ЧААТАЙ УЛУСОЙ 💣 "БЕЗМИЛОСТЕН"/"Gaddar" 💣 Проекти, колеги, приятели - Тема 10

  • 6 621
  • 499
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 2 630
Май това беше. Утре ще попълваме пропуските, може би са споменали за това какво има в спринцовката. Едва ли е смъртоносно, ама знае ли се. Или ще помогне да го хванат, ако се парализира само.

# 256
  • Мнения: 700
Това май беше краят. Нямаше нови герои. Сигурно следващата серия.
Беше от отровата на Екбер, според мен. Така обясняваха, че започва. С парализа.

# 257
  • Мнения: 13 751
Дали няма да ни пуснат фрага на следващия епизод като миналия път?

След 4 минути ще разберем. Може пък фрагмента да ни подскаже нещо.

# 258
  • Мнения: 700
Да, ще има. Те може и това да са изписали отдолу. Само да минат всички реклами сега и после като дадат пак същото с надпис "край"😀

# 259
  • Мнения: 13 751
Този път много реклами даваха. Уж рейтингът слаб, неефективно за рекламодателите, а се утрепаха реклами да пускат точно на този сериал.

# 260
  • Мнения: 700
Продължават с рекламите иначе😆 Ама това пишеше- малко след 00:15😆
Сега, ако това е отвора, очаквам Куркут да иде при Лейля за помощ и противоотрова. Защото няма къде другаде да иде. А не ми се вярва да го изкарат сега от сериала.
Иначе рейтинга е слаб, но не е чак толкова слаб. Гледам още един финализират на рекрамите- нещо Не се страхувай...явно няма никакъв рейтинг. Ние още държим средата.

# 261
  • Мнения: 13 751
В новия фраг се появи и новият актьор. В следващия епизод Дахан ще се бори с безочливия психопат.
Малии, Гадар облечен в костюм, с бяла риза и вратовръзка. Sunglasses

# 262
  • Мнения: 2 630

Ето го новият герой и поръчка.

# 263
  • Мнения: 700
Визията на Гаддар е страхтна в следващата серия, но това, което ще дадат не е за всеки. На мен ще ми дойде гадничко 100%. Много кофти тематика. Част от реалния живот, но е доста неприятно🙄
Даже фрага не искам за видя 2ри път🤮

# 264
  • Мнения: 13 751



Ето го новият герой и поръчка.
    Пипи, Flowers Bouquet благодаря за фрага. След малко ще резна гифки и ако рускините са го превели, ще пусна и превода.



# 265
  • Мнения: 27 558
В новия фраг се появи и новият актьор. В следващия епизод Дахан ще се бори с безочливия психопат.
Малии, Гадар облечен в костюм, с бяла риза и вратовръзка. Sunglasses

Страхотен е супермена със официален костюм.. Като сме свикнали да е с пелерината и спортно облечен сега ни странен такъв.  Новият фраг е гадничък заради тематиката и психопата..  Новият актьор в образа е чок добър. Това не е за всеки... 

# 266
  • Мнения: 13 751

Епизод 15, Трейлър 1

ТОВА Е БРУТАЛЕН БИЗНЕС!


- Чували ли сте името Ариф Мубарак?
- Чувал съм, че има жени със студенти или нещо подобно.
- Мисля, че това те интересува особено, защо?
- Защото аз съм бащата на момичето, Гадар.



- Учителю, молим ви да благословите дъщеря ни, искаме тя да бъде щастлива в бъдещия си живот.
- Татко...
- Ще правиш това, което учителят иска от теб.
- Дай ми ръката си, момиче.
- Всички заплашват жертвата, изнудват, бият и затварят там.
- Не се засмя на моята шега в нашия разговор.
- Наистина се смях.



- Хайде, учителю.
- Ще ме намерят и ще ме убият.
- Пълна жестокост - това е оставката на Гадар.
- Какво ще правим ако това се случи. Мисля, че трябва да се върне на работа, можем да го направим законно.
  Той заразява хората, това е напълно жестоко.


Цитат
Batuhan Büyükacaroglu се присъедини към актьорския състав на сериала "Gaddar", той ще играе герой с прякор „красавец“.

# 267
  • Мнения: 494
😕




Последна редакция: сб, 27 апр 2024, 10:14 от diana_atanasova55

# 268
  • Мнения: 13 751
Здравейте, дами!


     След много добрия, напрегнат и динамичен епизод 14, рейтингът изобщо не може да развали чудесните ми впечатления. Съвсем очаквано и никак изненадващо, поредно понижение на "цифричките". И така ще е до края. Причините няма да изтъквам, че ми омръзна вече. Мога само да аплодирам усилията на продукцията и чудесната игра на всички актьори.
     Гледайки видеата зад кадър съм удовлетворена и от приятната атмосфера в екипа и огромното им желание да създадат запомняща се продукция.
    Няма да правя скучни анализи, ще чакам превод и тогава ще разкажа впечатленията си.
    Нося ви закачки от рускините, които ме усмихнаха от сърце.

Цитат
🤣 Маршрутка 👌🏻

Цитат
Въпрос за милион долара: На какво седи Дахан? 🤣🤣🤣

Цитат
- Ще се видим по-късно, канка 💥 - Курт
(Канка е приятел, близък приятел).


Цитат
👌🏻 Прекрасно!
(Енвер и Курт 🐺)

Лазаровден е...
Нека болестите са далеч от вас, а здравето, щастието и любовта никога да не ви напускат!

# 269
  • Мнения: 700
Здравейте, момичета.
Мен рейтинга не ме учудва. Според мен зрителите загубиха интерес предните серии и е доста трудно отново да си го върнат. Не е лош иначе предвид деня и канала. Трябваше да го вземат от Show tv и щеше да е по-добре. Има спад във всички сериали, явно са давали нещо друго, не съм проверявала какво.
Според вас дали Екбер има друг син?
И дали Месут е този, за когото се представя? След въпроса на Мюдюр "кой си ти"?
На мен серията ми хареса. Само мисля, че разтегнаха малко повече действие, което всъщност можеше да излъчат за час. Куркут малко нелогично действаше. Не знам каква му беше целта, ама правеше нещо и после излизаше някъде за срещи. Извън характера си действаше.
Но пък ми хареса серията, беше ми интересна. Жалко, че не можаха да покачат рейтинга🤷‍♀️

Общи условия

Активация на акаунт