Отговори
# 555
  • Мнения: 5 348
Добро утро! Coffee

Вчера ни оставиха без фраг, очаквам днес да ни го пуснат.
Ооо, значи срещата м/у Шефа, Курт и Нилюфер ще бъде интересна. Мениджъра като знае живота на Курт как протича, трудно би се съгласил на тази връзка, поне на този етап. Предполагам, че в някакъв етап ще клекне, но сега със сигурност ще се противопостави.

И Бусе прояде солети...

# 556
  • Мнения: 6 789
Жаки
Добро утро! Coffee

Вчера ни оставиха без фраг, очаквам днес да ни го пуснат.
Ооо, значи срещата м/у Шефа, Курт и Нилюфер ще бъде интересна. Мениджъра като знае живота на Курт как протича, трудно би се съгласил на тази връзка, поне на този етап. Предполагам, че в някакъв етап ще клекне, но сега със сигурност ще се противопостави.

И Бусе прояде солети...
Жаки, много интересно!
 Пише,че е изпуснала самолета.
Приятелката и я пита какво яде толкова рано сутринта и тя казва:
Безглутенов чипс Grinning

# 557
  • Мнения: 5 348
Значи не е на солети, кара го на чипс, аз като видях червеното пликче и веднага го свързах със солетите.
Интересно за къде е изпуснала самолета, няма ли снимки
Сигурно ще замине при Коркут и да се появи за малко в сериала, колкото да отрови оня(забравих му името) сектанта.
Ама колко е весела, няма да кажеш, че е изпуснала самолета....сладурка!

# 558
  • Мнения: 6 789
Не, няма снимки, но приятелката и е качила това стори преди 2 часа.
Може би по- късно ще стане ясно за къде е тръгнала.
Може да е заснела нейните сцени и да изчезва за кратка почивка някъде.

# 559
  • Мнения: 7 187
Здравейте!

От два дни  все ще качвам сторито на Бусе и все забравям



Много я харесвам с тази прическа

# 560
  • Мнения: 6 789
И аз много я харесвам с тази прическа! Има някакво детско излъчване! Heart Eyes
Споделям с вас интервюто със Серенай и Едже Йоренч ( сценаристката на Medcezir),която е сценарист на новия сериал по Нетфликс.
Интервюто е с руски субтитри и е много интересно.
Аз не знаех,че участието на  Серенай в "Aile" е нейното завръщане в телевизията след "Medcezir ".

# 561
  • Мнения: 5 348
Нези, благодаря за интервюто.
И аз не знаех, че Айлето е първият й сериал на ТВ след Медджезира.
Цялото й творчество знам, но просто не съм се замисляла досега.
Серенай за пореден път я видях като една много жизнена и позитивна жена/момиче.
Много сладка промяна във визията....Прекрасна е!

И тия двамата са ни много сладки. Сега се вълнуваме с тяхната история.

# 562
  • Мнения: 6 789

Вълнуваме се, Жаки,  защото тъкмо видяхме светлина в тунела и ...пак отначало.
Вярно е, че не всяко момиче
може да се справи с такива обстоятелства
трудно е да приемеш, че приятелят ти е герой.
Всеки желае да води спокоен и
нормален живот.
При  Айдан има един особен
егоизъм и склонност да води връзката.
 В сцената с предложението тя моли Дахан да коленичи и  да и направи предложение и той й казва, че там има твърде
много хора, и че ще го направи отделно, само заради нея (вероятно, когато са сами).
Айдан направи сцена публично, за да чуят
всички и  Дахан се съобрази с нея, направи това, което тя поиска.
 Когато обичаш някого истински обаче,
трябва да се съобразяваш и с неговите желания, а не само със своите собствени. А в сцената, след разговора им  на пейката, отново се вижда  липсата на комуникация, Айдан му хвърли пръстена много решително. Ясно е, че дипломацията не е
силната и страна, но ...
 Тя трябваше да е наясно,след като  разбра, че е Гаддар, че няма да е лесно да спре с това. Трябваше да подходи с  повече  търпение и такт. Да, и тя  беше права, искаше  да се женят и беше
естествено да не иска той  да продължи да
бъде герой на народа, но мисля, че можеше да използва  друг подход.
Сега не знам как ще постъпи Дахан.
От друга страна, ако ще има продължение, както се говори, той, ако не е Гаддар, тогава каква ще е историята?
Може би за това бавят нещата ,защото още не е решено окончателно. И се подготвят и за единия и за другия вариант...
Как мислите?

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 14:48 от NeZ_9

# 563
  • Мнения: 7 187
Аз имам малко по-различна теория за Gaddar и то само ако евентуално има втори сезон.
Според мен Gaddar е прозвище, както например Агент 007 и не е задължително втория сезон да продължи със същия герой. Не ме разбирайте погрешно, но много ме съмнява Чачо да се съгласи да играе втори сезон на този сериал.

# 564
  • Мнения: 6 789
Епизод 16, озет
Научавайки, че Екбер не може да изпълни дълга си, Ариф Мубарак поставя наемен убиец от компанията в услуга на Екбер. Дахан и Курт нападат една от точките, водещи до главната къща, за да се доближат една крачка до Ариф. Научавайки за тази ситуация, Ариф бунтува всички, обявява Дахан и Курт за дяволи и ги набелязва. Докато Айдан, която напусна Даган, е много ядосана, Оя е много щастлива от тази ситуация. Айдан си сътрудничи с Енвер и търси начини да ядоса Дахан. Тъй като напрежението му с Дахан продължава поради проблема със записа, Eнвер приема това сътрудничество. След последния инцидент с Енвер, Ямур не може да преглъгне видяното и се връща в дома на семейството. Когато Фатма научава, че Дахан е скъсал с Айдан, тя се изправя срещу Енвер и Дахан и ги съветва да оправят ситуацията. Лейля приема предложението на Коркут за помощ и започва да изпълнява това, което Коркут иска от нея, за да не се върне той. Мислейки, че атаката на къщата на Ариф отвън няма да е достатъчна, Мениджърът смята, че могат да вкарат жена информатор вътре и се опитва да убеди Лейля да направи това. Въпреки че Дахан категорично се противопоставя, Лейля и Гюркан влизат в къщата на Ариф. Докато усилията на Дахан и мениджъра да прекратят организацията продължават отвън, Лейля дава всичко от себе си вътре. Една малка грешка обаче ги излага на опасност. Докато последиците от инцидента с Ариф продължават, Дахан научава, че Коркут е жив.








# 565
  • Мнения: 5 348
И днес ли ще ни оставят без фраг?
Ааа, докато питам, озет има... браво!

# 566
  • Мнения: 6 789
Аз имам малко по-различна теория за Gaddar и то само ако евентуално има втори сезон.
Според мен Gaddar е прозвище, както например Агент 007 и не е задължително втория сезон да продължи със същия герой. Не ме разбирайте погрешно, но много ме съмнява Чачо да се съгласи да играе втори сезон на този сериал.

Напълно е възможно, Цвети!
И аз си го мислех, но ми се струва,че хората си искат Чаатай и затова искат и втори сезон.
Не знам какъв успех би имал сезон без него.
Още малко снимки






# 567
  • Мнения: 7 187
Gaddar Епизод 16 Снимки


Нези, това и аз не знам, но то си е проблем на продуцент.

# 568
  • Мнения: 2 417
Привет.
Аз знаех,че това е завръщането  й в телевизията. Трябва да изгледам последните епизоди на Айлето.
Само аз ли съм ядосана на Дахан? Надявам се, че Айдън най-накрая ще направи нещо за себе си и да спре да тича след него. Нейната реакция беше бурна, но да ви кажа и неговото си беше чиста подигравка. Моя мъж ми направи изненада, скочи с парашут за пръв път, неочаквано  на място където бях с приятелки. Предложи ми пред 50 човека и  беше като розов домат. Ако се беше скрил и след това ми спогоди такъв номер. Едва ли не избързах с предложението, извинявай.  Бог щеше да му е на помощ само, за да го отърве от гнева ми.
Мисля,че за нея цялата тази ситуация беше доста унизителна,като се има предвид всичко което е станало до тук. Щеше ми се, но беше абсурдно ако беше казала добре, няма проблем. Ще говорим довечера, ще седя и ще те чакам цял живот. Бъди с други, прави каквото искаш, аз съм тук. Още 2, 6, 10 години. Според настроението ти ме прави на Пух и прах, дръж се с мен, като с глупачка,   аз  съм тук. Днес  се женим, утре не. Дахан избърза с това  предложение и допусна грешка.  Сега чакам да я отбягва за да я предпази от себе си, типично в негов  стил. Голям смях.
Между другото  втори сезон ми се струва излишен, но би било хубаво да има.   Ако вкарват нови престъпници всеки епизод, ще е интересно. 

Мислите ли,че Лейля  ще опита да елиминира  Айдън чрез Коркут?  Трябва да покаже нещо различно от  себе си.

# 569
  • Мнения: 6 789
От озета става ясно, че Айдан ще ни къса нервите и този път.
Сега пък ще се обединява с Енвер,против Дахан...
Rolling Eyes
Нинче, така е, но може да приложи малко женска хитрост, а не само с рогите напред!
Grinning

Последна редакция: ср, 08 май 2024, 15:18 от NeZ_9

Общи условия

Активация на акаунт