Златна есен иде вече, в паяк щъка МАРТенското буболече!

  • 9 428
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 907
Amely, много се радвам, че всичко е ОК и че сте харесали доктора, това също е важно. А на коледния базар ще дпйда непременно!

bebeemily, страхотно слайд шоу! Въобще всички се оказахте големи майсторки! Поздравления Hug

Някой беше питал за белега от БЦЖ - аз бях писала преди няколко дни, че на Кика вече й биха манту, което за щастие е положително.

За "културния обмен" съм с всички ръце и крака ЗА Mr. Green Много съм неорганизирана и не ми остава време за много други неща, колкото до срещите с "нормални" хора - почти ги няма Sad

Май не съм се похвалила, че една приятелка роди момченце в четвъртък! Та утре таткото може да ни кани някъде на заведение, ама незнам дали ще има на кой да оставим Кика. А и тя както се буди постоянно ooooh!
Аз се замислям много сериозно да потърся жена, която да идва веднъж на седмица-две за по няколко часа - да мога и аз да свърша нещо "насаме", както и Киара да свиква да бъде с други хора без мен, че май като не съм около нея и почва да мрънка веднага.

# 271
  • Мнения: 2 122
Стефи вчера яде пюре с ананас на Семпер /праскови, круши, ананас и манго/ няма реакция.
Обувки имаме от 2-3 седмици на Колев и Колев с ортопедична стелка и високо около глезените, опитваме се да ходим- по 10-на пъти на ден я тренирам за по 4-5 минути.

# 272
  • Мнения: 492
Хей, здравейте, забравихте ли ни?
Пак сме тук - сред вас. Нямахме интернет, а пък когато имахме попътувахме и въобще ...  все се разминавах с вас.  Sad  мноооого ми липсвахте. За съжаление няма да мога да наваксам пропуснатото.
Ето набързо нещичко за нас:
Калинчето расте с пълна сила, папка за трима и е направила много сладки бузки. Захранена е вече и с месце, което се оказа любимата й храна. Месните пюрета омита за нула време, а после пита и за още, а на зеленчуковите повечко се назландисва, но все пак не пропуска да изяде и тях. Явно е месарка като всички останали от фамилията /и от двете страни/. Вече не ще и да чуе за цица /а това й беше най-любимото преди  Mr. Green / и считам, че до тук бях с кърменето. Чувствам се доволна от себе си, че направих всичко възможно да я кърмя до сега, дори и с тежката диета, която трябваше да спазвам заради атопичния дерматит. Сега пие Фризопеп с голяма наслада и в големи количества, а пък на тате да му е як джоба  Money да ни е жив и здрав  Heart Eyes
На Мила й писна вече да си е в къщи и хич няма търпение да прекратят стачката.
А и на мен ми дотежава вече с двете мадами нон стоп, 24 часа в денонощие. С нищо странично не мога да се занимая, ама нищичко.
Слава Богу имам страхотна компания в градинката. Даже утре вечер с кварталните майки ще си правим женско парти малко за разпускане, а татковците ще имат честта да гледат бебетата /или по-скоро да спят с тях, защото ще започнем купона в късните часове/. А пък моя мъж направо изкяри, защото уредих и Мила да я няма в къщи /ще гостува на майка ми с преспиване/ и ще е само с бебка.
Ох, вече ми се затварят очите и ще взема да се гушна на топло  smile3524
Извинявам се за дългото бърборене и ви целувам и  Hug  силно!

Последна редакция: сб, 20 окт 2007, 00:21 от mila_pa

# 273
  • Мнения: 1 467
Обичам много нетипичното кино:) Филми, които да ме предизвикват:)

Аз съм маниак на тема кино - няма вечер, в която да не гледаме нещо, за съжаление на компютъра, защото няма на кого да оставим малката, а така ми се ходи на кино  Sad Сега гледаме Angels in America - стар филм, който странно как съм пропуснала  newsm78 Препоръчвам ти го, 6 серии по 1 час са Simple Smile Участват Ал Пачино, Мерил Стрийп ... абе, ето линка в IMDB-то http://www.imdb.com/title/tt0318997/, има го в арената Simple Smile

беше с Уди Харълдсън в Лондон:)))
Ах, че ти завиждам ooooh!





Благодаря ти, ще си  го потърся непременно!

# 274
  • Мнения: 1 196
Amelly ,много се радвам,че сте открили подходящ лекар.Много е важно да срещаш разбиране от страна на педиатъра,така и ти ще си спокойна за детето си.А той какво каза за образуванията ,които предполагате че са от бълхи?
bebeemily , и аз съм слушала много такива истории за майки дето започват да дават сокчета от първия месец  Shocked и после защо плачели ooooh! Ама всеки си има разбиранията!Моята свеки всеки път ме пита пюренцата дето правя за Бети със захарчица ли са или със солчица!? Thinking В зеленчуковите пюрета трябвало малко солчица да слагам Close
А когато Бети беше на 2 месеца свеки плачеше със сълзи да съм давала сокчета на детето,че другите бебета всички вече пиели сокчета,а мойто горкото било но диета.....милото!
Фелицидат,радвам се,че бебо е по-добре Hug
mila_pa,здравей!Не сме те забравили!Весело изкарване на купона!И да не си говорите само за бебета Wink
Ние добре,че вчера се разходихме хубаво цял ден,че днес пазим къщата!
Ето и малко снимки от нас!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=176762&photo=40
Само че аз защо пак не мога да отворя слайд шоуто на бебеемили Sad
Хайде,лека нощ!

# 275
  • Мнения: 924
mila_pa Добре дошла отново  Hug Липсваше ни  Heart Eyes Весело изкарване тази вечер!
И аз захраних с месенце преди 2 дена. Многоооо му хареса. Изяжда по 180гр и иска още  Wink Силно намалява количеството на млякото обаче, а е гладен  Confused Май ще трябва да въведа още едно хранене с лъжичка. Какво ли да е?
Амели Радвам се, че новините при вас са добри. Какви съвети ти даде доктора за безсънието? Днес говорих с баба ми и тя ми спомена, че когато сме били бебета е направила меки обиколници за цялата ни кошара за игра. Била е с размери 1,5 на 1,5 метра и е целяла да обхване най-вече горната част, за да не си удряме главите като сме прави и да ни е мекичко да си слагаме там мишничките. Казвам ти го, защото знам, че си много креативна и би могла да го приложиш някакси, за да омекотиш ударите на бебка.
Уини Книгата, която ти споменах е купена от Лондон. Ако ти се дочете на английски и щом си фенка на Джо Фрост, непременно си я купи. Струва си.
SunshineMery Развесели ме със сълзите на свеки за диетата  Simple Smile

Аз днес съм в много тъпо настроение. Самотата много започва да ми тежи. Въртя се по цяла нощ сама в леглото. Никога не съм била далеч от мъжа ми за толкова дълго и не знам как ще издържа  Confused

Целувки на всички ви и лека нощ  Hug

# 276
  • Мнения: 492
Ако ви харесва:
С лъжичката си най-любима МАРТенчето папка кат` за трима!

# 277
  • Мнения: 924
Ако ви харесва:
С лъжичката си най-любима МАРТенчето папка кат` за трима!
Супер  Flutter
Забравих да кажа. Обувки и маратонки слагам, но не всеки ден. Не харесвам тези на Колев и Колев, избирам други, винаги меки и удобни за обуване.

# 278
  • Мнения: 1 172
Дубрютрю!

Няма да повярвате, ама Ива снощи заспа в 21,30 и кърти до сега,като само се събуди в 4,30 да яде и набързо пак отнесе! Shocked Shocked Shocked 12часа сън, е ,това не е било!!!
Обаче аз явно покрай нейното будуване съм си разстроила билогичния часовник и нощес се събудих към 2,30 и не можах да заспя до 5 и сега пак ми се мотае главата.

За "израстъците" на Ива доктора каза,че тези на вратлето са от пот,запушват се порите и стават като пъпки,а за тези на челото и ръката - че са от ухапване от насекомо.Аз нали ви писах,че тези вторите на следващия ден загаснаха и сега са само малки кафеви точици с бледо зачервяване около тях.

За неспането на даде никакъв съвет,каза,че явно това му е характера на детето и да не му пречим на етествения ход на развитие,каза,че е свръх активна и много напредничава в моторното си развитие, ама тя в кабинета така дивя,подскача,крещя,едва я удържах да я прегледа,тя му дърпа слушалката,хвана го за носа,рита по бюрото,абе цирк пълен. Питах го за тренировките по ходене: майка ми вика да не я държа дълго време изправена на крака,че й се натоварва гръбнака и ще й се изкривят краката,а доктора каза,че това са глупости и щом детето има желание да се изправя и да се опита да ходи,трябва да го насърчавам и подпомагам,а не да го натискам да ляга или седи.Нашта е слаба и енергична и затова е почнала по-рано с опитите да ходи,според него няма риск от никакви деформации и всичко с детето си е съвсем наред. 

mila_pa, добре дошла отново тук! Hug

# 279
  • Мнения: 492
Говорили ли сте скоро за ядене  Wink  в смисъл по колко мляко ядат, по колко пъти на ден и какво ? Ако да, моля споделете къде горе-долу назад по темите, та да не ровя като луда, че времето ми е кът.
Мойта малка щерка снощи в 22.00 часа е изпила 200 мл. мляко, а в 4.30 като нададе едни писъци и не можах да я успокоя с нищо, освен с манджа  Crazy  ужас, голяма гладница е станала  #Crazy
Приятен и усмихнат ден от мен  Hug

# 280
  • Мнения: 907
Mila_pa, добре дошла отново сред нас. Как да те забравим - дори много ни липсваше Hug И както винаги излизаш с готино предложение за заглавие Wink И благородно ти завиждам за готините мамчета и таз вечерния купон, сигурна съм, че ще изкарате супер!

Амели, много се радвам, че те е споходило такова спане от страна на Ивка Hug Дано да продължи в същия дух, пък постепенно и твоят часовник ще се нагласи и ще си дремваш сладко-сладко smile3524

Съншайн Мери, Бети става все по-сладка Simple Smile

Роси, надявам се не ти остава още много стоене в Щатите и скоро да сте отново цялото семейство заедно. Отчасти разбирам как се чувствах, моят мъж лятото имаше толкова много работа, че се прибираше само за да спи и аз се чувствах много самотна, каму ли ако въобще не беше при мен Heart Eyes

За обувките - засега я обувам само с буйки, защото обувкитв за прохождане на Колев и Колев са й големи все още Simple Smile Но едни от буйките са кожени и доста наподобяват обувки. Е, обувам я когато сме навън, а тя там не стъпва.

Желая ви хубав, макар и мрачен, ден  bouquet

# 281
  • Мнения: 178
lubricant и ние с мъжа ми сме киномани а той е голям фен на ал пачино и робърт де ниро има всички техни филми на дискове в къщи

# 282
  • Мнения: 924
Амели А дано така поспаливо да ви тръгне вече  Praynig
Уини Заминаваме си след 2 месеца...
Мила Млякото май не сме го коментирали като количество наскоро. Джъстин отдавнааа яде по 200мл, а във вечерното добавям и плазмон на прах.  Wink

Лека нощ от мен. Желая ви ден изпълнен с бебешки смях и усмивки  Heart Eyes

# 283
  • Мнения: 304
вижте този линк за захранването:
http://www.wholesomebabyfood.com/solids2.htm

Гледам, че в много от готовите пюрета с месо има домат. Не е ли рано за домати? Кажете вие какви месни пюрета давате  Praynig

# 284
  • Мнения: 304
Забравих - в ХИТ имат промоция на памперси и срещу някакви точки подаряват играчка. Не съм ходила още и не знам какви са точно тези точки, но ако някой ме изпревари, нека напише.

Общи условия

Активация на акаунт