✨Dancing Stars Bulgaria 2024 - Тема 5

  • 30 696
  • 844
  •   1
Отговори
# 630
  • Sofia
  • Мнения: 1 414
Не знам какво четете във фейса или на др. места, но тук грозни коментари аз лично не съм срещала, ако е имало, са били единици. Да, Емрах не може да танцува, да, има лоша стойка изобщо и да, напредъкът му беше минимален. Защо всичките тия критики се бъркат с някаква си омраза нямам идея... Ето, нонстоп се критикува и лекарката, там на каква основа е "омразата"?!
Може ли да се осмислят и разделят нещата, вместо да се свеждат все до пол, етнос или секс. ориентация? Има достатъчно хора, които не формираме мнение и отношение по тая плоскост.
Емрах е почти на едно ниво със Свилен, който отдавна си замина. И двамата не са приятна картинка, докато танцуват. Имаше и други. Някои обаче видимо надобряха. Толкова! Какви "омрази", какви пет лева... Вече е досадно това репликиране.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 09:50 от Сиена М.

# 631
  • Deutschland (close to Albrecht Dürer's House)
  • Мнения: 267
На  мен Емрах ми беше симпатичен, но смятам че той трябваше да отпадне. Спрямо останалите участници се справяше най-кофти. Сега е ред на Неделя и Натали да отпаднат

# 632
  • Мнения: 7 220
Относно Емрах и Веси - снощи имаше кратко интервю с тях в ДС Екстра. Ами Веси го гледаше широко усмихната, докато той обясняваше, че се променил в шоуто и ѝ благодареше.
Не видях напрежение и дистанциране от нейна страна.

# 633
  • Мнения: 11 151
Какво е ДС Екстра? Дайте линк, плс.

Ако не можеше да танцува, нямаше изобщо да участва в това шоу. Все пак има някакъв предварителен кастинг. Всички те са непрофесионални танцьори, то е ясно. Но ако беше абсолютно дърво (както съм аз, например), нямаше изобщо да бъде допуснат до това предаване.

Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 11:44 от diziler

# 634
  • Мнения: 991
Какво е ДС Екстра? Дайте линк, плс.

Ако не можеше да танцува, нямаше изобщо да участва в това шоу. Все пак има някакъв предварителен кастинг. Всички те са непрофесионални танцьори, то е ясно. Но ако беше абсолютно дърво (както съм аз, например), нямаше изобщо да бъде допуснат до това предаване.


Това не е вярно, че не допускат хора, които не могат да танцуват.. точно обратното е, целта на предаването да се види преобразяването им... Други като Емрах, че и малко по-зле бяха Серафим Тодоров и Свилен, без чувство за ритъм и слаб напредък..

ДС Екстра - Денсинг старс Екстра

# 635
  • Мнения: 11 151
ОК, не знаех. Рекох да не е нещо ... Диема екстра Grinning ОК, ще си върна снощи на Денсинг Старс екстра
Не знам какво четете във фейса или на др. места
Ами явно живее в различни интернет вселени.
https://www.facebook.com/reel/1033303321583945
При все, че там се докладва и се трие поголовно... пак всеки втори коментар е "м...ал". Това ли е важно? Произходът на човека или  поведението му на сцената?

То ако говорим за поведение, и аз помня колко надменно се държеше Папи Ханс във ВИП Брадър. Но какво от това? В случая трябва да гледаме само танците в конкретното предаване.

# 636
  • Sofia
  • Мнения: 1 414
Изречението ми продължава с "но тук" и т.н. Съответно акцентът е, че тук такова отношение няма. Не разбирам защо не изразиш възмущението си на съответното място – фейсбук?
Защо упрекваш потребителите тук? Защо ни приравняваш? Думата с М, дори не ми е в речника. Може ли да не харесвам Емрах по др. причини?!
Правиш обобщения на едро.
И разбира се, че канят И звезди, които НЕ могат да танцуват. Сякаш в готварските всички умеят да готвят или в ония с игрите всички са фитнати..
Сам си го казал – да гледаме на сцената, а не другите неща. Именно, Емрах не е ок на сцената, не танцува красиво, дотук му стигнаха силите, вече искам да гледам по-добрите танцьори.

# 637
  • София
  • Мнения: 5 029
Според мен Веси е следила коментарите и си смени поведението. Прочела е как много хора смятат, че е постъпила непрофесионално, че й липсва опит, че не е успяла да го научи добре, как друга партньорка би го развила по-успешно и т.н. и започна да чисти реномето си с позитивизъм и акцентиране върху огромния напредък и дисциплината, която е изградил Емрах.

# 638
  • Варна
  • Мнения: 697
  В тази връзка, някой знае ли кой говори зад кадър? Все си мисля, че би могъл да е по-подходящ водещ.
  Самоцитирам се : Христо Топузов https://smartcast.bg/bg/aktori-voice-over/khristo-topuzov

# 639
  • Мнения: 11 151
Този е на всяка манджа мерудия, много досаден глас. В същото време е и Войс овър на Хелс Китчън. Превключваш за малко по БТВ на НОВА и пак този глас.  При предишните сезони на Дансинг Старс, доколкото видях от стари видеа... дикторският глас е на Ивайло Велчев, който озвучава всичко на 7/8

@Сиена, писал съм и там, споко.

# 640
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 499
Във ФБ не чета, но тук прочетох "мазен мангал", "леке" пак с някакво определение отпред и адски много контекст за бекграунда му. И още много брутални квалификации за последната целувка по бузата и позагубих интерес да пиша и да се обяснявам тук.

# 641
  • Мнения: 1 384
Само един потребител/ка си позволи подобни квалификации май. Смятам, че се поддържа добрият тон в темата.
За мен Емрах не се справяше в танците, никакви други причини, на никаква основа нямам, за да не го харесвам.

# 642
  • Мнения: 204
Ама,хайде стига сме се обяснявали! В момента, в който човек заяви ,че не харесва някой от друг етнос  веднага е обявен за расист! Ама ,че ти не го харесваш защото е мързелив,агресивен,глупав,нечистоплътен,нахален или нещо друго- няма значение! Длъжни сме да критикуваме само собствената си раса ли,какво? Ами няма да стане!

Все ми е тая за Емрах и подобните му. Факт е - в танците показа най-малко напредък.

# 643
  • Карлово
  • Мнения: 4 666
Във ФБ не чета, но тук прочетох "мазен мангал", "леке" пак с някакво определение отпред и адски много контекст за бекграунда му. И още много брутални квалификации за последната целувка по бузата и позагубих интерес да пиша и да се обяснявам тук.
Ми що ги четеш, като видиш накъде отиват писанията, прескачай.
Тук сме за забавление, не да четем злобните излияния на някои..... Редакторът ми предложи излаяния, може и така да се каже.SmileSmileSmileSmile

# 644
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 499
Във ФБ не чета, но тук прочетох "мазен мангал", "леке" пак с някакво определение отпред и адски много контекст за бекграунда му. И още много брутални квалификации за последната целувка по бузата и позагубих интерес да пиша и да се обяснявам тук.
Ми що ги четеш, като видиш накъде отиват писанията, прескачай.
Тук сме за забавление, не да четем злобните излияния на някои..... Редакторът ми предложи излаяния, може и така да се каже.SmileSmileSmileSmile

Aз прескачах преди да реша, че няма смисъл. Човек участва в теми, за да му е интересно - или да се свърже със себеподобни, или да научи нещо ново за себе си. Колкото и да се повтаря обаче, че целувката по бузата е сексуален тормоз (с 20 лайка отдолу), как обществото не било узряло да го разбере това, "публичното изнасилване" или че Емрах е "просто леке" (пак 20-тина лайка), за мен си остава безинтересен и неубедителен субективизъм. Отделно възмутените по-рано, че карал хубава кола. Някъде на "моля се на всички богове да отпадне" вече доби религиозни размери и стана просто комично.
И накрая някой дойде да обяснява, че всичко било супер обективно и се коментирали само танците му, пък ние сме били политически коректни, защото не виждаме каквото те виждат.

Общи условия

Активация на акаунт