ДВАНАДЕСЕТИ клас - в очакване на ДЗИ

  • 31 820
  • 733
  •   6
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 3 865
Когато ходихме за костюма, ММ реши, че за час ще приключим 😂, защото младежа си беше избрал конкретен. Оказа се, че въпросният костюм не само, че е не е от подходяща за случая материя, а не беше и ушит както трябва. И като се започна едно обикаляне, та 5 часа. Вярно, че взехме и обувки и ходихме в два Мол-а, но беше доста уморително. След като се прибрахме ММ, констатира, че щом за младежа сме отделили 5 часа, то за девойката изглежда ще трябва да си вземем поне два дни отпуска 😂

# 166
  • Мнения: 4 131
Това са мъже куражлии - да дойдат на шопинг. Никакъв шанс в нашия случай, ама и по-добре, да не си късаме взаимно нервите.

# 167
  • Мнения: 10 589
И аз не ходих. Замъкна се с баба си. Тя е много класическа и държеше костюмът да е от нея. Идеално. Ходиха, харесаха... Даже случайно имам рокля в същата гама 😁 макар че за нашето селско парти все ми е тая...
ММ е анти-костюм човек, та с удоволствие му спестих тръпката.

# 168
  • Мнения: 11 960
Е, Светкавица, няма как да знеш кой гост с каква дреха ще дойде и дали тоалетът ще пасне с този на абитуриентът. Когато преди година си купих роклята за бала на дъщеря ми, тя изрази мнение, че още не се знае тя с каква рокля ще бъде и дали ще се "мачнем". Но и знае, че ние не сме такова семейство.
Аз имах предвид семейството, не гостите.
Но и гостите се предполага, че до някаква степен ще съобразят събитието поне като вид дрехи, за цветове ясно, че не се очаква това от тях.

# 169
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 232
Момичета , не се бях замисляла да сме в тон. По този повод , ми ще сме като великденски яйца! Младежът е с розово сако и син панталон , аз съм с жълт панталон и жълто бяла блуза с бяло сако, баща му е с бяла риза и сив панталон . Остана необлечен брат му , та да видим той как ще допълни тази празнична шарения.

# 170
  • Мнения: 6 042
Когато купувахме костюмът, купихме и риза в същия цвят и на брат му. Мъжът ми се разсърди, че няма и за него. Аз още се оглеждам за подходяща червена блуза за една пола, ако не си открия ще облека някоя рокля.

# 171
  • София
  • Мнения: 629
Ние със сигурност няма да сме се "матчнали". А най-вероятно ще бъда с рокля в синьо, мъжът ми ще реши в последната минута, може да подхвърля на щерката - тя си пада по тези неща и евентуално с нея нещо да се комбинираме. Даже не съм се и замислила по този въпрос, макар че по мое мнение би било много елегантно. Надявам се времето да е подходящо, че сме предвидили дворно парти и ще бъде по-неудобно да сме вътре (независимо, че сме в тесен семеен кръг), но каквото - такова. Сега водим преговори младежът да постигне някаква по-прилична прическа, че пуска дълга коса и е точно в периода, в който косата е наникъде....

# 172
  • Мнения: 1 925
Ние сме почти на път да приключим с балните приготовления, което за мен е леко тъжно понеже ме забавляваше разглеждането и избирането.
Моите обувки за бала ги разходих в понеделник на работа и се върнах с леко разранени отзад крака, та като ми мине ще правя втори опит или ще си купя други.  Аз ще съм изцяло в резеда или в резеда сако с лилава рокля.

# 173
  • Мнения: 4 044
Залепи силиконови подложки за пети. ДМ и китайски МОЛ- ове.

# 174
  • София
  • Мнения: 2 696
Lilibeth, на този магазин ми излиза адрес в Благоевград, но благодаря.

# 175
  • Мнения: 1 480
И ние вече сме готови с всичко. Два костюма: за бала и за изпращането в училище Wink
Поръчах кетеринг за градинските ки парти на 26.05. И, както си мия чинии на 26.04. Ми звъни телефона и чувам: "Здравейте, ние сме от кетеринга. Вече сме пред къщата. Елате да си вземете поръчката" ШОК!
Ама аз за 26.05. го поръчах, днес е 26.04 хахагах
И, разказвам вкъщи и МС казва: те сега да не го донесат на 26.06 Simple Smile
Веселба Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 май 2024, 18:46 от kassii

# 176
  • Мнения: 933
Касий, няма проблем - ние нали си търсим градина за юни: ще дойдем да спасим положението; а това за 26.04. какво го правихте …? 😁

# 177
  • София
  • Мнения: 3 701
Сина ми си избра зелено сако и по тази причина ми отпаднаха две нови рокли в зелено, та търсих нов тоалет. Не исках да съм като него.
Но с мъже ми сме се " мачнали" в синьо съвсем случайно

# 178
  • Sofia
  • Мнения: 4 435
Ще ме депресирате - ние за околните нищо не сме взели. Е, вчера метнах с неговата поръчка нещичко за мен и сестра му (за вс.случай Relaxed ). Питах ММ дали той иска нещо или ще си носи ризата от Denyl - позлваме я като нарицателно за архаичност. Каза, че не му трябва нищо Laughing Има един костюм от наше кумуване и един - на сестра му от сватбата. И двата са обличани по един път. Рядко му се налага да е официален и залага на дънки с риза.
Въобще... много безхаберно подхождаме, но и наборът не се е впечатлил кой знае колко - като мине, ще си отдъхнем.

# 179
  • Мнения: 2 085
Ние днес облякохме от Зара братът на абитуриентката, по нейна заръка - щото той беше готов по дънки и тениска да се яви Simple Smile.
Очертава се да е в цикъл на изпращането и красивата бяла рокля може и да отпадне, та взехме и за нея един панталон и сако, ще влязат в употреба. Изобщо доста практично подхождаме 😂.
Девойката работи от седмица на пълен работен ден и не я виждаме много, щяла да си вземе 2 дни почивка да попреговори за ДЗИ, макар че подозирам, че в тези два дни основно ще спи… да сме здрави 😄.

Общи условия

Активация на акаунт