Номинации за най-голяма муня

  • 3 510 812
  • 18 481
  •   2
Отговори
  • Мнения: 742
Справедливостта изисква да си признаем, че и ние ги вършим едни понякога... И тая приказка за споделения срам, дето бил половин срам... НЕ Е ВЯРНА! Ей ме и мен:
Отиваме на танци-манци с две приятелки като се почват едни шортове - от всички по много! По едно време решихме да сменим питието и подпукахме водки с порткалов сок. Та така- подскачаме си на дансинга, бегом до бар за глътка и пак на дансинга.. При поредния ми еленски скок до бара за глътка, някой ме тупа по рамото и ми вика: Ама моля ви се, стига сте ми изпивали питието,  ще ви поръчам едно... Симпатяга едни такъв, смугъл и висок... Та се черпихме бая. На сутринта се събуждам, слава богу сама и в моето си легло, с  бели петна в мозъка, от телефонен звън- обажда се въпросния младеж да ме води на кафе. Срещаме се и той ми показва едн станиолче от цигара, на което с прекрасен ситен почерк съм изписала домашен тел, мобилен тел, служебен тел, тел. на майка ми, тел. на сестра ми и справки 144 - да не би д не може да ме открие Embarassed..  Абе  явно много съм го харесала  Hug Само че всеки път като се видехме, все ми се случваше нещо- втория път се треснах в един стълб и ми хвръкнаха очилата, после се изсипах по стълбите на една дискотека и понеже бях с пелерина, така се омотах в нея, че едвам се отвих и станах- като Батман бях.... То момчето определено се уплаши - няква луда прави непрестанни опити да се утрепе... Сигурно и дсега ме мсли за жена с два леви крка и операция на вестибуларния апарат....

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 16:01 от bubanka

# 1
  • Мнения: 3 562
Посмях се от сърце  Mr. Green

# 2
  • Мнения: 311
Ох разревах се tooth tooth tooth tooth tooth tooth tooth rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo rotfImbo
и аз имам изцепки,ама по-после.............

# 3
  • Мнения: 6 206
Аз имам много истории, но сега се сетих за една, после сигурно ще пиша още:
Значи, това е от младежките ми години на чейнчаджийка, когато се въртяха долари и марки на поразия. Събирах много марки, пък нямаше на кой да ги продавам, и намирам едни брат и сестра, които въртят бизнес с немско и все им трябват марки. Отивам им в офиса, пък брата един такъв сладур сладур, още бяха модни обувките платформи, това 96 год, и аз на едни кокили, влизам, уговорихме сделката, разбрахме се и излизам да си ходя, пък бях с една къса поличка. И вече отвън, вдигнала глава, чупя кълки, какво стъпих на криво и се претъркалях два пъти и свърших с краката нагоре. Случва се.
Отивам втори път. Какво правих, как вървях, пак със същите обувки, пак си тръгвам и пак свърших на земята. Срам голям.
Отивам трети път. Още с влизането хората се подхилкват, обаче аз се държа мъжки. Излизам и си казвам, ей сега ще вървя много бавно и ще си гледам в краката, но няма да падна... Пусто притеснение, удържах до края на пътеката, отдъхнах си и точно на ъгъла, пак заметнах крах и зрелищно се изтърсих. А уж не съм сапък.  hahaha Повече там не отидох. Grinning

# 4
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Ааа, много ме кефите, ще има смях на корем още.. Муахахахаха. newsm20

# 5
  • Мнения: 35 891
вярно, ще има още смях Simple Smile
аз ще пиша по-натам, защото сега не се сещам за нищо много смешно, а имам запаси от изцепки! в момента се сещам как едва не си разбих главата в една стъклена врата, блееки след един момък, който си бях нарочила в онзи период; на всички се е случвало предполагам, но за мен по-голямата драма беше, че си изкривих рамките на очилата и си надрах едното стъкло на диоптърните очила, не питайте какво ми беше на главата!

# 6
  • Мнения: 2 332
Хехехехе, ама вие големи скици сте били!  Laughing

# 7
  • Мнения: 7 106
Сълзи ми избиха от смях  Laughing Laughing Laughing!

Аз слава Богу нямам много изцепки, но тази която най-добре си спомням, ме кара още да се червя Blush.
Значи, отиваме с гаджето ми на дискотека (това преди около 11-12 години) и по пътя спираме в една пресечка за цигари. С неговата кола сме, късна есен, току що навалял хубав дъжд и локви навсякъде. Късна доба Grinning. Слизам  от колата, за да отида до магазина и шльопвам в локва до колене, а аз със светъл панталон. Гаолям праз, здраве да е! Купих аз каквото трабваше и на връщане гледам двама влюбени се натискат в уличката. Моята приятелка и гаджето и. Приближавам се тихо към тях и я шляпнах по задника с намерението да я изненадам. Момичето се обърна и аз затънах до гуша от срам - беше съвсем непознато. Измънках някакво извинение, с оправданието, че съм се припознала и тръгнах към колата. Отворих вратата, седнах бързо на седалката и казах "Тръгвай по-бързо, че ако знаеш как се изложих" и в този момент чувам съвсем непознат глас: "Къде да ви закарам, госпожице". Човекът щракна лампичката в колата и видях срещу себе си една усмихната брадата физиономия. Щях да умра от срам. А той приятелят ми, след като съм излязла преместил колата, за да мога да вляза без да газя в локвата. И явно след него паркирал въпросният господин. Но понеже се изложих много яко пред влюбената двойка, бързах час по-скоро да си обера крушите и изобщо не съм обърнала внимание в тъмнината, че влизам в друга кола. ooooh! Whistling

# 8
  • Мнения: 3 251
И аз имам една историйка..Е,не само една ,но за сега толкова.
Моят мъж в казармата,неговият приятел /ми беше навит и все търсеше удобен случай да засвидетелства хлътването си по мен/.Обяснил на мъж ми/не бяхме женени,а гаджета/,че ще ме води в Слънчев бряг-времето по баловете.Аз през деня му бях на свиждане и вечерта тръгваме с Павчо за Сънито.Отиваме във заведението и аз /не мога изобщо ,ама изобщо да пия алкохол/ си поръчвам един Джин-фис.Павчо уж излезе да потърси телефон за да се обади на своя близка и като зачезна ,повече от час го няма.А срещу мен като седнали 2-ма негри,и като мяткат едни святкащи белтъци към мен.И аз като смок налапах сламката и първия фис на екс-за кураж!Поръчах си 2-ри,него на 2 дръпвания го унищожих и съм заспала на масата!Ама като алкохолиците с подпряна ръка на масата и лице във бадемите.Иде Павчо ,разсъбуди ме и ми тика купичка с ягоди в лицето.Само при вида им  Sickи веднага ги "аранжирах" със стомашното си съдържание!Поръча втори и пак ми ги вре под носа и ми се обяснява колко ме бил харесвал,че на всичко бил готов за мен,а на мен на талази ми идва от вътре.Станах  и побягнах към кенефа,а той след мене с ягодите.Влязох вътре спря да ми се гади,показах се-видях го,грабнах купата с ягодите и пак наново... Mr. Green"надписи"върху тях.Гадна история!После казал на мъжа ми,че ако  пия,да не ми показва ягоди насреща,че много скъпо съм излизала! Embarassed

# 9
  • Мнения: 6 155
 newsm20 newsm20 newsm20

Леле, момичета жестоки сте  Hands Clap Hands Clap Hands Clap

Shali, представих си го много образно.... и още ме боли корема от смях ... newsm62 newsm62 newsm62

PoliaSp, е това е тотален карък  smile3517 smile3532

# 10
  • Мнения: 2 212
Приближавам се тихо към тях и я шляпнах по задника с намерението да я изненадам...

Е от тук, до края на разказа не можех да чета свястно от смях....  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 11
  • Мнения: 3 777
Е не ще ме уморите просто Joy Joy Joy Joy
Темата за Минуо бледнее пред това тук. Laughing

# 12
  • Мнения: 3 091
Аз имам една хитова ситуация!!! Имам нисък, много еротичен тембър на гласа още от малка.  Shocked На 20 години вече работех като валутен дилър - беше много отдавна!!! по телефона сключвах сделки с различни брокерски къщи! Често пъти падаше голям майтап, но не съм се виждала поне с 90% от хората, с които говорех по няколко пъти дневно!!! Бяхме много силни и най-честата реплика, когато нещо не ни харесваше, беше "ЗАБРАВИ!!!". Мина много време. Наложи ми се да пътувам в чужбина и реших да си купя валута от едната агенция... Влизам, търся собственика (с който отдавна бяхме на ТИ)... той пита коя съм... аз казвам!!! и той започва да крещи: newsm78 Как не те е срам бе! Идиотка такава! Две години ме тормозиш по телефона!!! Аз мислех, че си някоя опитна леля, вряла и кипяла по банките!!! ЛЕЛЕ... и пр. Умряхме от смях!!! после се сгаджорихме за малко, но и до днес имам отлични впечатления от човека, горкия...!

# 13
  • Мнения: 6 206
А, Шали, не си сама с влизането в чужди коли. Свекърва ми го е правила този номер няколко пъти. Свекър ми се чуди и диви, че тяхната кола е била червена, и донякъде я разбира, но веднъж влезнала и си седнала в някаква оранжева...
Тя също е голям образ, има мобилен вече близо две години, стои й на кръста и като й звънне до ден днешен се стряска и подскача до небето. Laughing
А и друго се сетих, веднъж имах среща и сядам в заведението, в което работя, обаче идвам от вън и си слагам чантата на стола до мен. Свършвам срещата и ставам от масата, да си върша работа, по едно време виждам черна чанта на една маса и казвам на барманите да я приберат, все ще се върне някой да си я потърси. Минават часове, барманите ми носят чантата и казват "никой не си потърси чантата", аз казвам "чакай, ще я отворя, може да има някакъв документ за самоличност, ще намерим жената и ще й се обадим", отварям чантата и "о, същото портмоне като мойто, пък то ми е подарък, рекламно, уж нямало други такива", чак се ядосах, взе ми още няколко секунди докато се светна, че това е моята чанта.
Същия номер съм го правила и с колата, отивам към червено тико, натискам алармата, натискам, мисля си, че нещо се е развалила, щом колата не се отваря, а гледам отстрани колегата се попикава от смях и ми сочи мойта кола от другата страна на улицата съм я паркирала.

# 14
  • Мнения: 2 323
лелелеееееее- направо ще пукна от смях newsm20 newsm65 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт