Номинации за най-голяма муня

  • 3 512 447
  • 18 481
  •   1
Отговори
# 12 615
  • Мнения: 1 723
И аз така се заключвах на терасата,но сама,детето беше невинно.Точно заради историите на малки деца,заключили родители на терасата,сложихме врата с брава и дръжки от двете страни.Смело излизам да пуша на терасата и при затварянето бравата каза "пук" и се счупи.Върти се свободно,но не закачва механизма и не отваря.Аз сама с детето,на година и половина.Мъжът ми тъкмо беше тръгнал за нощна смяна.Добре,че излизам да пуша с таблета,та веднага му писах на месинджър,но той пък е изключил известяването и вероятно щеше да види след часове.Но във фейса намерих познати на линия,та им казах да му звъннат.Успя да се прибере след час и нещо(от другият край на София) и ме освободи.
Хубавото е,че заради малкият разбойник цялата къща беше много добре обезопасена,та нямах никакви притиснения за безопасността му,докато съм заключена.Всъщност,след като кратко порева,просто легна на килима пред терасата и заспа.

# 12 616
  • Мнения: 6 565
днес не ми е ден за четене. скролвам набързо през темите и мяркам "еротични корекции по тяло, лице и т.н." (темата за естетичните корекции). викам си, бреейй, и такива ли има... Sweat Smile
след малко мяркам друга тема "фатална ехокардиография". чудя се какво ѝ е фаталното, диагноза ли, що ли, че цяла тема се отваря за кардиографията. а тя била фетална.
сега пия второ кафе и се надявам да отстраня повредата в моя телевизор.

# 12 617
  • Мнения: 397
Миналата седмица с колегите отиваме да хапнем в място на самообслужване и на края на каса. Те обаче минават преди мен, тъй като говоря по телефона навън. Влизам си аз, взимам си яденето, сядам си при тях, хапвам си сладко-сладко 5 минути и по едно време се усещам, че не съм платила... Flushed Айде сконфузено на касата.


Заключване на терасата не съм имала, но аз съм заключвала други. Миналата зима свеки дошла на гости, отишла на терасата да пуши, децата отишли при нея без връхни дрехи, аз не съм ги усетила и затварям, после отивам в друга стая да си върша работа, те тропали, ама свеки увеличила телевизора и в другата стая нищо не чувам... Помръзнали 10 минути, докато се усетя...

Пак миналата седмица сутринта бързам в лудницата и не мога да си намеря найлонови чорапи (така де, то половин година не ми трябваха). Обувам обувки на бос крак, пък в обедната почивка ще си купя чорапи. На обяд си купувам чорапи, но вече на едната пета  имам рана. Слагам си лепенка, а отгоре чорапа. Ама нещо лепенката се изхлузила надолу и вечерта гледам, че чорапът залепнал за раната Astonished

Последна редакция: ср, 11 окт 2017, 10:32 от Mishe333

# 12 618
  • Бургас
  • Мнения: 6 593
Снощи сложих пуканки в микровълновата в хола и отидох в спалнята да гледам филм.Вратите отворени и чувам бум-тряс,някакъв голям джангър.Започнах да викам на децата "Ей,какво правите там?Ще счупите къщата,престанете веднага,какъв е този шум?".Бумкането продължи и хукнах да видя какво става,дъщеря ми кротко си рисува и пуканките се пукат,ама все едно патрони гърмят. hahaha
Само дето ги овиках моите.

# 12 619
  • Мнения: X
Първите пуканки, които направих в живота си, бяха знаменити. Действието се развива преди четвърт век. Купувам аз царевица за пуканки от една баба. Двайсетинагодишният ми мозък тогава беше абсолютно необременен от инфо кое как се готви, така че просто мушнах кочана царевица във фурната. Да описвам ли трясъка и бурният снеговалеж, т.е. пуканковалеж, който напълни фурната?

# 12 620
  • София
  • Мнения: 16 202
Аз по това време ги "пуках" в тенджера на котлона. После дъното на теджерата нямаше изчистване, но това е друга тема.

# 12 621
  • Мнения: X
Дааа, ти ми напомни за първата от серията тенджери, безвъзвратно унищожени от мен. Майка ми ми беше поръчала да изключа котлона, когато уври боба, а аз седнах да уча. От моята стая до кухнята се минаваше през хола и два коридора, така че нито дим, нито смрад съм усетила. Ученолюбивите ми занимания бяха прекъснати от пожарната, която съседите повикали, след като видели валмата дим, излизащи през прозореца на кухнята.

# 12 622
  • Мнения: 22 036
Баба ми, при първото си варене на наронена царевица в тенджера под налягане я беше отворила. Късметлийка беше, защото по нея нямаше поражения, но всичката царевица беше по тавана и стените.

# 12 623
  • Мнения: X
Току що за пореден път имаше взрив в кухната. Този път бяха само две яйца, които след като се бяха варили незнайно колко време, са започнали да се пекат и на финала са се взривили. Поредната касерола заминава на боклука. Междувременно, кексчетата, които пека за подарък, стоят с часове в студената фурна. Как няма да е студена, като не съм я включила? И за капак, чакам един колега да ми донесе телефона, който тази сутрин при една от редките си визити в офиса съм забравила на бюрото. За тенджерите под налягане, имам някакъв далечен спомен как варя боб в такава, но незнайно защо бобът в един момент хвръкна и се оказа по целия таван.

# 12 624
  • Мнения: 22 036
Уиш, аз в последната година изгърмях поне две дузини яйца и то по вина на форума и приятели.

# 12 625
  • Мнения: X
А аз по вина на африканците и скапаните им таблици дапукнатдано!

# 12 626
  • Мнения: 22 036
Аз имам история с шкембе и тенджера под налягане, но съм я писала. Ужасното беше, че не избухна, а пръскаше врял масгоч и нямаше как да изключа котлона без сериозен риск за изгаряния Simple Smile.

# 12 627
  • София
  • Мнения: 39 782
И боб и леща съм стъргала от тавана и стени - естествено от тенджера под налягане.
Яйца не съм стъргала - директно с тенджерата в кофата за боклук.
След едно "варено пиле" тенджерата се беше заварила за котлона. Не помня как я оправихме или сме сменили котлона. Насред зима с майка ми михме цялата кухня. Шкафовете бяха с пръст мазнина по тях.

# 12 628
  • Мнения: 39 412
Разказвала съм доста отдавна, но да спомена и аз как заключих ММ на терасата.
Аз и баща ми отиваме до поликлиниката сутринта с колата. ММ през това време пуши и пие кафе на терасата. Докато му казвам "чао" съм го заключила. А той се усетил, когато вече сме били в колата. Почнал да хвърля някакви камъчета(мижави, малки), дето видял на терасата пред колата, ама ние нищо не сме видели. А човекът сериозно закъсал за тоалетна. Зор. Чукал по стъклото на терасата, за да събуди децата- не става. На прибиране ми звъни телефона с непознат номер. "Ало, Пешо е." Тъкмо да кажа, че аз такъв не познавам и най- вероятно е грешка ми съобщава, че е съседът и съм заключила ММ на терасата. Тъкмо паркирахме, и  газ на горе по стълбите. Човекът след като излезе от тоалетната още ме гледаше на криво, а аз най- спокойно го питах защо не ми се е обадил по телефона, за да се върнем. Бях съвсем изкукала, че телефонът не е бил с него на терасата.

# 12 629
  • Мнения: 1 653
Днес не ми е ден , ама не ми се обяснява , изцепка от преди 5 мин., опитах да си налея вода от принтера.

Общи условия

Активация на акаунт