МЕРТ РАМАЗАН ДЕМИР - Преди, сега и в бъдеще.Приятели и колеги. /Тема 1/

  • 21 826
  • 356
  •   3
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 947
Понаглеждам аз Рибарчето по БТВ и за пореден път се убеждавам, че традиционното общество е пълно с лицемерие и двойни стандарти. Дядката Халис ага е абсолютно доказателство за това. За морал обичат да говорят тези, които са най затънали в помията, а другите не смеят да кажат нищо. Другият Кязъм пък е за убиване буквално. Неговият образ доказва, че деца жертва на насилие стават насилници. Тези момичета за него са някаква стока, а не дъщери. Ей тъй си ги подхвърля наляво надясно и си ги пласира там дето му е изгодно.

Аз Четин Текиндор го знам като бащата на Аси 😀 там го гледах за пръв път, но тази роля на Халис му е лепнала.

# 241
  • Мнения: 8 466
Третият фрагман.



Сейран: Изглежда ситуацията е сериозна, така ли?
Докторът: За съжаление!
Суна: Ще кажем, че така е било писано, че това е съдба, да кажем, че Всевишният знае най-добре. Нямаме друг избор. Нека се подчиним. Няма друг изход.
Сейран: Добре, а имам ли достатъчно време да стана майка?
Лекарката каза, че ставам все по-добре. Тоест, оздравявам.
Ферит: Аз и без това знам колко силна жена си.
Сейран: Ти си най-голямата причина за моята благодарност.
Ферит, искам да стана майка. Искам да родя твоето дете.

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 20:23 от ·٠•Snejka•٠·

# 242
  • Мнения: 9 123
Ах ,ах,ах...само това ще кажа

Много обичам тази песен да не кажа ,че ми една от най-любимите турски песни

https://www.youtube.com/watch?v=kL2GwQHrVnc





Пореден успех от Даймъс x MRD


# 243
  • Мнения: 8 466
Дано Сейран не умре, Ферит няма да го преживее. Не знам дали ще има секс, Ферит сякаш усеща, че нещо не е наред и не е така ентусиазиран като друг път. Как мислите?

# 244
  • Мнения: 9 123
Дано Сейран не умре, Ферит няма да го преживее. Не знам дали ще има секс, Ферит сякаш усеща, че нещо не е наред и не е така ентусиазиран като друг път. Как мислите?

Да и за мен Ферит всякаш не е на мястото си когато се случва това.Всички ние знаем колко много той иска дете от Сейран и тн какво толкова се е случило ,че е така леден? Може би още го е страх за нея и живее в този затвор на собствения си страх.
Едва ли ще умре нали е главна няма да кажа ,че съм видяла и такива случаи не малко ,но все пак да ни спестят тази драма и да научи по бързо ,че е болна.Детето е важно ,но на този етап тя му е по важна!

# 245
  • Мнения: 8 466
Да, историята помни всякакви случаи, затова го написах, но не го искам. А за Ферит... значи и ти си забелязала. То е видно, де. Може и да му е кофти да не и причини болка, заради раните на гърба. Виж ръцете му.



Абе, общо взето не мога да разбера в каква посока ще тръгват... но с тези фрагове рейтингът не знам, дали ще се вдигне.

# 246
  • Мнения: 9 123
Каквото такова ще видим какво ще стане.Хич няма да се моря мислено
Ето утре имаме епизод...

Ей тъй съм вече...




# 247
  • Мнения: 8 466
Щом може да изиграе това колебание, даже с тялото си, при условие, че има АфРам... голямо бъдеще го чака. Ейвалах! Не, че сега го разбирам.

# 248
  • Мнения: 9 123
Щом може да изиграе това колебание, даже с тялото си, при условие, че има АфРам... голямо бъдеще го чака. Ейвалах! Не, че сега го разбирам.



Машаллах 32 пъти какво да кажем за тази игра ,но като цяло е така два сезона светъл път го чака както каза Токио още много ще го гледаме.



За няма един час фрагмана е гледан 1,5 млн пъти

# 249
  • Мнения: 8 466
Привет и приятно гледане! Kiss

Последна редакция: пт, 03 май 2024, 20:23 от ·٠•Snejka•٠·

# 250
  • Мнения: 1 947
Привет и хубава вечер 💫

# 251
  • Мнения: 9 123
Баран и Едиз се връщат в кадрото видях ги в интрото.



С кого има среща Ифоша?





Много харесвам Баран и малко или много поглеждах и Сакла Бени много се радвам ,че ще видя края на историята на Тарък.

https://twitter.com/halfmoonito/status/1786446296162636076

FerTar Heart


От Бирсен : Единствения проект на Стар Тв който продължава е Чапко.СФ е планиран на 7-ми юни...
Много силни продажби извън страната и тн.
Освен това героинята на Буче - Пелин напуска сериала.Сезона на Пело се затваря.Успехи на Буче Heart

Афра също снощи потвърди ,че е СФ тъй ,че девам....

Вече започвам да си мисля ,че Тарък е в основата с доктора.BAKALIM!

#mood




Един Есе преди епизода от мен Heart






Снеж , Мира Heart 






В Х има голяма акция да се спами по хаштага на Мерт Рамо.Как не се спряха еййй!

#mood


Докато хвърляте кал звездата блести не го забравяйте!


Последна редакция: пт, 03 май 2024, 20:32 от x BlackRose x

# 252
  • Мнения: 1 947






Всички са скочили на Асуман и говорят май за морал и нравственост 🫣😳 Корханови и морал със сигурност са две напълно различни неща 😂



Сейран рисува кошмарите си

# 253
  • Мнения: 9 123
Абсолютно Мира срама е еднакъв ,но тя излезна черната овца.
Кая и Асуман този епизод за правосъдната машина за капак.Умирам от кеф
Защо ли мисля ,че Гюлгюн ще се опита да накисне Асуман за овенската глава Simple Smile



mood



Ферит е купил телефон на Есме.Ако не е Ферит и на лекар нямаше да иде жената.

# 254
  • Мнения: 1 947
То в тая къща всички са един дол дренки, вземи единия удари другия. Лицемерието ми е противно. Като се започне от главния дъртофелник Халис 😀, а пък сина му леле пращи от морал и размахва пръст, дето спи със жената на брат си под носа на жена си 🫣🤥 Айде нема нужда...

Общи условия

Активация на акаунт