АС и други романтични К-драми - тема 8

  • 12 771
  • 735
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 6 335
Белл, да не казваш че на теб и втора серия ти тръгва с бг превод в плейтубето?

Главният в миналото някак ми напомня героя си от филма с КимЮ.

# 526
  • Мнения: 3 335
Бел, правилно си запомнила - Усещане за жена го изгледах и аз. Някои моменти наистина ме хванаха за гърлото. Една човешка история за това как може да се преобърне  всичко само за миг, но краят всъщност може да се окаже ново начало... След като беше диагностицирана с рак ГГероиня премина през различни емоционални състояния, но  все пак съумя да се вземе в ръце и се примири. А и съдбата ѝ се усмихна - при странни обстоятелства, но най-накрая срещна мъжът на живота си. Любов не като в приказките, но зряла и осъзната. Подариха си моментите, на които се наслаждават нормалните двойки. Въпреки предизвестения край, финалът е възможно най-оптимистичен и ми остави приятно чувство. Хареса ми посланието - независимо от всичко да си благодарен и да посрещаш с надежда всеки нов ден.
Мислех, че след този сериал няма да попадна на друг който да ме просълзява така често, но съм сгрешила 😂 Роца и Криси бяха прави, че онзи с КУ Бин и Сузи и той сърцераздирателен.

В Усещане за жена за пръв път видях И Донг Ук (или иначе казано Дони), който също толкова ми хареса и като Жътварят в Гоблин.

Споменахте за продължителността на епизодите на Кралица на сълзите - вярно, по-дълги са от тези, на които сме свикнали, но снощи изгълтах три. По повече наведнъж явно няма да стане 🤪

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 18:29 от Margarita N.

# 527
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Белл, да не казваш че на теб и втора серия ти тръгва с бг превод в плейтубето?

Рори да, при мен Бегача в Плейтюб върви нормално, но Кралицата на сълзите ми скъса нервите да насича и го изгледах на руски. Но предвид, че са преведени на български само 2 серии, явно и Бегача ще го гледам на руски. От Прекрасен свят ми е тръгнало.

Марги, дългички са, но върви бързо, аз първата вечер изгълтах 3 и успях да започна 4та.

Последна редакция: ср, 01 май 2024, 18:44 от Беллора

# 528
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Аз също подкрепям второто предложение на Роца, "Amidst a Snowstorm of Love (2024)". Това е втория китайски сериал, който гледам по погрешка и не съжалявам. Нищо, че е бавен!

# 529
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 776
Уин, аз много си падам по бавните романси, та за мен това е по-скоро качество, отколкото недостатък Grinning. Първенството по "бавност" засега ми държи Summer Strike (2022).
Но, обикновено уточнявам, понеже знам, че доста хора се изнервят на бавни романси.

Какво ми предложи Ютуб тази вечер - от канала на Dispatch - пристигането на актьорите от "Кралицата на сълзите" на афтърпартито по случай края на сериала.

# 530
  • Русе
  • Мнения: 2 313
Роци, зависи колко е бавно. Simple Smile И аз харесвам шопско натрисане на място, но ми се иска и леко "люш" или "фръц". Joy Не може 16 епизода да се чуди как да й се признае в любов и в последните 5 минути - пата-кюта хепиенд! ( говоря за рози и еднорози, но смятай всеки жанр)Нека има действие и то да е интересно. Simple Smile
Малиии, на това пристигане за партито много ясно личи кой им е любимец по овациите и кой не - по студеното посрещане. Ако статистиката отчита омразата към даден отрицателен герой, няма да има желаещи артисти за сложните отрицателни образи...

# 531
  • Мнения: 532
............. няма да попадна на друг който да ме просълзява така често.........
Joy  веднага имам идеи
The Smile Has Left Your Eyes
My Annoying Brother
Postman to Heaven
I Give My First Love to You
Snow Is on the Sea
Remember: War of the Son
If You Wish Upon Me

# 532
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 109
За любителите на Кралица на сълзите (не помня да е слагано тук) -



За фенките на Джаксън Уанг (а аз харесвам Биби) - https://www.youtube.com/watch?v=g8BTgbbDYxY
За мен и Белл, и който друг харесва хубавия Ча, примъквам, в пълен вариант, нещичко от Хонконг от преди седмица. Мисля, че не беше планирано, копчетата едно по едно го предадоха Joy. И макар и смутен продължи съвсем професионално до края. Опита един път да се закопчее, но хореографията не му позволи да довърши това дело. Както каза един фен "Да приемем, че това е просто неизправност в гардероба в Eun Woo и подарък за феновете в Хонг Конг от координатора на костюмите."  - https://www.youtube.com/watch?v=PLIf_6ShV8E

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 01:34 от profi_1

# 533
  • Мнения: 6 335
Какво беше това в края на 2а серия? На местопрестъплението се появи тяхна снимка, което означава че са се сближили, хода на живота е претърпял промени за тях двамата, но в бъдещето все пак той умира. Което означава, че източникът на смъртта му не се е променил, т.е. е външен за него и така се потвърждава съмнението, че са го самоубили. 
Сериалът е много приятен, увлича, интересен е, но ако бяха избрали друга актриса за главната роля със сигурност щеше да е много по-хубав. Като двойка един до друг никак не си отиват двамата и някак не се усеща романтиката, която се заражда между героите им. По-точно вижда се в очите и изражението на лицето на героя на новия ми любимец зародилия се интерес към странното момиче, но като застанат един до друг нейното грубовато излъчване разваля зрителското впечатление и очакване за припкащи наоколо еднорози.

# 534
  • Мнения: 1 810
Exhuma
Интересен филм мистик с фолклорни елементи.
Tomorrow
Драма ,фентази - трилър с нашия любим сладур.
 Bloodhounds
Криминална драма с екшън елементи.
Очаква се втори сезон, ако се вярва на една публикация Thinking Но аз ще изчакам да видя официалното инфо за това. Wink
Kill It  
Мистик ,трилър драма.
Разчиствам списъка си WinkStuck Out Tongue Closed Eyes

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 19:10 от Danifin1

# 535
  • Мнения: 6 335
Дани, ти разчистваш списъка си, но с първите три попълни моя. И в трите има мои любими актьори и актриси, като с втория най-накрая ще се "запозная" с Роуан. А в единия от трите участват главния от Майската младост и брата на приятелката на главната от същия сериал. Ще бъде любопитно този път в какво взаимодействие са героите им.
На средата на 4а серия на Бегача съм.
Да уточня нещо с ваша помощ става ли.
Така както го разбрах девойката прави каквото прави в миналото, но без да помни какво е било първия път. После за времето през което е била обратно в 2023г. старото й аз си действа както е действало първия път все едно има амнезия за времето през което двете й версии са делили едно тяло. От всичко видяно до тук излиза, че Сон Дже е бил влюбен в главната и е страдал от несподелената си любов. Когато се свързва с нея по радиото едва ли случайно е набрал номера й и когато я окуражава да продължи да живее е знаел коя е. Знаел го е и когато спира за да й даде чадър когато й се повреди количката. Но понеже тя не го позна това най-вероятно подсилва чувството за самота. Излиза, че тя косвено е допринесла за депресията му. Явно съдбите им са свързани, но първия път е направила грешен избор и получава втория шанс за да поправи това. Явно за да го спаси трябва да осъзнае собствените си объркани чувства към него и да приеме неговите.
Изгледах и 5а серия. Вече стана ясно че бях права, че той не случайно набра нейния номер когато тя беше в болницата и че несподелената му любов е причина за депресията му. Вече смятам че може наистина да се е самоубил от мъка, че тя се заяви като негова фенка, но не го позна, както не го позна и по радиото. Това го съсипва, а и явно се чувства виновен, че при злополуката при която тя става инвалид не е успял да я спаси преди да пострадат краката й.
Обаче не ми стана ясно откъде тя има запис на признанието му при басейна, когато тя беше пияна. И там сцената в която тя докосна лицето му пак беше сцена, която видях в Момиче от 20 век, но този път сцената нямаша заряда и еротиката на сцената изиграна в партньорство с КимЮ. За втори път я дадоа да слуша станалот в онази нощ край басейна, но никак не е ясно откъде такъв запис и защо е в нея.
По средата на 7а серия съм и хоп изненада. Бабата помни, че момичето е било в инвалидна количка, а от думите на майката излиза, че се е върнала през 2022г., а не 2023г. Това нещо изяснява ли се до края на 8а серия. И след това ще трябва да чакам цяла седмица за следващите серии. Хубаво се бях зарекла да не започвам сериал, който се излъчва текущо.

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 18:18 от Рори72

# 536
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 553
Песента от Прекрасния бегач, която харесах вчера.

▪️Sudden Shower  - Lovely Runner ▪️OST
https://www.youtube.com/watch?v=WTON0iMBXkA

Снощи изгледах 2те серии със субтитри на БГ в Плейтюба и после минах на линка на Профа с руската озвучка и да ви кажа от голяма лигня, главната рязко ми стана по-симпатична докато ми говори на руски Joy

Профче, пък на мен ми се струва че Ча се поразкопча сам, онзи ден донесох шортчета от този концерт.

Много обичам тази песен, от друг сериал е, а младоженците ако се абстрахирам от лицата им, са 1:1 семейство Джин- Бин в сватбения им ден. Не ме подмина пак и съпоставката с тях, но предпочетох да донеса това видео заради песента.
Шортс
https://www.youtube.com/shorts/-zuk3Zgj9GA

Сакатлъци Joy
https://www.youtube.com/shorts/j66u4ZL8d0o

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 19:37 от Беллора

# 537
  • Мнения: 6 335
Ама в края на 7а и в 8а серия девойката съвсем се промени. И чисто визуално стана много различна, с миловидно и нежно излъчване, и като поведение вече не ме дразни. Даже на моста, под снега двамата изглеждат много добре заедно.

# 538
  • Русе
  • Мнения: 2 313
От 15 май по Стори започва "Любов по договор" с Минка. Simple Smile

# 539
  • Мнения: 6 335
И сега с този финал на 8а серия чакаме до вторник ли? За да направят рускините превода 1 или 2 дни се чака?
От всичко видяно до тук излиза, че и първия път е бил убит от серийния убиец. Цялата сцена беше една и съща в т. ч. позвъняването, но деня се промени. Обаче първия път той не беше намушкан, а удавен. А това предвид факта че е бивш плувец е странно и показва липса на желание да изплува и живее. Ама каква беше целувката им след толкова години......

Общи условия

Активация на акаунт