БАЧОРСКИ И ЗЛАТНАТА ЯБЪЛКА - Тема 11

  • 24 176
  • 472
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 723
От Даниел няма включвани, ама Наси разби прeдставите ми пак Grinning

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 07:27 от sisi303

# 391
  • Мнения: 11 269
Даниел е заредил куп сторита, пак с огромни червени надписи и с вечното хилещо се чихуахуа. Чуден стил има този човек..

# 392
  • Мнения: 5 728
Даниел с тази брада има вид на бездомник.

# 393
  • Мнения: 11 269
Е хайде сега. Мъж без брада пък... егаси мъжа. Тук е Южна Европа Wink

# 394
  • Мнения: 5 728
Аз съм много ЗА един мъж да е с брада, но в неговият случай и цвят не е най-удачният избор
Разбира се, въпрос на вкус.

# 395
  • Мнения: 8 949
Е да я боядиса ли? Това е естествения цвят.
  Прекалява със сторитата от кенефа.

# 396
  • Мнения: 1 388
Някой има ли идея какво се е случило с Розалия? Вчера имаше стори, че е на антидепресанти и от 2 месеца не е себе си и без малко не е умряла.

# 397
  • Мнения: 39 495
Даниел и Атанас нали ходиха до там. После майка им беше в Бг.

# 398
  • Мнения: 948
Като човек минал през това си мисля,че Рози се е сринала психически. В такива моменти хората наистина имат нужда от най-близките си хора покрай тях! Желая й да преоткрие себе си след такава борба (ако е това) и да бъде щастлива.

# 399
  • Мнения: 4 276
Да ви се "похваля", че и мен е блокирала Наска незнайно кога и защо .. в последните месеци въобще не съм имала време да я следя и реагирам на сторита, камоли да й пиша. Преди съм й пращала хилещи човечета на тъпизмите, но сега чак ме е блокирала 😅😅
А това, че казва, че не гледала на Даниел телефона какво му пишат, за да не се ядосва ме развесели .. защо лъже не я знам.
А и още нещо разбрахме, че Олга си взима хотел, като си дойде в България. Не е нужно да се повтаря многократно, както и това, че детето се разболявало при баща си постоянно и Атанаска не била Атанасия. Разбрахме. Всеки да си я нарича както иска.
Връщам се да ви чета ..

Атанаска не е дорасла за критика и истина в очите. Блокирането показва колко е инфантилна и незряла. Нещо с което Емилия я превъзхожда.

Последна редакция: нд, 12 май 2024, 10:44 от krystall

# 400
  • Мнения: 11 269
И мен ме е... отдавна Grinning И то служебен профил някакъв... освен хилеж, нямам спомен да съм оставял коментар, но... Наска си е Наска.
Така че какво публикува,  не мога да видя. А и май..по-добре. Че трудно ще се сдържам Grinning

# 401
  • Мнения: 2 933
Емилия била на 27 , мислех че е на 25 някъде .

# 402
  • Мнения: 5 728
Е тоя път Емилия изби рибата и надмина дори Атанаска по простотия. Качила стори как гримират Емели за фотосесия, в началото помислих , че гримьорката се шегува с детето , но не ... Емели е със сенки и спирала.
Ами ... да са им живи и здрави децата та родителите да печелят на техен гръб.

# 403
  • Мнения: 1 790
Това си е хейт вече, голяма работа че детето имало сенки, всички позволяваме на момиченцата да пробват от време на време червило или руж и дори има адаптирани за деца гримове по магазините.

# 404
  • Мнения: 2 933
Трябва да изглеждат добре снимките все пак . Не ходи на градина с грим всеки ден:heart_eyes:

Общи условия

Активация на акаунт