколко въпроси и това е.

# 3
  • Мнения: 59
Момичета потресена съм от Селена.Толкова са нагли.Днес бях до тях да ги питам какво става с апарата за слуха казаха че още не е готов вече месец и повече и не се знае кога ще е готов.Казаха ми вие вече сте на 1 месец поискайте направление от личния лекар за УНГ.Те взеха парите а сега оправяйте се.Как може такава скъпа клиника да неможе бързо да оправя такъв апарат който е много важен.Да не говорим че толкова много държат на кивид тест а 1 път не почистиха стаята Идват сменят торбата в тоалетната и тва е.Просто за тези пари нищо не получаваме.Съжаляеам че не отидох да раждам в Пълмед.

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Момичета потресена съм от Селена.Толкова са нагли.Днес бях до тях да ги питам какво става с апарата за слуха казаха че още не е готов вече месец и повече и не се знае кога ще е готов.Казаха ми вие вече сте на 1 месец поискайте направление от личния лекар за УНГ.Те взеха парите а сега оправяйте се.Как може такава скъпа клиника да неможе бързо да оправя такъв апарат който е много важен.Да не говорим че толкова много държат на кивид тест а 1 път не почистиха стаята Идват сменят торбата в тоалетната и тва е.Просто за тези пари нищо не получаваме.Съжаляеам че не отидох да раждам в Пълмед.

Може, може.... и нас оперираните баби  ни викат на два контролни прегледа безплатни след операция. Никакви ги няма, 4 часа чаках с 30см разрез да се видя уж със светилото доктор, но уви.
Сега чакам платения преглед.... е там ще се видим със сигурност.

# 5
  • Мнения: 414
Възмутена съм от феталната морфология в 20 седмица при д-р Апостолова. Чакахме 40 минути, също колкото и предния път, явно не е било случайно, за час записан с месеци по-рано. Най-после ни извикаха, прегледа продължи 5 минути, от вратата, събличай се и лягай на кушетката. Дори ми задърпа докторката дънките че не съм се съблякла достатъчно... Нямам думи. Преглед на шийка няма. Няколко измервания с ехографа и айде чао. Препоръчаха ми на всичкото отгоре да съм посетила новия им фетален кардиолог за да му дам и на него 200 лв. Два пъти я попитах лекарката има ли му нещо на сърцето на бебенцето, казва не, всичко е наред. Ама аз да си отида да си платя пак нали... Нямам думи... Там не си пациент а банкомат.

# 6
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Направете следващата при д-р Стратиева. И тя не гледа шийка, но в крайна сметка при редовните прегледи си я гледат и това не ми е липсвало. Но отношението е коренно различно. Обяснява, гледа и мери подробно, дава снимки. Не пришпорва и обръща достатъчно внимание. Поне това е моят опит от преди 2 г с нея.

# 7
  • Мнения: 133
Аз излязох със сълзи от д-р Апостолова!
Моят доктор ме питаше дали имам конкретно лице, при което да правим ФМ - на онзи етап, нямах!
Казах му да ме изпрати където прецени, като уговорката, че ако не остана доволна от нещо - веднага сменям!
Обясни ми, че прегледа протича по еди какъв си начин, трае между 20-30 мин, като ни обясни, че и пола следва да се потвърди.
Зачакахме със съпругът ми, закъсня часът, но това беше бял кахър.
Влязохме с много трепет в сърцата, легнах - допря видеозона иииии - ТИШИНА 5 минутна тишина🤯, започнах да питам - всичко наред ли е, бебето как е? Направи ми се знак да мълча, е мълчах!
Докато най-накрая не заговори - прекрасно бебе, ама спи 🤦♀ (следящият ми АГ ме беше предупредил изрично, че Апостолова държала да съм хапнала, за да измери спокойно плода), последва яростно блъскане с видеозона, за да събуди бебето - мъжът ми скокна и пита какви са тия методи за събуждане, пак последва знак да млъкне.
С нетърпение попитахме - а полът какъв е?
НЕ МОГА ДА СЕ АНГАЖИРАМ С ТАКИВА НЕЩА ТОЛКОВА РАНО ( 20-21 г.с) 🤯
Прати ме на БХС, разпечата ми едничка 4Д снимка, която таксува 50лв и айде чао.
Излязох със сълзи на очи и веднага започнах да търся друг специалист, при който да си направя всички ФМ.
Златната ФМ при Апостолова ми струваше скромните 400лв.
Открих не човек, не доктор, а СВЕТИЛО, д-р ДАСКАЛОВ!
Запазих си час за след 2 дни, не само че прегледа беше 40-50 мин, плаках от смях в кабинета, а и не млъкнаха тия хора!
Това е еди какво си, онова е еди какво си, а това е - атрибута, мъж ще е.
Успешно преминах 3 ФМ при д-р Даскалов, получихме златни съвети и отношение, ей такова.. човешко, дето е нужно на всяка бременна женица.
За протокола - при него цените са шокиращо по-ниски, около 100-170лв беше всяка ФМ.
Получавате си флашка, файловете на бебчето може да ги сканирате с QR код и да си ги имате на телефона, абе общо взето на светлинни години.
Дано съм помогнала. 🙏
 
Възмутена съм от феталната морфология в 20 седмица при д-р Апостолова. Чакахме 40 минути, също колкото и предния път, явно не е било случайно, за час записан с месеци по-рано. Най-после ни извикаха, прегледа продължи 5 минути, от вратата, събличай се и лягай на кушетката. Дори ми задърпа докторката дънките че не съм се съблякла достатъчно... Нямам думи. Преглед на шийка няма. Няколко измервания с ехографа и айде чао. Препоръчаха ми на всичкото отгоре да съм посетила новия им фетален кардиолог за да му дам и на него 200 лв. Два пъти я попитах лекарката има ли му нещо на сърцето на бебенцето, казва не, всичко е наред. Ама аз да си отида да си платя пак нали... Нямам думи... Там не си пациент а банкомат.

# 8
  • Мнения: 414
И аз така бях в абсолютен шок. На първата фетална в 12 гс бях очарована, а на втората... Не знам какво и стана.

# 9
  • Мнения: 484
Леле, направо съм шокирана какви доктори има.  Изключително доволна останах и аз от д-р Даскалов – толкова не бях се смяла на преглед. И имам много хубави снимчици на беба от него. JoyHeart

# 10
  • Мнения: 49
Здравейте, някой знае ли колко струва издаването на болничен от лекарска комисия в Селена? Разбрах, че всеки месец трябва да се ходи на подобна консултация, ако трябва болничният да бъде удължен.

# 11
  • Мнения: 133
Миналата година 2023 октомври беше 120лв. комисията.
Аз си намерих комисия за 50лв. при д-р Халил в медицински център на Васил Априлов.

# 12
  • Мнения: 49
Миналата година 2023 октомври беше 120лв. комисията.
Аз си намерих комисия за 50лв. при д-р Халил в медицински център на Васил Априлов.

Благодаря! Може ли да пиша на лични съобщения с повече въпроси относно издаването на болничен?

# 13
  • Мнения: 133
Да, разбира се.
Ще се радвам ако мога да ви помогна🥰

# 14
  • Мнения: 173
Аз сега плащам 110лв за комисия по мой спомен

# 15
  • Мнения: 201
Oтидете в Хипократ Н, безплатно е с направление. Иначе е 30 лв. Поне бешентака 2022.

# 16
  • Мнения: 67
Аз ходех в ДКЦ-то в Тракия за болничен, 30 лв е , издават го веднага.
По горната тема и аз съм много доволна от
д-р Даскалов за ФМ.

# 17
  • Мнения: 397
Здравейте, някой знае ли колко струва издаването на болничен от лекарска комисия в Селена? Разбрах, че всеки месец трябва да се ходи на подобна консултация, ако трябва болничният да бъде удължен.
За болничен отидете в Св.Георги на Васил Априлов, нищо не струва, няма смисъл да плащате.
Откосно консултацията с анестезиолог - аз отидох без час на регистратура, изпратиха ме горе при д-р Кренчев. Консултацията е бърза, разпитва те и до там, обяснява докторът, доволна съм. Друг е въпросът, че не съм доволна от докторът, който ми се падна - не нацели май мястото и само краката ми бяха безчувствени, а контракциите си ги чувствах - голям купон. Simple Smile

# 18
  • Мнения: 484
Аз да Ви попитам ако всичко е нормално колко дни е престоят в Селена при нормално раждане и секцио?

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Привет! Ще пиша и в другата тема, но да питам и тук. При стартиране на инвитро процедура, болничен само за пункцията ли се дава (мисля, че беше 1 месец)?

# 20
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Аз да Ви попитам ако всичко е нормално колко дни е престоят в Селена при нормално раждане и секцио?
За секцио ни държаха три нощувки. Родих във вторник много рано сутринта и ни изписаха в петък. Момичето в моята стая също. Иначе, престоят за майката е 4 нощувки, за бебето е 5. Поне по епикризите, които получихме.

# 21
  • Мнения: 133
За жалост, не само, че плащаме като попчета, а и от здравната каса точат на макс, заради това  получих съвет от доктор в Селена  - “не четете много по епикризите”.
Аз лежат там, имаше девойка, която постъпи във вторник (късно вечерта, 21:30)  и четвъртък я изписаха, НО беше информирана, че ще бъде изписана документално в неделя 🤪
Чакам да взема и моята епикриза, в която сигурно пише че съм стояла 15 дни там🙄

# 22
  • Мнения: 478
Оо в моята епикриза пък пише, че бебето е изписано един ден преди мен.. Joy
Иначе моето секцио беше по спешност вечер и стоях 4 нощувки.

# 23
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
И моето секцио беше през нощта. Аз постъпих в първите часове на вторника по спешност. Реално, ако това се брои за нощувка, стават 4.
По принцип, ме попитаха искам ли да ни изпишат, защото бяхме добре с бебето и аз така или иначе исках да се приберем. Ако бях пожелала, може би нямаше да откажат да ме задържат още една вечер. Доколкото разбирам е масова практика, защото имат много раждания и сградата на болницата отеснява.

# 24
  • Мнения: 1 123
Това е така, но аз мисля, че когато с майката и бебето всичко е наред, по-добре за всички е да са изписванията по-рано. Имам познати в САЩ, раждат и ги пускат да си ходят след три часа, ние тук ако лежим 4, вместо 5 дни, се сърдим.

# 25
  • Мнения: 231
А от вече раждалите мами- от кой анестезиолог сте доволни

# 26
  • Мнения: 21 282
Аз бях при една мисля червенокоса мадама.
Не помня името.

# 27
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Д-р Кренчев с две ръце. По случайност ми се падна на смяна, но наистина работи много леко. Изобщо не разбрах кога ми сложи упойката. После постоянно ме окуражаваше, защото ме хвана паниката, докато извадят бебето.

# 28
  • Мнения: 478
Аз бях при една мисля червенокоса мадама.
Не помня името.
И аз. Нииищо не усетих при слагането на упойката, супер е.

# 29
  • Мнения: 100
И аз бях при нея, май Георгиева беше. Също нищо не усетих при поставянето, но те слагат първо местна упойка и после спиналната. Обаче после не помня да е стояла до мен или да ми е говорила нещо, спомням си една мноого мила акушерка или санитарка, не знам каква беше, но ме разсейваше постоянно, галеше ме по главата в по-неприятните моменти. Grinning

# 30
  • Мнения: 2 756
Жена беше анестезиолога при мен, не съм се интересувала от името.
Нищо не усетих, имам проблем с гърба и бях дала предварително епикризи, паниката беше в моята глава. Обясниха ми още на предварителна среща един млад доктор, че организма се напасва при бременност и прешлените като пружина се отваря разстояние между тях и няма начин да стане объркване.

До главата ми младо момиче, вероятно операционна сестра стоеше до мен и комуникираше с екипа, докато се усетя вече правеше снимки.
Анестезиолога беше в зала и  следеше показатели

# 31
  • Мнения: 21 282
Аз първо епидурална получих,но се наложи спешно секцио,че дребосъка беше увит в пъпната връв.
Също не усетих нищо.
И при мен се наложи да давам епикризи,че имам изтръпвания.

# 32
  • Мнения: 26
Моля да ми споделите, някой следил и раждал при доктор Деница Краевска има ли? Работила е в торакс, но разбрах, че сега изражда и в Селена. Моля за мнения за нея и за доктор Амалиев. Имат ли екип или който е на смяна. Благодаря ви!

# 33
  • Мнения: 59
А от вече раждалите мами- от кой анестезиолог сте доволни
Кренчев е най добрия анестезиолог в Селена.Нсколки пъти ми е бил той .За раждането пак си избрах той да ми е.

# 34
  • Мнения: 26
А какво е мнението Ви за проследяване и раждане при д-р Георги Амалиев? Следи ли всичко важно и има ли екип, с които работи в Селена?

# 35
  • Мнения: 484
Да попитам как са стаите там и колко на брой са леглата? Не се интересувам от самостоятелните или ВИП. Понеже прочетох, че за тях е 150 лв. нощувката, а тези стандартните някой знае ли цената им? Blush

# 36
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета! До колко време излиза епикризата от болницата и излиза ли онлайн там, където излизат прегледите и изследванията? За съжаление моят случай е кюртаж заради спряла сърдечна дейност на плода в 8 гестационна седмица, направиха ми го на 8.02:cry:

# 37
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Да попитам как са стаите там и колко на брой са леглата? Не се интересувам от самостоятелните или ВИП. Понеже прочетох, че за тях е 150 лв. нощувката, а тези стандартните някой знае ли цената им? Blush
Стаите са с две легла. Ползването на стаята влиза в пакетната цена за раждането. Не се плаща нищо отделно.

# 38
  • Пазарджик
  • Мнения: 732
Здравейте, момичета! До колко време излиза епикризата от болницата и излиза ли онлайн там, където излизат прегледите и изследванията? За съжаление моят случай е кюртаж заради спряла сърдечна дейност на плода в 8 гестационна седмица, направиха ми го на 8.02:cry:
След седмица някъде.Аз я взех като отидох на контролен преглед след кюртажа.

# 39
  • Мнения: 2
Да попитам .. наистина ли цената за раждане секцио така варира и се променя през месец?  Кога я променят? На едно място чета 1950 , на друго -2200..

# 40
  • Мнения: 83
Здравейте, момичета! До колко време излиза епикризата от болницата и излиза ли онлайн там, където излизат прегледите и изследванията? За съжаление моят случай е кюртаж заради спряла сърдечна дейност на плода в 8 гестационна седмица, направиха ми го на 8.02:cry:
След седмица някъде.Аз я взех като отидох на контролен преглед след кюртажа.
Благодаря, утре ще ходя на преглед и ще проверя и на място. А на теб назначиха ли ти някакви изследвания на контролния преглед?

# 41
  • Пазарджик
  • Мнения: 732
Здравейте, момичета! До колко време излиза епикризата от болницата и излиза ли онлайн там, където излизат прегледите и изследванията? За съжаление моят случай е кюртаж заради спряла сърдечна дейност на плода в 8 гестационна седмица, направиха ми го на 8.02:cry:
След седмица някъде.Аз я взех като отидох на контролен преглед след кюртажа.
Благодаря, утре ще ходя на преглед и ще проверя и на място. А на теб назначиха ли ти някакви изследвания на контролния преглед?
Не, погледна ме на ехограф и това беше.

# 42
  • Мнения: 2
Здравейте. След мисед аборт в 11г.с. и 5 дни ми назначиха изследвания за тромбофилия ,НК клетки и изследвания на щитовидната жлеза в Селена .  Можете ли да ми кажете, как вървят цените в Селена за тези изследвания ?

# 43
  • Мнения: 83
Здравейте. След мисед аборт в 11г.с. и 5 дни ми назначиха изследвания за тромбофилия ,НК клетки и изследвания на щитовидната жлеза в Селена .  Можете ли да ми кажете, как вървят цените в Селена за тези изследвания ?
Здравейте! НК клетките са 90 лв, за другите изследвания нямам информация.

# 44
  • Мнения: 2
Здравейте. След мисед аборт в 11г.с. и 5 дни ми назначиха изследвания за тромбофилия ,НК клетки и изследвания на щитовидната жлеза в Селена .  Можете ли да ми кажете, как вървят цените в Селена за тези изследвания ?
Здравейте! НК клетките са 90 лв, за другите изследвания нямам информация.

Благодаря Ви много. 😊🍀

# 45
  • Мнения: 50
Здравейте! Днес за първи път бях на преглед в Селена и се записах на ЖК при д-р Костадин Георгиев. Всеки път ли трябва да минавам първо през регистратура или директно пред кабинета да си изчакам часа? Аз си дадох направлението на доктора за записване иначе. Също исках да попитам за колко време са готови кръвните изследвания и урината в тяхната лаборатория?

# 46
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Всеки път минавате през регистратура, за да Ви дадат листчето, с което после се плаща и да Ви регистрират. Ако не се регистрирате, докторът няма как да знае, че сте там и да Ви повика.
Зависи какви кръвни, ако е ПКК и урина, бързо излизат - до около час.

# 47
  • Мнения: 133
Прекрасен избор за доктор!
Благодарение на него, очакваме първородната си рожба - да я посрещне пак той.
България има нужда от повече такива доктори като него… СВЕТИЛА. 🫶
Здравейте! Днес за първи път бях на преглед в Селена и се записах на ЖК при д-р Костадин Георгиев. Всеки път ли трябва да минавам първо през регистратура или директно пред кабинета да си изчакам часа? Аз си дадох направлението на доктора за записване иначе. Също исках да попитам за колко време са готови кръвните изследвания и урината в тяхната лаборатория?

# 48
  • Мнения: 50
Прекрасен избор за доктор!
Благодарение на него, очакваме първородната си рожба - да я посрещне пак той.
България има нужда от повече такива доктори като него… СВЕТИЛА. 🫶
Здравейте! Днес за първи път бях на преглед в Селена и се записах на ЖК при д-р Костадин Георгиев. Всеки път ли трябва да минавам първо през регистратура или директно пред кабинета да си изчакам часа? Аз си дадох направлението на доктора за записване иначе. Също исках да попитам за колко време са готови кръвните изследвания и урината в тяхната лаборатория?

Като за първи преглед наистина съм много доволна. Всичко обяснява и се държа много любезно бих казала дори приятелски. До сега не съм попадала на такъв доктор!

# 49
  • Мнения: 133
Абсолютно!
Ако останете негова пациентка ще видите някакво нетипично поведение на български доктор.
Казва нещата - точно на време, не всява излишна паника, при спешна ситуация - съобщава деликатно, че не усещаш, че е възникнала някаква нетипична ситуация.
Страхотен човек, работи със сърце и има златни ръце.
До момента не съм съжалила и грам, че съм се доверила на него.
Ако израждаше на друго място - веднага бих го последвала, защото аз съм в болницата именно заради него.
Обяснителен, изчерпателен, предразполагащ и много позитивен, щом мъжа ми беше приятно изненадан от отношението, а те не забелязват такива неща😅
Изписах много, но съм на мнение, че не трябва да се фокусираме върху черните хроники, а да даваме гласност на такива прекрасни хора - достойни за пример. 🥰

# 50
  • Мнения: 5
Здравейте, каква е цената на нормално раждане или сексцио в Селена?

# 51
  • Мнения: 21 282
2300 лв по последни данни + 23 лв за ковид тест.

# 52
  • Мнения: 31
2300лв. раждане+35лв. ковид тест

# 53
  • Мнения: 26
А мнения за д-р Георги Амалиев

# 54
  • Мнения: 804
Здравейте, избора на лекар влиза ли в цената за раждане от 2300лв или се заплаща допълнително?

# 55
  • Мнения: 754
Влиза избор на екип

# 56
  • Мнения: 231
Някоя знае ли до колко см. слагат епидурална упойка в Селена

# 57
  • Мнения: 312
Някоя знае ли до колко см. слагат епидурална упойка в Селена

3-4 см трябва да е разкритието, ако правилно съм ви разбрала въпроса.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 777
Някоя знае ли до колко см. слагат епидурална упойка в Селена

Мисля, че в една лекция бяха казали до 8см.

# 59
  • Мнения: 429
Аз като раждах казаха, че може по всяко време. Една родилка се беше запънала да ражда без упойка, но не издържа до край и на 9см. и сложиха.

# 60
  • Мнения: 49
Някоя знае ли до колко см. слагат епидурална упойка в Селена
[/quote

Аз раждах там октомври и ми сложиха на 8см.

# 61
  • Мнения: 48
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но предполагам, че да 😁 Искам да попитам момичетата, които са при Д-р Даниел Ставрев дали са доволни и какво е мнението им за него. Аз бях при друг лекар от Селена, но поради ред причини искам да го сменя и се насочих към Д-р Ставрев, записах си час през сайта на Селена, но имаше чак за 29.03, звъннах да попитам за по-ранни часове, но ми казаха, че няма, както и да е. Моят проблем е, че преди 10 дни направих спонтанен аборт и искам да направя консултация и преглед с него да видим кое как и защо. Четох доста мнения, но искам и тук момичетата да кажат дали са доволни и дали е коректен към пациентите си. Благодаря предварително на всички отзовали се☺

# 62
  • Мнения: 155
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но предполагам, че да 😁 Искам да попитам момичетата, които са при Д-р Даниел Ставрев дали са доволни и какво е мнението им за него. Аз бях при друг лекар от Селена, но поради ред причини искам да го сменя и се насочих към Д-р Ставрев, записах си час през сайта на Селена, но имаше чак за 29.03, звъннах да попитам за по-ранни часове, но ми казаха, че няма, както и да е. Моят проблем е, че преди 10 дни направих спонтанен аборт и искам да направя консултация и преглед с него да видим кое как и защо. Четох доста мнения, но искам и тук момичетата да кажат дали са доволни и дали е коректен към пациентите си. Благодаря предварително на всички отзовали се☺

Декември родих при него. Страхотен е. Всеки ден идваше да ме проверява как съм. Винаги е откликвал на въпроси , което е много важно. За мен е човечен и много любезен.

# 63
  • Мнения: 31
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но предполагам, че да 😁 Искам да попитам момичетата, които са при Д-р Даниел Ставрев дали са доволни и какво е мнението им за него. Аз бях при друг лекар от Селена, но поради ред причини искам да го сменя и се насочих към Д-р Ставрев, записах си час през сайта на Селена, но имаше чак за 29.03, звъннах да попитам за по-ранни часове, но ми казаха, че няма, както и да е. Моят проблем е, че преди 10 дни направих спонтанен аборт и искам да направя консултация и преглед с него да видим кое как и защо. Четох доста мнения, но искам и тук момичетата да кажат дали са доволни и дали е коректен към пациентите си. Благодаря предварително на всички отзовали се☺

Бих казала че това е най-добрия лекар във България.
Страхотен човек и специалист.
Аз имам 2 аборта и 1 раждане при него винаги с усмивка ми е казвал всичко от което се нуждая.
Единственото е че много е зает и се чака доста пред кабинета Sad но пък си заслужава:)

# 64
  • Мнения: 231
Ако случая е спешен и  му се обадите по телефона може да ви даде по ранен час
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но предполагам, че да 😁 Искам да попитам момичетата, които са при Д-р Даниел Ставрев дали са доволни и какво е мнението им за него. Аз бях при друг лекар от Селена, но поради ред причини искам да го сменя и се насочих към Д-р Ставрев, записах си час през сайта на Селена, но имаше чак за 29.03, звъннах да попитам за по-ранни часове, но ми казаха, че няма, както и да е. Моят проблем е, че преди 10 дни направих спонтанен аборт и искам да направя консултация и преглед с него да видим кое как и защо. Четох доста мнения, но искам и тук момичетата да кажат дали са доволни и дали е коректен към пациентите си. Благодаря предварително на всички отзовали се☺

# 65
  • Мнения: 49
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но предполагам, че да 😁 Искам да попитам момичетата, които са при Д-р Даниел Ставрев дали са доволни и какво е мнението им за него. Аз бях при друг лекар от Селена, но поради ред причини искам да го сменя и се насочих към Д-р Ставрев, записах си час през сайта на Селена, но имаше чак за 29.03, звъннах да попитам за по-ранни часове, но ми казаха, че няма, както и да е. Моят проблем е, че преди 10 дни направих спонтанен аборт и искам да направя консултация и преглед с него да видим кое как и защо. Четох доста мнения, но искам и тук момичетата да кажат дали са доволни и дали е коректен към пациентите си. Благодаря предварително на всички отзовали се☺

В момента се следя при него. Единственият недостатък, както вече се спомена, е, че много се чака за него, понеже често излиза от кабинета по спешност. В момента с него работи д-р Шентова, специализант. Някои пъти се случва да го замести, ако се знае, че ще се бави много. Но това не е ежедневие и не е като да сте си записали час при него, а да Ви преглежда друг.

Рядко любезен и отзивчив лекар. Винаги, когато съм го питала неналожителни неща по вайбър, ми е отговарял в рамките на 2-3 часа. Личи си от километри, че иска да помага с каквото може. Надявам се да си остане такъв и занапред.

# 66
  • Мнения: 34
ЧОВЕК  с главно Ч
Уникален лекар,изключително внимателен и отзивчив благодарение на него гушкам моята дъщеричка.Няма да съжалявате... и др Шентова е много мила така че ще сте в сигурни ръце
Здравейте, не знам дали въпросът ми е за тук, но предполагам, че да 😁 Искам да попитам момичетата, които са при Д-р Даниел Ставрев дали са доволни и какво е мнението им за него. Аз бях при друг лекар от Селена, но поради ред причини искам да го сменя и се насочих към Д-р Ставрев, записах си час през сайта на Селена, но имаше чак за 29.03, звъннах да попитам за по-ранни часове, но ми казаха, че няма, както и да е. Моят проблем е, че преди 10 дни направих спонтанен аборт и искам да направя консултация и преглед с него да видим кое как и защо. Четох доста мнения, но искам и тук момичетата да кажат дали са доволни и дали е коректен към пациентите си. Благодаря предварително на всички отзовали се☺

# 67
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Споделям и подкрепям всички мнения, написани по-горе. Страхотен лекар и най-вече Човек!

# 68
  • Мнения: 21 282
Споделям и подкрепям всички мнения, написани по-горе. Страхотен лекар и най-вече Човек!
И аз така.
Август 2023 родих при него.
Страхотен човек.

# 69
  • Мнения: 142
Аз също ще споделя мнение за д-р Ставрев. Подкрепям като цяло мненията по горе, но на нас не успя да помогне. Имам две инвитро процедури при него и при втората не смени подхода като виждаше, че не се получават нещата за трети опит отново не потърси причина защо не се получават нещата и искаше по същия начин да действаме и се наложи да сменя лекаря..
Иначе е много любезен, винаги усмихнат и двата пъти дойде в стаята за да види как съм, но явно заради прекалено многото хора, които чакат пред вратата му не прилага индивидуален подход.

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 373
Говори малко и винаги бърза.

# 71
  • Мнения: 754
А пък съм с друго впечатление. Винаги ме изслушва, изчаква ми всички (глупави) въпроси и притеснения, обръща внимание на всяка моя тревога. Винаги вдига, или връща обаждане. До сега само човечно отношение съм получавала. На този етап и като специалист съм изключително доволна

# 72
  • Мнения: 26
Мнения е за Борислав Иванов и Георги Амалиев

# 73
  • Мнения: 613
Мнения е за Борислав Иванов и Георги Амалиев

За Иванов има отделна тема, може да прочетете много мнения там. До скоро бяха предимно позитивни, но вече не са.

# 74
  • Мнения: 223
Аз родих на 21.02 и с момичето което бяхме в стая ражда при Амалиев -син /не знам за него ли питате ☺/ останах със страхотно впечатление .Мил внимателен,обяснява за неща които даже не ти идват на ум да попиташ в този момент.Всеки ден минава да види пациентките си ,просто уникално отношение.



Това е моето мнение като страничен наблюдател 😊
Мнения е за Борислав Иванов и Георги Амалиев

# 75
  • Мнения: 26
Благодаря ви за отговора! И при двамата ходя, не мога да се реша при кого окончателно да остана. Тъй като ще съм секцио, водещото ми е метода Щарк, не знам Амалиев-син дали го практикува. Мнения за доктори...винаги 50/50, много е сложно вече. Simple Smile

# 76
  • Мнения: 53
Аз се следях при др Борислав Иванов и родих секцио при него по Щарк . Изключително доволна съм от компетентността и отношението му . Отговаряше на WhatsApp (понякога със закъснение ,но предвид неговата натовареност е обяснимо ). Секциото беше по желание при мене ,обясни ми подробно какво да очаквам месец преди насрочената дата . Самата операция мина неусетно ,възстановяването беше изключително бързо (за сравнение момичето в стаята с мене ,беше по Пфаненщил и беше с доста повече болки и ограничение на движенията от мене ).  Дойде да ме види два пъти докато лежах,а на 7мия ден отидох в кабинета да ми махне конеца . Пет месеца по-късно белегът почти се е заличил .

# 77
  • Мнения: 26
За мускулни схващания на крака, болка голяма в бедрото, в 19 г.с трябва ли да се пие магнезий и то кой бихте препоръчали.  Доктора казва магнерот, но той не ми се струва съвсем за мускулни схващания

# 78
  • Мнения: 223
Магнезиево олио за схващане и магнерот ☺

За мускулни схващания на крака, болка голяма в бедрото, в 19 г.с трябва ли да се пие магнезий и то кой бихте препоръчали.  Доктора казва магнерот, но той не ми се струва съвсем за мускулни схващания

# 79
  • Мнения: 397
За мускулни схващания на крака, болка голяма в бедрото, в 19 г.с трябва ли да се пие магнезий и то кой бихте препоръчали.  Доктора казва магнерот, но той не ми се струва съвсем за мускулни схващания
Много помага Боуен терапия. На мен ми беше нужен 1 сеанс само.

# 80
  • Мнения: 484
Ние минахме първият преглед при педиатър в Селена, но ни казаха че на бебка не са й направили слухов скрининг, вие къде закарахте вашите бебоци на УНГ?

# 81
  • Мнения: 2
Преди няколко месеца пак прочетох, че на бебе не е направен слухов скрининг. Така процедират или така се е случило? Защо не им правят изследването?

Ние минахме първият преглед при педиатър в Селена, но ни казаха че на бебка не са й направили слухов скрининг, вие къде закарахте вашите бебоци на УНГ?

# 82
  • Мнения: 484
Причината била че не са им оправили апарата, но наистина доста време стана и аз бях прочела някъде и сега на прегледа като казаха, че не са й правили този скрининг изобщо не се изненадах.

# 83
  • Мнения: 49
Здравейте, дами, аз имам един административен въпрос. Днес бях на АГ преглед и ми пуснаха направление за изследвания. Проблемът беше обаче, че това направление ми го издадоха след 17 ч, а лабораторията в Селена работи до 17 ч по НЗОК. Акушерката, която ми издаде направлението, ми каза, че имам 30 дни да си направя изследванията в лаборатория по мой избор и че после трябва да й занеса хартиена разпечатка на резултатите с подпис и печат. Това, което пропуснах да я питам, беше дали в рамките на тези 30 дни трябва да й дам разпечатката или може на следващото ми насрочено посещение при АГ (което се пада след малко над 30 дни от днешната дата). Допълвам, че веднага след като резултатите ми станат налични онлайн, ще ги пратя по вайбъра на АГ, но не ми стана ясно дали самата хартиена разпечатка трябва да е до месец предадена лично или не. Имали ли сте подобни случаи?

# 84
  • Мнения: 2 756
Спокойно, направлението важи 30 дни в рамките, на които да пуснете по каса изследвания. Вие си ги представете  резултатите на АГ, когато ви е удобно.

# 85
  • Мнения: 26
Има ли някой раждал при Деница Краевска - секцио?

# 86
  • Мнения: 2 756
Обадете се в болницата и питайте дали даден лекар е в листата с  външни доктори към болницата.
Преди две години д-р Краевска не израждаше в Селена
Поговорете си с лекаря как точно технически ще стане да родите в Селена, ако държите на това място.
Иначе, не е проблем да я изберете за секцио

# 87
  • Мнения: 886
Д-р Краевска изражда и в Селена! От почти 2 години.

# 88
  • Мнения: 26
Имате ли идея относно секциото при нея в Селена? С какъв екип работи, метода й на секцио и други неща? Възстановяването след това? За сега мисля да съм при нея, но бих искала да чуя мненията ви. Благодаря ви! Simple Smile

# 89
  • Мнения: 231
В болницата преглеждат ли новородени по спешност родени там

# 90
  • Мнения: 133
Мисля, че да!
Два безплатни прегледа имате - тичайте към болницата.

# 91
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
През нощта и след работно време не. Лично изпитано за бебе, изписано в деня преди прегледа. Това ми е най-голямото разочарование, защото детето ми по документи още се е водило в болницата дори. В работно време има педиатри и може евентуално да обърнат внимание.
Безплатните прегледи са с предварително записан час, като обикновено успяваш да се вредиш само за един.
За спешни случаи разчитам на Пълмед.

# 92
  • Мнения: 2 756
Много точно ви е писала blue.

В Пълмед сме ходили няколко пъти, включително и преди година на нова година през нощта.
За консултативен преглед там препоръчвам д-р Данева - ще прегледа, отговори на въпроси, ще огледа с ехограф коремни органи

# 93
  • Мнения: 47
Здравейте, някой знае ли колко струва издаването на болничен от лекарска комисия в Селена? Разбрах, че всеки месец трябва да се ходи на подобна консултация, ако трябва болничният да бъде удължен.
Здравейте,тази година на мен ми казаха 110 лв,но аз звънях в ДКЦ 5 и там е 40лв

# 94
  • Мнения: 397
В Св.Георги на В. Априлов е безплатно.

# 95
  • Мнения: 173
Здравейте някой знае ли ендокринолог д-р Мария Илиева кой дни има прегледи в Селена ?

# 96
  • Мнения: 48
Здравейте! Тъй като ми предстои преглед при д-р Ставрев другия петък, искам да попитам по-запознатите момичета, защото за първи път ще ходя там за преглед през деня 😄
Първо трябва да мина през регистратурата ли и съответно от централния вход ли се влиза или отзад входа, който е и също така, ако се вземе секрет за микробиология и за цитонамазка, там в тяхната лаборатория ли ще се изследват, защото часа ми е в петък следобед и евентуално, ако чакам повече, след това няма да успея да хвана работеща лаборатория. Съжалявам, ако въпросите са глупави 😇😁

# 97
  • Мнения: 201
Първо минавате през регистратура (главният вход), дават Ви листче, отивате пред кабинета и чакате около 2ч. Той ще вземе материала за изследванията. (Поне така беше миналата година)

# 98
  • Мнения: 754
Ако е делничен ден - главен вход, качвате се на 4 етаж и от регистратурата там ще ви дадат бележка. Ако лабораторията не работи, или ако прецени - ще ви вземе материал в кабинета, има условия за това.

# 99
  • Мнения: 47
Здравейте, дами, аз имам един административен въпрос. Днес бях на АГ преглед и ми пуснаха направление за изследвания. Проблемът беше обаче, че това направление ми го издадоха след 17 ч, а лабораторията в Селена работи до 17 ч по НЗОК. Акушерката, която ми издаде направлението, ми каза, че имам 30 дни да си направя изследванията в лаборатория по мой избор и че после трябва да й занеса хартиена разпечатка на резултатите с подпис и печат. Това, което пропуснах да я питам, беше дали в рамките на тези 30 дни трябва да й дам разпечатката или може на следващото ми насрочено посещение при АГ (което се пада след малко над 30 дни от днешната дата). Допълвам, че веднага след като резултатите ми станат налични онлайн, ще ги пратя по вайбъра на АГ, но не ми стана ясно дали самата хартиена разпечатка трябва да е до месец предадена лично или не. Имали ли сте подобни случаи?
Просто трябва да ги направиш в рамките на тези 30 дни докато важи направлението иначе може да ги занесеш и на следващия преглед.Аз ги пратих на Вайбър и ще нося хартията на прегледа

# 100
  • Мнения: 7
Здравейте! Тъй като ми предстои преглед при д-р Ставрев другия петък, искам да попитам по-запознатите момичета, защото за първи път ще ходя там за преглед през деня 😄
Първо трябва да мина през регистратурата ли и съответно от централния вход ли се влиза или отзад входа, който е и също така, ако се вземе секрет за микробиология и за цитонамазка, там в тяхната лаборатория ли ще се изследват, защото часа ми е в петък следобед и евентуално, ако чакам повече, след това няма да успея да хвана работеща лаборатория. Съжалявам, ако въпросите са глупави 😇😁

Здравейте! Минавате през регистратура, дават ви листче и след това отивате на 4-тия етаж, където му е кабинета. Аз не съм чакала толкова дълго. Относно цитонамазката и микробиологията - в тяхната лаборатория ги изследваха. Ходих един петък късния следобед, вторник следващата седмица ми бяха готови резултатите. На регистратурата ще ви дадат картонче с потребителско име и парола, с които може да си проверите резултатите. Simple Smile

# 101
  • Мнения: 59
Ние минахме първият преглед при педиатър в Селена, но ни казаха че на бебка не са й направили слухов скрининг, вие къде закарахте вашите бебоци на УНГ?
Апарата вече е готов,ние също не бяхме минали но го минахме след като разбрах че е готов апарата.

# 102
  • Мнения: 39
Здравейте.  Има ли акушер гинеколози в Селена които работят със здравна каса?

# 103
  • Мнения: 312
Д-р Петрова. За други не съм сигурна.

# 104
  • Мнения: 2 756
д-р Лазороски и д-р Костадин Георгиев са по ЗК също

# 105
  • Мнения: 23
Здравейте, някой може ли да ми каже актуални цени за раждане в Селена ?
Благодаря !

# 106
  • Мнения: 133
Родих нормално на 14.3 цената с прегледите на бебчо (ортопед и унг) общата стойност брше 2,500лв.

Здравейте, някой може ли да ми каже актуални цени за раждане в Селена ?
Благодаря !

# 107
  • Мнения: 23
Родих нормално на 14.3 цената с прегледите на бебчо (ортопед и унг) общата стойност брше 2,500лв.


Много Ви благодаря !

# 108
  • Мнения: 804
Здравейте, скоро раждалите може ли да споделите дали разрешават посетители в стаите?

# 109
  • Мнения: 68
Януари не беше разрешено да има посещения. Казаха че показват веднъж бебето на близките и това е. Тези които раждат естествено са на първия етаж и може да показват бебето и през прозореца Grinning

Само цената раждане януари беше 2300лв. +23лв тест за ковид.

# 110
  • Мнения: 133
Не, посетители не може.
Аз бях на първия етаж, първия ден не се сетих, че таткото може да вижда мен и бебето през прозореца, но по-досетливите мами са го написали, от втория ден се възползвахме и ние от свиждане на прозорците😅

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Януари не беше разрешено да има посещения. Казаха че показват веднъж бебето на близките и това е. Тези които раждат естествено са на първия етаж и може да показват бебето и през прозореца Grinning

Само цената раждане януари беше 2300лв. +23лв тест за ковид.

Благодаря за информацията! Аз съм доволна, че няма да има свиждания, особено ако сме 2 в стая, не бих желала да безпокоя другото момиче. Първото раждане беше така и не се оплаквам.

# 112
  • Мнения: 804
А актуален ли е списъка с нещата (от първа страница), които осигуряват по време на престоя за мама и бебе?

# 113
  • Мнения: 2
Някоя мама с отрицателен резус фактор може ли да ми каже цената на инжекцията, която слагат ако бебето е с положителна кръвна група ?

# 114
  • Мнения: 429
Някоя мама с отрицателен резус фактор може ли да ми каже цената на инжекцията, която слагат ако бебето е с положителна кръвна група ?
200лв. беше в края на миналата година

# 115
  • Мнения: 231
Някоя води ли си детенцето при др Пепеланов и доволни ли сте?

# 116
  • Мнения: 31
Някоя води ли си детенцето при др Пепеланов и доволни ли сте?

Ние заведохме детето ни на контролен преглед след раждане при д-р Пепеланов. Прегледа го, претегли, измери и даде насоки относно хранене, къпане, разходки. Аз останах доволна.

# 117
  • Мнения: 133
Ние също бяхме на контролен след раждането при него.
Очаровани сме от отношението към малките пациенти и родителите.
Отговори на всеки един наш въпрос изчерпателно и ни отдели достатъчно време.
Доволни сме.

# 118
  • Мнения: 1 074
Явно само аз не съм доволна от Пепеланов.
От старата школа е той. Няма чуваемост в кабинета, като на запис си плямпа заучен репертоар отпреди 20 години.

# 119
  • Мнения: 31
Здравейте, неонатологията в Селена заплаща ли се?

# 120
  • Мнения: 68
Здравейте, неонатологията в Селена заплаща ли се?

Да, част от нещата се поемат от касата, но има за доплащане обикновено.

# 121
  • Мнения: 173
Някой знае ли колко струва слушане на тонове и от коя седмица се ходи

# 122
  • Мнения: 3
Здравейте, знаете ли към днешна дата колко струва феталната морфология при д-р Апостолова?
 
За слушането на тонове последно беше 50лева, ходи се попринцип след 32г.с или когато лекаря го назначи.

# 123
  • Мнения: 50
Здравейте, знаете ли към днешна дата колко струва феталната морфология при д-р Апостолова?
 
За слушането на тонове последно беше 50лева, ходи се попринцип след 32г.с или когато лекаря го назначи.
Към края на март бях при нея на втора фетална и струваше 160лв.

# 124
  • Мнения: 200
Здравейте. Бих искала да попитам майките на които бебенцата се е наложило да бъдат в неонатологията, заплаща ли се нещо за тях. Примерно 50-60лв  на ден за бебенце както е в Токуда София?

# 125
  • Мнения: 157
Здравейте! Знаете ли каква част от сумата за раждането взима израждащия лекар?

# 126
  • Мнения: 2 614
За д-р Георги Амалиев мога да кажа само, че е разкошен лекар. Както професионалист, така и изключително човечен. Работи с баща си в екип, д-р Илия Амалиев. Две раждания имам при тях, едното в Свети Георги и другото в Селена. Аз лично съм много доволна от тях. Следях се при сина, винаги ми отговаряше на хилядите въпроси, реагираше адекватно на всяко едно отклонение в изследванията назначаваше терапия. Внимателен, любезен, супер спокоен и предразполагащ е.

# 127
  • Мнения: 855
Здравейте,
Във връзка с последните новини за епидемията от "коклюш" и препоръката бременните да се ваксинират в последния триместър - дали някоя е коментирала темата с наблюдаващият я лекар?
Аз съм на проверка следващата седмица и тогава ще попитам, но все пак да събера допълнителни мнения.
Имам роднини и приятели в Европа (Англия / Германия) - там се оказа, че ги ваксинират задължително и без заплащане.

# 128
  • Мнения: 16
Аз се следя при д-р Ставрев и каза ,че е “за” ваксинирането и нямало да навреди,но мисля да изчакам за сега.

# 129
  • Мнения: 12
Мнение за д-р Георгиев?

# 130
  • Мнения: 30
Здравейте ,момичета.
Може ли мнение за д-р Бачуров ,за проследяване на бременност,както и за лекари от които сте доволни.
Благодаря !

# 131
  • Мнения: 2 756
За следене на бременност по каса ли?!
Ок е, както и повечето.

Просто препоръка към всички, отделете едни 500 - 600лв и правете фетална морфология при доктори с тази специалност. Не се доверявайте на всеки с апаратура, нужно е задапаратно мислене на човешки фактор

Потресаващи неща четох преди дни за Борислав Иванов, затвърди ми се мнението, което имах преди години, когато се учеше да държи накрайника на ехографа.
Тук имаше сърдити, че говоря пренебрежително за великия доктор.

Много лошо впечатление ми направи, когато посещаване при раждането ми негови пациентки в стая - али, бали, чупки и стойки, ненужно фамилиарничене - много поздрави в къщи и теми подобни....глупости

# 132
  • Мнения: 133
Ако става въпрос за д-р Костадин Георгиев, веднага ще ви споделя моето мнение.
Brumbarcheto77
Благодарение на него забременях, проследи стриктно цялата ми бременност, в 31-32 г.с на малчо му се излизаше, та много бързо и без излишно напрежение и стрес задържахме положението.
През цялото ми бременеене държах да родя нормално, но статута ми не беше очароващ - 1,53 съм висока, 52кг, а бебче вървеше с 3-4 седмици напред, д-р Георгиев подкрепяше решението ми, макар да бях запозната с рисковете от него.
В един момент вече много ми тежеше физически и психически, та исках да е секцио, отидох в болницата с контракции на 7мин, като уж на следващия ден щеше да е планово секцио (по мое желание вече).
Преживях 30ч. активни контракции само със 4см. разкритие, през цялата нощ (около 8-9 часа с контракции) вече се молих д-р Георгиев да дойде по нощите и да действа, но отказа😅🫣
В 6ч влязох в родилна зала, д-р Георгиев пристигна в 7ч супер усмихнат, ведър и позитивен - с усмивка каза - “добро утро дами, днес ще гушкате бебоци” и така даде зелена светлина за така бленуваното естествено раждане.
В пика на раждане, вече се бях отказала и молих да ме режат, но благодарение на прекрасният екип на д-р Георгиев, акушерка Негалова ми помогнаха в преломния момент с думите - “дай сега ще го родим заедно това дете” - да, тогава ми звучеше абсурдно, мъж да ражда😂 още по-абсурдно ми беше, че д-р Георгиев погледна часовника беше 10:00 и каза, - “след 15 мин ще си готова”!
Момичета, бебчо се роди в 10:14, като шеговития коментар на Георгиев беше - “ето, имаш и минутка аванс за гушки”.
И сто живота да имам, няма да мога да му се отблагодаря, както и на целият прекрасен екип!
Макар да имах трудно раждане, ми е най-милият и скъп спомен в живота!
Д-р Георгиев е най-прекрасния човек, обясняващ с простички думи, без излишна паника, шеговито, ведро, с усмивка и успокояващо - всичко, от което се нуждае една бъдеща мама.
Благодарна съм му, че оказа привилегията да изпитам най-естественото нещо на майката природа и да гушна първородният си син.
Не се колебайте, той не е на принципа - “работя с клиенти”, а “работя с ПАЦИЕНТИ”!
Каквото още да напиша ще е малко!
Жените, с които бях в стая бяха очаровани, че денонощно той беше неотлъчно в стаята, интересуваше се от здравето и комфорта ми, като ме насърчаваше и поздравяваше за смелостта да родя естествено.
Другите момичета (пациентки на друг известен доктор) дори те получиха невероятно отношение от Георгиев, понеже техния доктор беше толкова зает, че дори и заместник не изпрати да погледне пациентките му.
Взимайте най-правилните решения за вас и вашите бебчета!
Дано съм била полезна🥰👼

# 133
  • Пловдив
  • Мнения: 619
Не съм била негова пациентка, но момичето в стаята беше и останах с добри впечатления, идваше да я види, обясняваше й, много ведър и позитивен, без да фамалиарничи и да прекалява. Според мен е добър специалист.

# 134
  • Мнения: 47
Здравейте,може ли някой да ми даде мнение за д-р Матев

# 135
  • Сливен
  • Мнения: 4 241
Здравейте,може ли някой да ми даде мнение за д-р Матев

От втори опит - имаме момченце, което е вече на 4 месеца и половина. 😊
Имам 2 неуспеха в Стара Загора и заради "кадърният" лекар там, последва извадена жлъчка, извънматочна бременност, пръснала се тръба.
След което посетихме доктор Матев - премахна и другата тръба(имах образували се възли, които доктора изчисти) , след няколко месеца 3та Инвитро процедура , но за съжаление ембриона спря развитие. И вече на 4тата Инвитро процедура, доктор Матев смени терапията /някои от лекарствата и съответно резултата е спящо бебе в кошарата 😍👶

Относно доктор Апостолова - явно аз съм случай 1/100,защото при мен нещата бяха обратно. Докато казваше на момичето разните там сантиметри/данни, които се записват, постоянно обясняваше кое какво е. Имало е "почукване" с апарата, но не и чак толкова силно, както прочетох тук. Даже тя ни попита дали вече АГ е казал пола, ако не, тя ще ни каже 😅. И постоянно - "ох какво красиво бебче, ох не знам си какво"🤣🤣🤣. Наистина като ви чета, сякаш говорим за две различни жени.. Явно аз ще съм 1 от 100,при която с е държала нормално 😅

# 136
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета,
след колко дни Ви излязоха резултатите от БХС?

# 137
  • Пловдив
  • Мнения: 39
Аз оставам един положителен отзив за д-р Апостолова. След проследяване на бременност в София клиника Надежда, така и не разбраха на металните морфологии,че има проблем с мен,а не с бебето - първо амниоцентеза и куп генетични изследвания, а се оказа че аз съм с тромбофилия. От там в 6 месец, благодарение на правилната терапия и проследяване на плода го износих до 34 г.с. , а искаха в София да раждам в 28 г.с. Аз лично съм много доволна. Родих и при нея.
Здравейте,може ли някой да ми даде мнение за д-р Матев

От втори опит - имаме момченце, което е вече на 4 месеца и половина. 😊
Имам 2 неуспеха в Стара Загора и заради "кадърният" лекар там, последва извадена жлъчка, извънматочна бременност, пръснала се тръба.
След което посетихме доктор Матев - премахна и другата тръба(имах образували се възли, които доктора изчисти) , след няколко месеца 3та Инвитро процедура , но за съжаление ембриона спря развитие. И вече на 4тата Инвитро процедура, доктор Матев смени терапията /някои от лекарствата и съответно резултата е спящо бебе в кошарата 😍👶

Относно доктор Апостолова - явно аз съм случай 1/100,защото при мен нещата бяха обратно. Докато казваше на момичето разните там сантиметри/данни, които се записват, постоянно обясняваше кое какво е. Имало е "почукване" с апарата, но не и чак толкова силно, както прочетох тук. Даже тя ни попита дали вече АГ е казал пола, ако не, тя ще ни каже 😅. И постоянно - "ох какво красиво бебче, ох не знам си какво"🤣🤣🤣. Наистина като ви чета, сякаш говорим за две различни жени.. Явно аз ще съм 1 от 100,при която с е държала нормално 😅

# 138
  • Мнения: 34
Някой знае ли колко струва слушане на тонове и от коя седмица се ходи
Цената миналата година август беше 50 лв
По принцип като влезете в 9 месец се ходи всяка седмица но аз лично от края на 8ми защото имах намалено количество вода и ми се налагаше всяка седмица да ходя на преглед при аг и после тонове

# 139
  • Мнения: 31
Здравейте, момичета,
след колко дни Ви излязоха резултатите от БХС?

При мен на 2 ри ден беше излезнало.
Но в системата излиза на друга графа като генетични изследвания. А не на обичайното място където са всички изследвания.

# 140
  • Мнения: 17
Здравейте
Тези от вас, които се следят при д-р Матев, биха ли ми казали, дали ще плащат за раждане единствено на болницата или дължат нещо и на лекаря?
Защото прочетох нещо подобно назад, не ставаше дума за конкретен лекар.

# 141
  • Пазарджик
  • Мнения: 732
Здравейте
Тези от вас, които се следят при д-р Матев, биха ли ми казали, дали ще плащат за раждане единствено на болницата или дължат нещо и на лекаря?
Защото прочетох нещо подобно назад, не ставаше дума за конкретен лекар.
Раждането, както и всякаква друга интервенция в клиниката се заплаща.

# 142
  • до най-прекрасния мъж
  • Мнения: 10 813
Здравейте
Тези от вас, които се следят при д-р Матев, биха ли ми казали, дали ще плащат за раждане единствено на болницата или дължат нещо и на лекаря?
Защото прочетох нещо подобно назад, не ставаше дума за конкретен лекар.
Раждането, както и всякаква друга интервенция в клиниката се заплаща.
Раждането се плаща по ценоразпис на болницата. Ако нещо друго се налага като интервенции по бебето и майката (престой в неонатология и т.н), се доплаща. Но на лекаря не се плаща нищо допълнително! Тоест, ако цената за раждане е 2000 лв, например и всичко е нормално при бебето и майката, то се дължи само тази сума. Тя се плаща на касата на болницата. По желание има преглед при ортопед, който се заплаща допълнително, Ковид тест също. Аз доплатих и преглед при кардиолог, защото се наложи при мен.

# 143
  • Мнения: 17
Много благодаря, blue.angel! Това ме интересуваше.

# 144
  • Мнения: 302
Здравейте! Извинявам се за въпроса, но знаете ли къде се получават лабораторните изследвания на хартиен носител?

# 145
  • Мнения: 231
На централната регистратура
Здравейте! Извинявам се за въпроса, но знаете ли къде се получават лабораторните изследвания на хартиен носител?

Общи условия

Активация на акаунт