Майски бебета 2024г. - Тема 16

  • 17 726
  • 759
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 594
Нищо не усетих аз при свалянето,много бързо ги дръпна докторът 😂

# 91
  • Мнения: 7 308
Излизате ли вече навън?🌲🪻🌈
Гергана прави една седмица вкъщи мисля по малко да я вадя на терасата...
Мм вика 30 дена вкъщи,моляяяяя.....викам ми дай да си чакаме 40-то тогава 🥴

Снощи спа много неспокойно пъшка,мъчи се,а уж спи🤷.....акала беше към 2 ...и днес сутринта спа като къпана два часа

# 92
  • Варна
  • Мнения: 732
Hug
 Зависи какъв е конецът Simple Smile и аз бях ужасена , защото не ми е за пръв път,  но сега имах нещо като мисина ли как се казваха тези корди, с които ловят риба и това нещо изобщо не боля Wink

# 93
  • Мнения: 851
Mimi9999, Явор беше точно на седем дни като излязохме на разходка за пръв път. Сега сме навън почти всеки ден за по няколко часа и е много доволен.

# 94
  • Мнения: 2 915
Ние на 10 дни излязохме, после времето пак беше зле, но последните два дни сме навън по час-два и много ѝ харесва.

# 95
  • Мнения: 136
Ние също сме навън от 7ми ден. Това да седя затворена 20-30-40 дни би ми докарало сигурна депресия.

# 96
  • Мнения: 7 308
Днес е облачно и превалява леко,но тези дни ще следя времето 😁иначе излизам с каката,на смени сме с мм
И тези дни ги броите от вкъщи от изписването или от самото раждане 🍀

# 97
  • Мнения: 898
Аз идвам да се похваля, че след много мъки, ръчно цедене и страшни болки, вече имаме успешно кърмене от лявата гърда 😊 след това дори не пожела АМ.
Направих обливане с топла вода преди да го събудя за хранене и кърмата буквално сама си тръгна. За жалост, докато изцоца всичко от лявата гърда, дясната пак се втвърди и беше невъзможно да засуче от нея, въпреки, че опита. Така че за следващото хранене ще дам само дясна. Лека полека нещата започват да се случват. Утре ни изписват, нямам търпение вече да сме си вкъщи и Макси да се запознае с живота 😊

# 98
  • Мнения: 256
Zoya- изкарахме до 8ми месец(и както казах само с протекторчето си бяхме), но след захранването и вкарването на месо дребният отказа гърда. И досега е яко месояден и си иска мръвка на всяко ядене 🤪🤣🤣! И с консултант пробвахме… Продължих само с цедене месец и си складирах кърма за яденета ( при захранването) горе долу за още няколко месеца и приключих, защото цеденето ми беше много неприятна работа. Но ми е важна помпата, особено ми помогна за тръгване на кърмата, в болницата след секциото.
Имам помпа на медела, но търся нещо handsfree да е за този път, че тогава все бях лато вързана за кабела.
Alexandrova17, успокояваш ме. А колко време успяхте да се кърмите като цяло? В болницата консултантките ми бяха казали не повече от месец да ползвам протекторите, та се бях притеснила какво ще правим след това.

Помпата е KikkaBoo - Noa, но дори и на друга да се спреш, наистина е страхотно улеснение такъв тип помпа. Изцеждам се докато го храня или си върша друга работа из вкъщи и ми спестява доста време. Ако трябваше да отделям и по 40 - 50 минути да се изцеждам на всеки три часа отгоре на всичко останало сигурно щях да се побъркам.

# 99
  • Мнения: 824
pauly много се радвам за теб и бебето.Започвате да се нагаждате,може би си трябва малко време,това е.Да се оправяш и ти ихда си ходите в къщи.Със сигурност ще се чувствате по-добре Blush

# 100
  • Мнения: 294
Deni Tsvetanova, има ли някаква промяна при теб след падането на тапата?

# 101
  • Мнения: 824
Мари* за сега не.Може би не е паднала цялата,и днес имам зацапвания.Незнам и аз.Иначе си имам менструални болки,но слаби.Утре съм на тонове и преглед,ще видим какво ще каже АГ-то.Нещо цял ден ми е притеснено,изнервено,искам да свърша тоя ден Confused

# 102
  • Мнения: 294
Много са напрягащи последните дни наистина…Аз във вторник би трябвало да съм на преглед и тонове, както и евентуално да преценим има ли смисъл изобщо да пробвам нормално раждане.

# 103
  • Мнения: 622
Аз бях на тонове днес, разбира се нямаше кьорава контракция. Вторник съм на преглед и тонове отново тогава ми е и термина.
Много съм емоционална, плаче ми се постоянно. Едвам се движа вече, всичко ме боли, постоянни киселини и опънати нерви.
Иначе съм с менструални болки през целият  ден ама нищичко.

# 104
  • Мнения: 294
Мен най-много ме мъчи липсата на качествен сън с това непрекъснато ставане до тоалетната. Вчера ставах буквално през 30 минути. После как да имаш сили за каквото и да било…Болките при движение са ясни, но аз вече почти никъде не ходя и дори вкъщи не се  движа особено.

Общи условия

Активация на акаунт