Плувен бански за бременни!

  • 748
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 123
Привет на всички!

Много моля някой да сподели информация или мнение къде и как мога да се сдобия с такъв бански за бременни. От 2 месеца се опитвам да се гмурна в един басейн, а за съжаление не мога да се напъхам в никакъв нормален екип, поради размера на шкембето си  Mr. Green
Оказва се, че и в столичните магазини бански се предлагат само сезонно (не знам кой точно определя кога идва сезона- в България е ясно, че става дума за лятото, ама на Бора Бора си е целогодишен...  Laughing)

Предварително благодаря на всички за споделената информация и опит!

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Провери в по-скъпите и специализирани магазини.Например Mothercare или Premaman

# 2
  • No Line On The Horizon
  • Мнения: 2 737
Мисля, че Бенетон предлагат бански за бременни.

# 3
  • Мнения: 2 663
Провери в по-скъпите и специализирани магазини.Например Mothercare или Premaman

В Премама имаха преди няколко дни

# 4
  • София
  • Мнения: 412
И аз гледах в премаман имаше 2-3 модела
 Peace

# 5
  • Мнения: 123
Благодаря много за съветите!   bouquet Още утре ще се пробвам.

# 6
  • Мнения: 123
Момичета, намерих заветния бански в Премаман..., след 2-месечно търсене, обикаляне и ровене по магазините, и благодарение на вас.

Много пъти благодарско!     bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 1 845
Polyndar, радвам се,че си узпяла да се сдобиеш със скъпоценната вещ. Разибрам те добре ,защото едно лято с корема толкова дълго търсих бански, а накрая като намерих, си взех един ужасен жълт и впоследствие се оказа съвершенно прозрачен. Не го носих изобщо.
А колко струват тези в Премаман.

# 8
  • Мнения: 123
Миналата седмица, когато го взех бешея около 70лв, аз си спечелих отстъпка обаче, защото купих още доста други неща за бебо  newsm44 та ми излезе  с няколко левчета по-малко. Не знам защо не беше намален, при положение, че са го извадили от склада от миналата година. Преди 2 месеца им се обаждах и ми казаха, че бански нямат и ще получават чак април месец. Търговци, кво да ги правиш  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт