Онлайн магазин Тему (Temu) за България - 3

  • 22 204
  • 750
  •   6
Отговори
# 405
  • Мнения: 254
Интересуват ме чехлите, може ли линк към тях? Харесвам и нося такива вкъщи, но все от български магазини и сайтове съм си купувала като стане време за нови, с такива бодлички на ходилото не знам как да ги търся в тези сайтове.

Пишете в търсачката каквото търсите, в случая "чехли" след това аз давам "от ниска към по висока цена" и започвате да разглеждате.
Когато написах само "чехли" не ми даде точно тези. За това написах "чехли с бодлички дамски" и ето ги същите.Ако искате си ги сложете в кошницата или в любими и чакайте да падне цената.

https://share.temu.com/2zumQPjquLA

# 406
  • Мнения: 4 597
Шейн имат ли меню на български език?
Иначе Тему си беше супер, ама с тези кутии сега..

# 407
  • Мнения: 12 962
Благодаря за линка, целта ми беше точно да не трябва да разглеждам де що има чехли, интересуваше ме тези с масажиращите издатинки на ходилото как ги водят като наименование.
Shein мисля че нямат опция за български, поне аз не съм срещала из настройките, те не са и кой знае колко опции там де.

# 408
  • Пловдив
  • Мнения: 1 894
Интересуват ме чехлите, може ли линк към тях? Харесвам и нося такива вкъщи, но все от български магазини и сайтове съм си купувала като стане време за нови, с такива бодлички на ходилото не знам как да ги търся в тези сайтове.
Здравейте,ето линк
 https://share.temu.com/z0rfiwOJYrA
Отговарят на номера и не се плъзгат ,което за мен беше важно.

# 409
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 865
Вчера ми изтече срока на доставка. Останах с впечатление, че автоматично плащат 10 лв за забавена доставка.

# 410
  • Мнения: 36 003
провери салдото и ако ги няма, питай в чата и за секунди ще ги получиш

# 411
  • Мнения: 2 541
Шейн е супер, но нямат безплатно връщане, там само дрехи поръчвам, там са много добри! Но джаджи и електроника предпочитах тему. Вече почти всичко ми е на митница, получавам ги и трия апп-а. По 3 седмици не ми се чака...

# 412
  • Мнения: 3 854
Прахосмукачката на добра цена, 12 лева и малко, има и клипче в отзивите, за който се колебае.

 https://share.temu.com/qP3rkv2OAcA

# 413
  • Пазарджик
  • Мнения: 66
Здравейте, сега като доставят пратките с BOXNOW, как става връщането.

# 414
  • Мнения: 148
Здравейте, сега като доставят пратките с BOXNOW, как става връщането.
По същия начин както пред - генерира се етикет за DHL и се носи в офис на спиди

# 415
  • Мнения: 2 541
Поръчката ми от 21ви най-после е взета от BoxNow, дали утре да я очаквам или понеделник? Май са ми носели и в неделя, ама може да е било извънредно

# 416
  • Мнения: 470
В последно време във фейсбук групи за онлайн търговия срещам много недоволство от Тему и Шейн Simple Smile Нашите търговци явно търпят доста загуби, откакто много хора започнаха да пазаруват директно от тези сайтове. Доводите са, че не е много лоялна конкуренцията, защото китайците нямат изисквания като еко и разни други такси, които оскъпяват продуктите в Европа, така че очаквам скоро да измислят нещо, с което да спрат лесната търговия с китайските сайтове. Едно време се отказах да пазарувам от AliExpress, когато пратките започнаха да минават през митница и трябваше да се плаща на пощата за представителство за освобождаването им. Сега как ли ще възпрепятстват отново лесното директно пазаруване, за да ни накарат да купуваме от родните прекупвачи същите продукти на 3-4 пъти по-висока цена? Rolling Eyes

Получих си ръчната прахосмукачка с доста намачкана кутия, но нямаше нищо счупено и си работи. Малко е по-слаба, отколкото очаквах, но за под 10 лв. си е супер. Ако някой се интересува от реални снимки с двете приставки:
Скрит текст:



# 417
  • Мнения: 415
Докарах ги добре на отстъпки -90 лв при поръчка над 300 лв, обаче от вчера засечка с онлайн плащането - бг картите (обб и цкб) не искат да мине плащане, пише denied 🙅
Ще пробвам с Paypal.
В Шейн Цкб карта(поддържам за по-съмнителни  плащания ) мина веднага

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 15:29 от Radi_fit

# 418
  • Мнения: 175
От къде получихте тази отстъпка ?

# 419
  • Мнения: 36 003
Докарах ги добре на отстъпки -90 лв при поръчка над 300 лв, обаче от вчера засечка с онлайн плащането - бг картите (обб и цкб) не искат да мине плащане, пише denied 🙅

с моята карта от пощенска банка не мога да плащам от почти месец
което е чудесно, защото щях да съм купила още един куп неща

Общи условия

Активация на акаунт