Booking – 7

  • 31 848
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 412
Общо взето покриват, стига да не е фрапираща разликата. И говорете с тях да дадат съгласие първо, а не чак като ми а престоя

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 2 403
Да помоля за код ако на някой му се намира. Благодаря предварително

# 692
  • София
  • Мнения: 596
Когато хост откаже резервация и букинг предложат друго, до колко да вярвам че ще покрият разликата? А ако не го харесам и избера друго място за настаняване, отново ли ще покрият?
Понеже се борих дълго време да ми възстановят сумата по разликата, ето какво научих:
- ако не ви харесва предложено място за настаняване, може да си изберете друго, но трябва да е в същия район
- датите трябва да са същите като при първоначалната резервация
- ако платите на място в брой, ще имате проблеми с доказателството, че наистина сте платили и не сте измамници
- ще ви бъде възстановена разликата, която е между първата резервация и предложеното от тях място, но не повече.

В общи линии тези неща за релокация не са написани в общите условия, а по някакви си техни вътрешни правила. Моят съвет е да искате потвърждение в писмен вид за избраното от вас друго настаняване. Мен това ме спаси и след много нерви и загуба на време ми възстановиха сумата от 1039 евро, но коренспонденцията беше вече на доста високо ниво.

# 693
  • Мнения: 6 381
Благодаря, още очаквам да ми върнат някакъв отговор. Разликата в сумата е малка, две нощувки са само. Предлагат ми място без опция за паркиране, което изобщо не е приемливо, но да-посочих друго място в същия район..
Ще видим..

В допълнениеПотвърдиха че ще покрият сума покриваща разликата в цените на двете места за настаняване.

И в този ред на мисли.. ако някой има свободен код, ще се радвам да го сподели с мен на лично. Благодаря!

Последна редакция: чт, 09 май 2024, 17:50 от second

# 694
  • ВАРНА-морето,сините вълни.
  • Мнения: 4 797
Здравейте, ще помоля ако някой има възможност да ми предостави код за отстъпка на лично. Спешно трябва да направя резервация. Искренно благодаря предварително.

# 695
  • Мнения: 405
Аз да ви се оплача от Букинг, писах преди време че ми бяха хакнали профила и обещах да споделя развитието на случая, което е  кръгла 0
Нито са ми възстановили сумата в портфейла, нито се обаждат, нито по някакъв начин съдействат да си върна контрола над профила. Звъня им всяка седмица, като действието се развива от края на Март, демек почти месец и половина чакаме сигурността им да предприеме мерки..
Такова безхаберие не бях виждала и чувала.
Колко е сложно да премахнат фалшивия имейл и телефон, който е зададен в акаунта ми...🙄
Изобщо нямаше да се занимавам с тях, но имам резервация, която предстои и не искам да се отказвам от нея, както и предстоящо изплащане на кешбек и се притеснявам да не дръпнат и него.
Ако се сетите за някакъв вариант как да процедирам, ще съм благодарна.
Мърлява работа 😒

# 696
  • София
  • Мнения: 499
И аз от 2 дни не мога да променя датите на нашата резервация да намаля дните на престой ,(все още съм в срока на безплатно анулиране) - писах им в чата, но нямам още отговор. Днес ще им звъня да видим какво ще стане, че ще ми дръпнат парите утре за повечето дни и после не знам как ще се оправям с тях.

# 697
  • Milano
  • Мнения: 3 690
На мен за подобен случай, но мисля че беше увеличение на дните ми бяха отговорили, че трябва да анулирам старата резервация и да направя нова.

# 698
  • Мнения: 676
Случайно на някой да му се намира свободен код, моля?

# 699
  • Варна
  • Мнения: 10 612
Имам нужда от код.
Когато не ми трябваше, три пъти получавах....

# 700
  • Мнения: 651
Здравейте, имам нужда от помощ по 2 въпроса Praynig
1. Възстановява ли се сумата в портфейла ако анулирам резервацията, за която съм я ползвала?
2. Мога ли да анулирам резервация (с безплатно анулиране е до началото на Юни) и да я пусна наново, като използвам код? Обикновено на същата цена ли се появява (имаше 30% за нов обект в букинг и още 10% за мобайл).
Благодаря предварително bouquet

# 701
  • Мнения: 264
Здравейте,
Имам нужна от код? Някои дали има свободен да ми изпрати на лично? Благодаря предварително Simple Smile

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 2 212
Здравейте, имам нужда от помощ по 2 въпроса Praynig
1. Възстановява ли се сумата в портфейла ако анулирам резервацията, за която съм я ползвала?
2. Мога ли да анулирам резервация (с безплатно анулиране е до началото на Юни) и да я пусна наново, като използвам код? Обикновено на същата цена ли се появява (имаше 30% за нов обект в букинг и още 10% за мобайл).
Благодаря предварително bouquet
Да, кредита се възстановява след анулиране.
Можете, но проверете първо цената за тези дати дали не е по-висока, с наближаване цената се покачва и вероятно тези 10% от кода няма да покрият разликата.

# 703
  • Мнения: 6 381
Продължавам да търся активен код, в случай че някой има ще съм благодарна да ми прати на лично 💕

# 704
  • Мнения: 4 412
Здравейте, имам нужда от помощ по 2 въпроса Praynig
1. Възстановява ли се сумата в портфейла ако анулирам резервацията, за която съм я ползвала?
2. Мога ли да анулирам резервация (с безплатно анулиране е до началото на Юни) и да я пусна наново, като използвам код? Обикновено на същата цена ли се появява (имаше 30% за нов обект в букинг и още 10% за мобайл).
Благодаря предварително bouquet
1. Да, връщат сумата в портфейла
2. Можете, но каква ще е цената не мога да кажа. Ако е хотел и има налични стаи, първо резервирате и после отказвате. Ако е апартамент само собственика си знае.

Общи условия

Активация на акаунт