БЯЛ СПИСЪК за майстори по всякакви ремонти - 2

  • 3 126
  • 33
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • София
  • Мнения: 1 425
Поради претоварване на старата тема и за удобство на хората, пристъпващи към ремонт или вече потънали в неговите дебри - ето списък на майсторите и фирмите, препоръчани от потребители на форума от 2022 г. насам.
В скоби след координатите на майсторите е никът на препоръчалия ги потребител, ако е нужна повече информация за конкретен майстор/фирма.


СОФИЯ

    Баня (строителни дейности, плочки)
    • Румен Янков – 0887737270 (ema22, blackcat6, shimbite и мн.др.)
    • Деян Борисов 0896/545813 (GERBER)
    • Радослав 0876 993916 (Jay, Mocking Jay)
    • Веселин Петров 0889 60 32 02 (buni, Шарлот)
      Боядисване, шпакловки, замазки, гипсокартони, гипс
      • Станислав 0899 193 976 (alpha_beta, peptop, merian64)
      • Радослав, 0876 993916 (Jay, Moking Jay)
      • Венци - тел. 089 948 0900 (jfjallen)
      • Атанас Давчев 0885/443637, 0877/921088 (nimfi4ka)
      • Сашо - 0876384880 (Айяла)
        ВиК услуги (всичко в банята, ремонти на щрангове, смяна на водомери, парно и др.)
        • Румен Янков – 0887737270 (ema22, blackcat6, shimbite и др.)
        • Иван 0878/199771 (gabiplus, ta-ra)
        • фирма Павло 02 928 94 75, 0888 75 95 59 - Константин Тодоров (lothcat, enimna)
        • Спас Караджов 0896 735 997 (Crystal_Noir, O!suetanasuetite!) – за бързи ремонти
        • Аква Консулт 2000 , 0896 205202 (Miss Ягодка, MayBach)
        • фирма Шалом 0884 277 625; 0885 111 444; 0884 887 854 (Сънчо, buni, Raya) – за щрангове
        • фирма vodata.mi +359877230303 (LelyaDaliya) – за водомери
        • Илиян Иванов 0879 474279 (jfjallen)
        • Боби Борисов  0888 419 468 (MKD_BG)
        • Нитро Ен фирма, 0876835101 (PureLove) – за канализация
        • фирма Интер монтаж (sofyia, petiaivanov) – за смяна на щрангове
          Външна изолация
          • Камен 0889840972 (GERBER)
          • Шабан Груп 088 7990591 (ЦуциМ)
          • Тони 0884 575000 (Онази, Satine) – и за козирки
          • фирма Алпипан  0876388538 (dia4ti)
          • Термомонстер ЕООД, Илиян Вардаров, 0897 20 14 42 (sofyia)
            Довършителни ремонти, основни ремонти, цялостен ремонт
            • Георги 0889 417 683 (Jasmine)
            • Станислав 0899 193 976 (alpha_beta, peptop, merian64)
              Дограма
              • Евгени 0898648571 (zvanche, Alia1, MayBach, jfjallen, ogi_reduta) – ремонт на PVC и алум. Дограма
              • Стоян 0887303313  (rumen_iankov)
              • Александър Тодоров 0889/413400 https://remontnadograma-sofia.com/ (buksy) – ремонт на дограма
                Дребни домашни ремонти
                • Монтаж на мебели, осветителни тела, контакти, уреди и др. - 0876 393992  (Bubbless)
                • Сглобяване на нови мебели,  поправка на стари мебели, ВиК дребни ремонти 0888639911 – Петър  
                • Монтаж и демонтаж на мебели и кухни, свързване на уреди - 0888927822 (НаБабаДетето)
                • Сглобяване на мебели - Станислав 0899 193 976 (alpha_beta, peptop)
                  Други ремонтни и строителни дейности, подови настилки
                  • Борис Димитров 0876 313321 (anne_of_green_gables) – усвояване на балкони
                  • 0885376316 - Асен (Dreamer) – покриви, водосточни тръби
                  • +359886430789. Пламен (rumen_iankov) – железарски услуги, парапети
                  • 0878/747404  Стоян, Паркети MARCH, (dobra jena, Пролетно цвете) – поставяне на паркети и ламинати (без циклене)
                  • Вальо 0886995523 (GERBER) - Къртене и извозване
                  • Веселин Петров 0889 60 32 02 (buni, Шарлот) - Окачени тавани, гипскартон, пвц.панели
                  • 0879580398  Красимир (rumen_iankov) – паркети (без циклене)
                  • Циклене, нареждане на паркет - Иван 0878 747404 (gabiplus)
                  • Боил +359888358058 - паркет, ламинат, пренареждане, циклене, лепене (IvAng29)
                    Електроуслуги, ремонти на битова техника
                    • 0888 030879 Стефан (Айяла) - електротехник
                    • Борис Димитров 0876 313321 (anne_of_green_gables) – електротехник
                    • Мартин 0886 795 203 (rumen_iankov) – бойлери
                    • Ремонт на перални - Гого 0888407051 (Azzy)
                    • Ремонт на перални - Чернев 0888 221 206 (dia4ti)
                    • Ремонт на фурни, перални и миялни   - фирма Джотекс https://www.djotex.com/ (Коко-Ми, milittana, Сънчо)
                      Климатици
                      • 0876 705504 Иван (rumen_iankov, GERBER) – монтаж и ремонт
                      • 089843 4109 фирма MP Clima (va_ni)
                      • Д и Д Клима  (petufin)
                      • Климатични системи Банат 088 902 4924 (Коко-Ми)
                        Мебели по поръчка
                        Ключар - ул. "проф. Атанас Иширков" 9, Студентски град, София (jujuna)
                          Сглобяеми къщи
                          • Диян 0885586177 (rumen_iankov)
                          • ДБ Хаус (galq43)
                            Тапицерски услуги
                            • Тапицер - Овча купел 1, 0877098291 (sladur13)
                            • Мебели LMT (Ала-Бала, dobra jena)

                            ПЛОВДИВ

                            Баня - плочки - Владо 0888651712 (droidd)

                            ВиК ремонти 0893320112 Виктор (rumen_iankov)

                            ВиК ремонти0888995082 Ремзи Бошак (rumen_iankov)

                            Врати - фирма Данила Стил, бул. Васил Априлов, 62 https://www.danilastil.com/contact (droidd)

                            Дограма фирма Алустар, ул. Звезда 5, 0878 395 016 (blue.angel)

                            Ремонт на перални и електроуреди - Сервиз Атанасов https://service-atanasov.net/ (mimimibg)

                            Шпакловка и боя    Илия - 0889 980 999 (droidd)

                            ВАРНА

                            Мебелист за кухня и мебели - Теодор 0878 205749, https://tis-bg.com/ (Ssiis)

                            Ремонт на апартамент цялостен - 0895 162624 -Станислав (Veronikaaa)

                            Шпакловка, боя, цялостни ремонти - Илиян 0882129567 (lavandula)

                            Циклене на паркет - Стефан Генчев 0888 235470, 0899 100937 (Ско)

                            БУРГАС

                            Баня, шпакловки -  Радо - 0888267203 (Joy7734)

                            МОНТАНА

                            Баня - Младен 0896 8558520 (emma1)


                            ПОЛЕЗНИ ВРЪЗКИ
                            Майстори, препоръчани от Румен Янков
                            Майстори, препоръчани в периода 2019 - 2021 г.
                            Старата тема

                            Последна редакция: пт, 29 мар 2024, 08:50 от MayBach

                            # 1
                            • Мнения: 25 778
                            Препоръки за майстор за шпакловка за град Варна. И цени ако е удобно.

                            Мерси

                            # 2
                            • Варна
                            • Мнения: 1 203
                            Здравейте,
                            Развали ми се пералнята. За Пловдив има един телефон горе в списъка. Дали имате препоръки за друг?

                            # 3
                            • Мнения: 581
                            Препоръки за майстор за шпакловка за град Варна. И цени ако е удобно.

                            Мерси

                            Илиян 0882129567
                            Не само шпакловка, но и цялостни ремонти.
                            Всеки в групата, на който го препоръчах, остана доволен. Беше в списъка с препоръчани за Варна, сега не знам защо не фигурира.

                            # 4
                            • София
                            • Мнения: 1 425

                            Илиян 0882129567
                            Не само шпакловка, но и цялостни ремонти.
                            Всеки в групата, на който го препоръчах, остана доволен. Беше в списъка с препоръчани за Варна, сега не знам защо не фигурира.

                            Защото не съм намерила кой го е препоръчал и съответно не съм го включила в последната актуализация на списъка (моя грешка, сори, просто е много трудно да се преровят 300+ страници).
                            Добавих го.

                            # 5
                            • софия
                            • Мнения: 25 560
                            За ключар бих препоръчала да се включи Националният съюз на ключарите. Няколко пъти съм ползвала услуги на негови членове и ми е спокойно.

                            # 6
                            • Мнения: 5 755
                            Да благодарим на MayBach за новата тема, за актуализацията и за огромния труд, който полага!

                            # 7
                            • Sofia
                            • Мнения: 4 057
                            Благодаря за новата тема. Бих искала да попитам за дългосрочно решение за влага в къща.

                            # 8
                            • Мнения: 24 433
                            Можете ли да ми препоръчате хамали, които да изнесат и изхвърлят боклуци ( мебели, врати) от таван. За София

                            # 9
                            • Мнения: 4 023
                            Благодаря за новата тема. Бих искала да попитам за дългосрочно решение за влага в къща.
                            Премахване на причината - ако няма аерация - монтиране на мембрани за въздухообмен, ако е стара дограма и прави конденз, влагоуловител, ако има теч от външна стена/тераса - хидроизолация.

                            # 10
                            • Мнения: 3 954
                            Можете ли да ми препоръчате хамали, които да изнесат и изхвърлят боклуци ( мебели, врати) от таван. За София

                            Мирослав +359889853547
                            Дадох му снимка на нашите боклуци, каза ми цена, не ми е искал и стотинка повече.

                            # 11
                            • Мнения: 3 595
                            MayBach, благодаря за положените усилия и време!

                            Въпрос: за интериорни врати и за такива за бани имате ли препоръки?

                            # 12
                            • Мнения: 4 936
                            Благодаря за чудесната тема.
                            предстои ми наорава на кухня и 3 вградени гаердероба + дребни шкафчета. В списъка видях само 3 препоръчани мебелисти. Някой правил ли е скоро кухня МДФ да сподели за ориентировъчна цена за кухня МДФ  около 6 м ще е всичко (разбрах че ъгъла в кухнята го включват  и от двете страни )?

                            # 13
                            • София
                            • Мнения: 1 425
                            Можете ли да ми препоръчате хамали, които да изнесат и изхвърлят боклуци ( мебели, врати) от таван. За София
                            По препоръка от по-стария списък ползвах с добри резултати Премести ме, сега пак ги
                            чакам другата седмица за чистене на мазета и балкони и ще споделя впечатления.

                            # 14
                            • софия
                            • Мнения: 25 560
                            MayBach, благодаря за положените усилия и време!

                            Въпрос: за интериорни врати и за такива за бани имате ли препоръки?
                            Има отделна тема, че е дълга и широка.
                            https://www.bg-mamma.com/?topic=1476685;all

                            # 15
                            • Мнения: 3 595
                            zvanche, благодаря ти. Отчетох се и там, но няма активност за съжаление.

                            Иначе… почвам другия месец основен ремонт, като банята е първа. Ще давам отзиви. Предизвикателство при мен е, че не живея в България и очаквам да е голямо приключение.

                            И все пак и тук да питам за препоръки на фирма/майстор за таква врата:

                            Скрит текст:

                            # 16
                            • София
                            • Мнения: 1 425
                            За ключар бих препоръчала да се включи Националният съюз на ключарите. Няколко пъти съм ползвала услуги на негови членове и ми е спокойно.

                            Благодаря за полезната препоръка, Звънче!
                            За съжаление, вече не мога да редактирам темата, така че при следваща актуализация на списъка ще ги включа и тях.
                            Аз пък да добавя препоръка за спешни ВиК ремонти за София - "Денонощни ВиК услуги", тел. 0887449897. Човекът дойде в рамките на час - час и нещо след обаждането и оправи два теча в банята и тоалетната за нула време.

                            # 17
                            • Мнения: 3 954
                            Здравейте, някой може ли да ми препоръча човек, който може да изцикли декинг на балкон?

                            # 18
                            • Мнения: 36
                            Здравейте,
                            Развали ми се пералнята. За Пловдив има един телефон горе в списъка. Дали имате препоръки за друг?
                            Сервиз Гълъба.Баща и син са и са коректни - ремонтират бързо и вземат нормално.088 940 0426

                            # 19
                            • Варна
                            • Мнения: 1 203
                            balkankars, Благодаря ви

                            # 20
                            • Мнения: 147
                            Моля препоръчайте ми тенекеджия в София за поправка на водосточна тръба.

                            # 21
                            • Мнения: 3 546
                            Внимавайте да не попаднете на Самоковски и прочие ромски групи, чиито обяви заливат Фейсбук.

                            # 22
                            • Мнения: 1 421
                            Група, здравейте, търся препоръка за фирма/майстор за усвояване на балкон- последен етаж, трябва да се изгражда навес и да се зида.

                            # 23
                            • Мнения: 6
                            Здравейте, някой може ли да препоръча майстор/фирма, която може да облече метално вътрешно стълбище с масив? Става въпрос за София.

                            # 24
                            • In the land of Never Never
                            • Мнения: 1 798
                            Група, здравейте, търся препоръка за фирма/майстор за усвояване на балкон- последен етаж, трябва да се изгражда навес и да се зида.
                            Слагахме дограма на балкон, от Ворошилов, и трябваше да се изгради странично стена към съседния балкон, и го направиха. Но отгоре нямаше нужда от навес, защото има друг балкон. Това все пак е по-сложно и не знам дали го правят.

                            # 25
                            • Мнения: 48 006
                            Търся препоръка за добър майстор за ремонт на покрив в района между Стара Загора и Пловдив. Не знам съществува ли човек, доволен от ремонт на покрив, но ако има такъв, моля да ми пише

                            # 26
                            • Мнения: 1 629
                            Здравейте, трябва ми майстор - фаянсаджия в  Пловдив  за подмяната на няколко пукнати плочки в банята.

                            # 27
                            • Най-красивата страна
                            • Мнения: 12 298
                            За Варна.
                            Много доволна останах от моите майстори.
                            Направиха ми ремонт в двата апартамента.
                            Единият -стара тухла.
                            Изкъртиха,изхвърлиха строителните отпадъци,шшкловаха,боядисаха,подмениха ми ел.инсталацията,ВиК...направиха ми окачени тавани .
                            Водиха ме по магазините да си избера боите и ламината.
                            Работиха бързо и чисто.
                            Изтърпяха ме-защото аз съм капризна.
                            Втория апартамент =ново строителство-там беше по-лесно,защото беше празно.Гипсокартон-шпакловка ,боя ,ламинат.
                            С тях ходих за мебелите,те ми ги сглобиха.
                            Това лято ще довършим голяма двуетажна къща в едно планинско село.От там са изхвърлили три камиона боклуци. Направиха ми баня,тоалетна,смениха ми дограмата,вратите,пак ел,и ВиК.,ламинат и камък и плочки.Последно ми направиха навес и барбекю на двора
                            0895162624-Станислав
                            0892961098-Владимир

                            Последна редакция: пн, 29 апр 2024, 16:21 от Veronikaaa

                            # 28
                            • Мнения: 1 331
                            За Варна.
                            Много доволна останах от моите майстори.
                            Направиха ми ремонт в двата апартамента.
                            Единият -стара тухла.
                            Изкъртиха,изхвърлиха строителните отпадъци,шшкловаха,боядисаха,подмениха ми ел.инсталацията,ВиК...направиха ми окачени тавани .
                            Водиха ме по магазините да си избера боите и ламината.
                            Работиха бързо и чисто.
                            Изтърпяха ме-защото аз съм капризна.
                            Втория апартамент =ново строителство-там беше по-лесно,защото беше празно.Гипсокартон-шшакловка ,боя ,ламинат.
                            С тях ходих за мебелите,те ми ги сглобиха.
                            Това лято ще довършим голяма двуетажна къща в едно планинско село.От там са изхвърлили три камиона боклуци. Направиха ми баня,тоалетна,смениха ми дограмата,вратите,пак ел,и ВиК.,ламинат и камък и плочки.Последно ми направиха навес и барбекю на двора
                            А координати на майсторите ще оставите ли или дойдохте просто да се похвалите? Всички знаем, че с повечко пари лесно се ремонтира/реконструира всичко.

                            # 29
                            • Най-красивата страна
                            • Мнения: 12 298
                            Редактирах поста си ,оставих координати.

                            # 30
                            • София
                            • Мнения: 1 425
                            Както обещах по-рано, споделям впечатления за ПреместиМе (от списъка) - много съм доволна. Момчетата са млади, пъргави, комуникативни, много точни и шефът им е железен - спазва си уговорките, хората му идват в точното време, работят много бързо и като ги гледам такива слабички, направо се чудя как вдигат и пренасят такива тежести. Ползвах ги вече няколко пъти за внимателен демонтаж, опаковане и изнасяне на вградени и корпусни мебели и дивани, за пренасяне на тежки неща, за транспортиране от един до друг адрес, за разтоварване и пренасяне на настилки и за чистене на мазе и балкони - тоест, от дреболии до големи и тежки поръчки, нямат грешка.

                            # 31
                            • Мнения: 296
                            Здравейте,
                            Трябва ми препоръка за къртаческа фирма за София, в списъка има само "Вальо 0886995523 (GERBER) - Къртене и извозване". Този контакт на фирма ли е и имат ли оборудване и транспорт за къртене на стена и под на баня и извозване на строителни отпадъци ?

                            # 32
                            • Мнения: 3 595
                            cerera,
                            На мен ми предстои такъв купон от понеделник другата седмица. Не разчитам на контакт от списъка, но ако не си се заела до една седмица, мога да пиша допълнително, ако съм доволна от това, което ще се прави при мен.

                            # 33
                            • София
                            • Мнения: 2 968
                            Здравейте,
                            Трябва ми препоръка за къртаческа фирма за София, в списъка има само "Вальо 0886995523 (GERBER) - Къртене и извозване". Този контакт на фирма ли е и имат ли оборудване и транспорт за къртене на стена и под на баня и извозване на строителни отпадъци ?

                            Има всичко.  И кърти, и извозва

                            Общи условия

                            Активация на акаунт