Пъзели 64

  • 15 308
  • 664
  •   2
Отговори
# 555
  • София
  • Мнения: 2 343
И аз идвам след три вечери редене на този хубостник

# 556
  • Русе
  • Мнения: 1 007
Като гледам изрязването на парчетата си точно като на Black sea lite. В малка кутия ли е?

В малка кутия е, да. Изрязването е точно като на лайт серията, но никъде не пише, че е лайт, ето кутията:



И аз точно за характерното изрязване си мислех докато го редих, но въртях суках кутията и никъде не видях, че е лайт и за това си помислих, че е от обикновената серия.
Отзад на кутията ,ако пише,че е произведен в Турция е 100% Lite серия,дори и да  не е отбелязано

# 557
  • Мнения: 292
Да, в Турция е,  за това пък съвсем не се сетих, а знам, че лайта там се произвеждат. Neutral Face

# 558
  • София
  • Мнения: 1 910
Какво сме ЦРУ само Simple Smile

# 559
  • София
  • Мнения: 2 318
Никакви шансове да снимам пъзелите що-годе прилично, тъмница е у нас, а и си ми знаете фотографските умения. С голямо удоволствие ги наредих, благодаря Бухтичка.



Една шантава карта от мен, която ако не си я беше заплюла Мона Лиза сигурно никога нямаше да стигна до нея. Даже не знам защо и кога съм я купувала, хич не ми харесваше като я започнах, но пък се оказа супер приятна за редене.

Around the World in a Blink of the Eye, Black Sea 1000


Това Мона Лиза в момент на умопомрачение трябва да си го е заплюла, на нея и дай да реди бурканчета, шишенца и капачки Grinning

Последна редакция: пт, 10 май 2024, 10:49 от sali

# 560
  • Мнения: 335
Продължавам с цветовете на Cobble Hill - Оранжево

# 561
  • Бургас
  • Мнения: 299
Някой спомена за -25% в Хипо, изкуших се и  си тръгнах с това от магазина

# 562
  • София
  • Мнения: 1 910
От София някой случайно да има този пъзел

# 563
  • Варна
  • Мнения: 36 750
Vermont Christmas Company1000  - Lake House

# 564
  • Мнения: 2 403
Magnolia, 1000 части🧩

# 565
  • Мнения: 1 999

Alice in Wonderland, 1000 части
Master Pieces

Това е третата Алиса, която редя, но удоволствието винаги е едно и също. Много я харесвам! Даже и филма гледахме отново.

п.п. Допълвам с малко детайли, които не се забелязват много на снимката.
Скрит текст:

Последна редакция: сб, 11 май 2024, 10:02 от vox

# 566
  • София
  • Мнения: 2 343
И ние миналата седмица гледахме Алиса и снощи отворих пъзела на Равенс с нея Stuck Out Tongue Winking Eye
Онази книжка често я отварям

# 567
  • Мнения: 3 422
Ох, Бухтичка ми даде два пъзела от състезанието в  Озон , но не мога да стигна до тях, че то празници , работа , отпуск , гости и днес сеене на домати .. и съм и малко болна …
Все пак ми става неудобно вече да го отлагам , затова ще сложа старт на Пандата , като ще гледам по - бързо да приключа , за да мога да предам нататък, а не да задържам !

# 568
# 569
  • София
  • Мнения: 2 343
Снощи го приключих по никое време и сутринта осъзнах, че съм стара за тия маратони вече.


И получих факс за другата Алиса да пусна един спомен Wink
Скрит текст:




















Общи условия

Активация на акаунт