"Книга за кърменето" на Хана Лотроп

  • 1 771
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 196
Обръщам се към всички бъдещи  и настоящи майки с призив да прочетат тази книга.На мен много ми хареса newsm10

Последна редакция: сб, 19 май 2007, 15:46 от zvezdi4kata

# 1
  • Мнения: 5 401
И на мен!  newsm10

Специално към бъдещите майчета - четете докато сте бременни за кърменето и за захранването! Колкото повече информация имате, толкова по-подготвени и по-спокойни ще бъдете през дългия път на отглеждане на най-малките сладкиши!   bouquet

# 2
  • Мнения: 1 559
Книгата е много хубава и дано да греша, но май продължава да е единствената с адекватна информация и съвети за кърменето на българския книжен пазар.
Препоръчвам я на всички бременни мами. Мисля, че бременността е много подходящ момент човек да научи туй онуй за кърменето. Grinning

# 3
  • Мнения: 10 982
Книгата е страхотна Peace Беше ми много полезна в първите опити за кърмене Hug

# 4
  • Мнения: 153
Да, наистина е много хубава тази книга! На мен ми помогна да не отбия втория месец бебчето си!

# 5
  • Мнения: 541
А има ли я по българските книжарници?

# 6
  • Мнения: 196
А има ли я по българските книжарници?
О да!И даже е много евтина,а заслужава да струва цяло състояние  Peace

# 7
  • Мнения: 107
Тази книга я препоръчвам на всички бъдещи майки.Аз си я поръчах по интернет и и си 4етрях по време на бремеността и в болницата.Когато имах проблеми с кърменето винаги намирах полезни съвети.Това е най- добрата книга за кърменето, която съм чела.

# 8
  • Мнения: 10 982
А има ли я по българските книжарници?

Виждала съм я в книжарници Хеликон. Струва 4 или 6 лв. (не помня точно)

# 9
  • София
  • Мнения: 118
И аз съм с две ръце за това четиво! Полезно е за всички бъдещи кърмачки   Simple Smile.

# 10
  • Мнения: 97
Книгата е евтина, защото е старо издание, а това говори много за интереса и отношението към кърменето у нас.Дълбоко съжалявам, че не ми е попаднала по-рано(купих си я чак по време на втората бременност).Може би с нея щях да имам необходимите знания и подкрепа, за да кърмя по-дълго първото си дете, а не да бия отбой при намаляването на кърмата Sad
Подкрепям всички изказали се до сега.Тази книга е за четене и препрочитане точно по време на бременноста.Особено за неориентирани, но желаещи най-доброто за детето си жени(като мен Blush) или за такива които се колебаят.

# 11
  • Мнения: 6 243
4 лева струва и все още се намира в "Хеликон".

# 12
  • Мнения: 1 559
4 лева струва и все още се намира в "Хеликон".

В Данет също се намира (или поне се намираше до скоро).

# 13
  • Мнения: 2 616
И аз да подкрепя всички майчета, които са решили да си я купят, много хубава книжка!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт