Ясновидки/ врачки - Тема 45

  • 28 999
  • 503
  •   2
Отговори
# 405
  • Мнения: 164
И аз съм гледала нейни тик-ток видеа и доста общи неща казва. Логично е все на някого да се случи…. но пък ми е  странно толкова хора да се записват….

# 406
  • София
  • Мнения: 760
Като стана дума за гледачка от Русе, се сетих за един мой приятел, който беше ходил при една/ мога да питам коя е била, ако ви интересува/. Та тя му беше казала, че го очаква женитба, но ще последва развод, обаче след това вече той ще срещне жената на живота си, ще се съберат и т.н. Всичко това с конкретни години. Той си е малко особен и мисля, че това предсказание доста му повлия. В резултат, на което той се ожени едва ли не за първата, която му попадна. Съответно се и разведе. Той спокоен всичко върви по план. Обаче до тука. Вече доста години минаха от както трябваше да е щастливо задомен.
Та имайте едно на ум с врачките и си живейте живота.

Бихте ли попитали за името и  координати?

# 407
  • Мнения: 30
Споменаваме я… пак е в Испания. Онзи ден и звънях покрай матурите на синковеца, да не каже някой, че само любов ни вълнува! Точна като часовник! Но повтарям - има неща, които стават след време … не до месец, два. Естествено е и да има някакви промени. Според всички специалисти в тази област, обстоятелствата променят хода на събитията и понякога нещата вървят не по нашия план или по карти, кафета и т.н.
Засега съм доволна от нея. Чета с интерес и останалите предложения и мнения!




Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....
[/quote]

# 408
  • Мнения: 88
Споменаваме я… пак е в Испания. Онзи ден и звънях покрай матурите на синковеца, да не каже някой, че само любов ни вълнува! Точна като часовник! Но повтарям - има неща, които стават след време … не до месец, два. Естествено е и да има някакви промени. Според всички специалисти в тази област, обстоятелствата променят хода на събитията и понякога нещата вървят не по нашия план или по карти, кафета и т.н.
Засега съм доволна от нея. Чета с интерес и останалите предложения и мнения!




Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....
[/quote]

Аз бях писала за нея като ходих, но с течение на времето не съм доволна - главното нещо, което я питах каза, че ще ми се случи между 2 и 4 месеца. Утре е края на 3тия месец и нищо..Едва ли и през следващия ще се случи. Да не говорим, че другите неща, за които каза че са супер и да нямам притеснения, ощи от 2 седмици след това се сринаха.

# 409
  • Мнения: 51
Здравейте,искам да попитам относно видеата в yotube ,по специално на Веда Морана Одина!Някой следи ли ги и имат ли нужния ефект!

# 410
  • Мнения: 30
Уф… Кофти. Желая Ви напук на лошото време само хубави неща!



Споменаваме я… пак е в Испания. Онзи ден и звънях покрай матурите на синковеца, да не каже някой, че само любов ни вълнува! Точна като часовник! Но повтарям - има неща, които стават след време … не до месец, два. Естествено е и да има някакви промени. Според всички специалисти в тази област, обстоятелствата променят хода на събитията и понякога нещата вървят не по нашия план или по карти, кафета и т.н.
Засега съм доволна от нея. Чета с интерес и останалите предложения и мнения!




Като че ли, Любомир Алексиев най-почтен ми се вижда. Той поне не лъже за пари, просто събира пари за храм, който мечтае да издигне. Всичко друго ще те набута...или излъже.... Теменужка вече не я споменавате....май и там ще пием по една вода....при мен нищо друго не се случи, честно, от това което ми каза....
[/quote]

Аз бях писала за нея като ходих, но с течение на времето не съм доволна - главното нещо, което я питах каза, че ще ми се случи между 2 и 4 месеца. Утре е края на 3тия месец и нищо..Едва ли и през следващия ще се случи. Да не говорим, че другите неща, за които каза че са супер и да нямам притеснения, ощи от 2 седмици след това се сринаха.
[/quote]

# 411
  • Мнения: 7
Преди седмица попаднах на групата на Виктория Събева,не съм решила още да се допитам  ще се радвам някой да сподели мнение за нея,може и на лично!


Нищо не ми позна. Даже близо не беше. И на мен и на моя позната пълни глупости ни говори.

# 412
  • Мнения: 229
Като стана дума за гледачка от Русе, се сетих за един мой приятел, който беше ходил при една/ мога да питам коя е била, ако ви интересува/. Та тя му беше казала, че го очаква женитба, но ще последва развод, обаче след това вече той ще срещне жената на живота си, ще се съберат и т.н. Всичко това с конкретни години. Той си е малко особен и мисля, че това предсказание доста му повлия. В резултат, на което той се ожени едва ли не за първата, която му попадна. Съответно се и разведе. Той спокоен всичко върви по план. Обаче до тука. Вече доста години минаха от както трябваше да е щастливо задомен.
Та имайте едно на ум с врачките и си живейте живота.


Страшно си прав. Мен ме бяха заомъжвали гледачки от 16 годишна. То щях да завършвам вечерно, щото ще се омъжвам, то чудо. Последно бях на 42 когато една и се видях по млада и ми заговори за деца. Като и се изсмях ми заприказва за напредъка на медицината....
Как никой не разбра, че не искам мъж и деца. Сега съм на 50. Ако ида сигурно пак ще ме заженят....

# 413
  • Мнения: 1 210
Скрит текст:
Като стана дума за гледачка от Русе, се сетих за един мой приятел, който беше ходил при една/ мога да питам коя е била, ако ви интересува/. Та тя му беше казала, че го очаква женитба, но ще последва развод, обаче след това вече той ще срещне жената на живота си, ще се съберат и т.н. Всичко това с конкретни години. Той си е малко особен и мисля, че това предсказание доста му повлия. В резултат, на което той се ожени едва ли не за първата, която му попадна. Съответно се и разведе. Той спокоен всичко върви по план. Обаче до тука. Вече доста години минаха от както трябваше да е щастливо задомен.
Та имайте едно на ум с врачките и си живейте живота.

Бихте ли попитали за името и  координати?
Петя
Скрит текст:
0894418838

# 414
  • Мнения: 30
Нямам идея. Казаха ми само отиваш при него, той направо те прочита като отворена книга. Нищо повече не знам.
Може ли някакви координати на този човек ? И сигурно ли е, че е в това село ?
Извинявайте, не бях влизала няколко дни затова сега чак пиша. Наистина нямам повече информация. Казаха ми Динко от с. Вълнари, мъж на около 50 години. Преди много години като дете бил паднал от дърво и си ударил главата и от тогава получил дарбата си. Понеделник, сряда, четвъртък и събота приемал хора. Петък бил ден за хора от мисьолмански произход. Само това ми казаха. Дадоха ми някакъв телефон. Не съм звъняла още. Утре ще ви пиша съобщение да ви дам телефона, че съм го написала на една бележка, която не е пред мен в момента

# 415
  • Мнения: 27
В крайна сметка има ли поне 2-ма човека тука , където пишем да са доволни от един и същ ( ясновидец, врачка , ходжа и тн. ) , който им е познал за бъдещето ??? Благодаря !!!

# 416
  • Шумен
  • Мнения: 5
https://bg-mam.ma/p/625367/20492184
Тук се споменава Хафизе от Вълнари.

Това е преди 13 години !
Аз питам сега, дали информацията за този човек е нова. Това ме интересува. Ако действително сега има такъв човек там, бих пробвал да отида.

И аз търся някой в този район, около Шумен. Ако разберете някаква информация, моля пишете или на лично.

# 417
  • Мнения: 31
Здравейте,
Някой ходил ли е при Николай Николов във Велико Търново?
Никакви отзиви не намирам за него, а се занимава от много години.

# 418
  • Мнения: 10 871
Здравейте,
Някой ходил ли е при Николай Николов във Велико Търново?
Никакви отзиви не намирам за него, а се занимава от много години.
Ако прочетете 2 страници назад ( на 27 страница ) ще видите, че човека е коментиран.

# 419
  • Мнения: 31
Здравейте,
Някой ходил ли е при Николай Николов във Велико Търново?
Никакви отзиви не намирам за него, а се занимава от много години.
Ако прочетете 2 страници назад ( на 27 страница ) ще видите, че човека е коментиран.
Благодаря Ви!
Не бях видяла.
Ще съм благодарна още някой да сподели, както и координати.

Общи условия

Активация на акаунт