Laredoute.fr. Обсъждане. Всичко за поръчката - 34

  • 50 953
  • 1 154
  •   1
Отговори
# 1 080
  • Мнения: 4 176
Амчи аз влизам Laughing

Обаче ми излиза тва съобщение отгоре " Article indisponible ne peut être livré à l'international" а иначе нямам маркиран артикул в оранжево. как да знам кой артикул е тва сега?

# 1 081
  • Мнения: 4 425

болерото го поръчах за приятелка,хубаво е,плътно и като на снимката


Чувалчето дали няма момичешки вариант?

# 1 082
  • Мнения: 13 512
Амчи аз влизам Laughing

Обаче ми излиза тва съобщение отгоре " Article indisponible ne peut être livré à l'international" а иначе нямам маркиран артикул в оранжево. как да знам кой артикул е тва сега?
означава,че офертата е неприложима. Смени я.

# 1 083
  • София
  • Мнения: 1 740
Благодаря на Змейковица и Монда за кода и снимката на чувалчето. След последните 2 безсънни нощи, за да тичам след щерката да я завивам, синьо не синьо, мъжко не мъжко - ще поръчвам. Предпочитам да спя  Joy

# 1 084
  • Мнения: 5 622
А случайно код за онова сладурско одеалце на Дисни, няма ли? Така и не получих такава оферта тогава(когато ги разпращаха) и не можах да зарадвам Габ  Rolling Eyes Ако сега има код за такова одеало, веднага поръчвам(ще намеря какво) ...

# 1 085
  • In transit
  • Мнения: 11 988
Някой пускал ли е абажура за подарък? Заслужава ли си или е някое менте? Мама Илияна / ако помня  добре / беше пускала снимка и на снимката изглеждаше добре. Питам защото се колебая между него и чантите дадени по напред в темата, кое да си избера. Rolling Eyes


Поне от снимките ми се струва хубава лампата Peace Ще я поръчвам Wink
ами...малък е абажура...с бял,полупрозраен плат на цветя. С иноксова стойка.
Изглежда евтино, такива има в Бриколажа по 10-на лева.Но намалението на офертата заслужаваше да се поръа. Ужас, с колко ненужни неща се затрупах покрай тези оферти...и на черните шушлякови якета намалението идваше 40 %, та и от тях имам 3... и нямам на кого да ги дам...много са прости




дай едно насам  Joy Joy да сложа и аз в багажника  Grinning

# 1 086
  • Мнения: 3 216
Да споделя за 2 кода за намаление, които изпробвах:
25968
25976
Пробвах с едни ненамалени дънки - от 44.90 ми ги намаля на 26.94  Peace

# 1 087
  • Мнения: 32
Ууф,пак се мъча с тази поръчка.Някой може ли да ми каже има ли проблем с Laredoute?Дава ми ,че трябва да се свържа с банката,нещо за картата-може би защото е празна.Ама не мога ли да си внеса парите утре?

# 1 088
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Ууф,пак се мъча с тази поръчка.Някой може ли да ми каже има ли проблем с Laredoute?Дава ми ,че трябва да се свържа с банката,нещо за картата-може би защото е празна.Ама не мога ли да си внеса парите утре?
Трябва да имаш пари в картата,как ще плащаш с нещо,което нямаш Rolling Eyes

# 1 089
  • Мнения: 3 216
Още 3 кода с 40% намаление:
25941
32204
19739

# 1 090
  • varna
  • Мнения: 1 012
момичета да ви питам:
ако взема за бебе което сега е 70см яке 86 размер-дали ще е много голямо newsm78 ?
Голямо ще е .Сашко е около 80-81см и 86 му идват големички.
благодаря ти

# 1 091
  • Мнения: 1 655
Момичета понеже още не съм направила първата си поръчка, тези дни вече смятам да я пускам. Искам да ме ориентирате само за юношеската номерация примерно най големия размер е 150, това височина ли е или нещо друго. Мерси

# 1 092
  • Мнения: 1 655
Може ли при покупка само на намалени неща да се използва код за безплатна доставка. Ако може моля за такъв код.

# 1 093
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Да кажа и аз за този комплект - действително е калъфка и плик, а не завивка. Но е много хубав памук (пакистански), за цената си още повече. Бях поръчала два комплекта, теглих им по един тигел с шевната машина и сега си имам идеален комплект за легло 160/200 - долен чаршаф, плик и две калъфки. Много съм доволна!

# 1 094
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
А случайно код за онова сладурско одеалце на Дисни, няма ли? Така и не получих такава оферта тогава(когато ги разпращаха) и не можах да зарадвам Габ  Rolling Eyes Ако сега има код за такова одеало, веднага поръчвам(ще намеря какво) ...

Имаш предвид одеалото с Немо ли?

Общи условия

Активация на акаунт