за или против противогрипните ваксини

  • 2 367
  • 25
  •   1
Отговори

Анкета

какво мислите за противогрипните ваксини за деца?

Опции:

* Гласуването приключено: нд, 07 дек 2008, 13:24

  • Мнения: 530
здравеите .как предпазвате децата си от зимните вируси?имам две деца и досега не сам им слагала противогрипни ваксини ,защото сам чувала много противоречиви мнения.какво давате на децата през зимата.аз давам на габи която е на 5 г.респивакс за деца и сироп мултивитамол на др тайс.- и на ицко който е на 1г и2м сиропи герисан и апровит Peace

# 1
  • Плевен
  • Мнения: 1 357
Не ги одобрявам.Не съм чула до сега ваксинирано дете да не се е разболявало.
Не мисля че има ваксина която да предпазва от всички видове грип.
Тази година купих Имунобор-кидс,а миналата давах Бронховаксом.

# 2
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Твърдо против ваксините съм. За мен това е груба намеса в естествения процес на имунната защита. На децата си давам осцилококцинум, силна храна, мед и от време на време комбинирани витамини.

# 3
  • Мнения: 3 098
Против.
Безполезни са.

# 4
  • Бургас
  • Мнения: 10 340
Твърдо против ваксините съм. За мен това е груба намеса в естествения процес на имунната защита.

 Peace

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 106
Против съм!първо защото всеки път щамът е разли4ен всеки път,и ваксината едва ли ще помогне,и второ по добре детето да си изгради само имунна защита с витамин4ета или  някакъв имуностимулатор!  Peace

# 6
  • Мнения: 544
По принцип съм много против. Но въпреки това от зор тази есен сложих на големия. Все имам някаква надежда че няма да боледува всеки месец като миналата зима. Освен това му давам и Имунубор-кидс. Ако не видя разлика повече няма и да помисля за ваксина.

# 7
Твърдо против ваксините съм. За мен това е груба намеса в естествения процес на имунната защита. На децата си давам осцилококцинум, силна храна, мед и от време на време комбинирани витамини.

+ 1, само че за себе си говоря - нямам дечица.

# 8
  • Мнения: 77
Твърдо против ваксините съм. За мен това е груба намеса в естествения процес на имунната защита. На децата си давам осцилококцинум, силна храна, мед и от време на време комбинирани витамини.
и аз така само , че вмето витамини ..сурови зеленчуци и плодове Peace

# 9
  • Мнения: 822
Против съм!първо защото всеки път щамът е разли4ен всеки път,и ваксината едва ли ще помогне,и второ по добре детето да си изгради само имунна защита с витамин4ета или  някакъв имуностимулатор!  Peace
Peace

# 10
  • Мнения: 128
Не ги одобрявам Naughty

# 11
  • Мнения: 7 201
Против съм!първо защото всеки път щамът е разли4ен всеки път,и ваксината едва ли ще помогне
Peace На същото мнение съм.

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
Против съм.

# 13
# 14
  • Мнения: 741
Всяка година ваксините са различни,притотвят се съобразно конкретен щам Peace

Общи условия

Активация на акаунт