Какво давате при започване на кашлица?

  • 3 160
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 128
Синът ми /3 год./ започна да кашли.Като го чуя и просто се плаша вече,започва една лоша,спазматична кашлица и докато стане влажна детето се съсипва.Моля ако някой е давал нещо ефикасно да я прекъснем в началото да сподели.Ще Ви бъда много благодарна.

# 1
  • Мнения: 2 005
На първо време давам хомеопатичното сиропче "Стодал" Peace

# 2
  • Мнения: 2 082
чай от лайка,подбел и живовлек...

# 3
  • Мнения: 17 401
НА първо време давам Синекод, после нещо отхрачващо.

# 4
  • Мнения: 279
Здравей,
Големият ми син е на 9 и от години му лекувам кашлицата по следният начин:
В чашка топъл чай, слагаш на върха на ножа виетнамско чудо/ тигрова мас/, но малко, че миризмата е силна и не трябва много да го стряска. Изпива 2-3 чая и е о.к.
Никога не съм вярвала на бабините деветини, но откакто това помогна, съм само с тези методи Grinning
Миналата зима една приятелка ми звънна, за да ми каже, че метода ми е перфектен - Хубава работа /си казвам/ нали с това лекувам детето си!!

# 5
  • Мнения: 5 468
В чашка топъл чай, слагаш на върха на ножа виетнамско чудо/ тигрова мас/
Това аз знам, че е за мазане. Може и да се пие ли Rolling Eyes?

# 6
  • Мнения: 6 029
салбутамол, нещо противоалергично, стодал.

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
чай от лайка,подбел и живовлек...
И ние така...с пчелен или боров мед.  Peace

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 5 009
Сиропи не давам, особено пък противоалергични, ако се наложи лекарство - то е хомеопатично.  Peace

# 9
  • Мнения: 984
Като за начало заведи детето на доктор, после подбела и живовляка са отровни, ако се предозират и трето за виатнамско чудо да пие, доста бих се позамислила. Не прави експерименти с детето си. Давай му чай с мед и го разтрии с паста PULMEX BABY, но само ако няма температура. Най-добре чая да е от шипки или нещо друго и сложи шипки, съдържат много вит С. Оправяйте се бързо

# 10
  • Мнения: 122
Като за начало давам Проспан или на д-р Тайс Мукоплант. Ако нещата отиват на зле ги комбинирам. Но най добре е консултация с лекар.

# 11
  • Мнения: 753
Сироп от мащерка, хомеопатичен или Стодал, каквото имам в момента

# 12
  • Варна
  • Мнения: 1 240
При лека кашлица - МУКОПЛАНТ /сироп от теснолист жиловлек/ или ПРОСПАН.   Simple Smile

# 13
  • Мнения: 61
Еуреспал и сироп за кашлица. Само ако я е прегледала лекарката пием и Вентолин/=Салбутамол/.

# 14
  • Мнения: 127
Като начало на доктор тайс сиропите за кашлица. Hug

Общи условия

Активация на акаунт