Бойко Борисов срещу Станишев!!!

  • 1 357
  • 20
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Съжалявам, че пускам тук, а не в съответния подфорум, но мисля, че много хора ще искат да ги гледат, а тъпаците не обявиха никъде, че ще има дебат!!! Пуснете си Канала!

# 1
  • Мнения: 2 013
Няма го Станишев по БНТ

# 2
  • София
  • Мнения: 3 099
Няма го Станишев по БНТ

Там е, но приключват

# 3
  • Мнения: 516
Резюме, моля!

# 4
  • зад пънчето, под трънчето
  • Мнения: 127
Съжалявам, че пускам тук, а не в съответния подфорум, но мисля, че много хора ще искат да ги гледат, а тъпаците не обявиха никъде, че ще има дебат!!! Пуснете си Канала!
ooooh!Те от три дни разиграват циркове из цяла София и по всички медии, само за да го разгласят. По-шумна реклама не е имало отдавна.

# 5
  • София
  • Мнения: 3 099

Бате ви Бойко се опитва да се отърси от куция имидж, натресен му от некадърен екип. БСП го ръфат здраво и откровено му се смеят даже и публично.

# 6
  • Мнения: 516
Популизъм срещу парвенющина.  Laughing
Гледам вече. Смешни са.

# 7
  • София
  • Мнения: 30 085
ох, боже единия вярно, че е първичен, ама и това руско протеже с неговата усмивка ми лази по нервите!!!!

Малоумник, на какво се смее, че парите за близнаците, студентките-майки и ваучерите за детски градини ги видяха през крив макарон хората!!!

# 8
  • Мнения: 5 370
Ни единият ме интересува, ни другият. Аз съм от нихилистите, клонящи към анархисти.
(тук очаквам включване от агитката, дето е на принципа "умри, но гласувай ")

# 9
# 10
  • София
  • Мнения: 18 679
Ни единият ме интересува, ни другият.
Тогава защо отвори темата Simple Smile

Интересно е. Голям смях, голямо нещо, на наш гръб Confused

# 11
  • Мнения: 61
   Хвани единия,че го цапни в другия    fight
   Толкова са жалки в безпардонните си домогвания до големия кокал.  
   Ехидните им усмивки не могат да прикрият алчните им намерения и да замажат прозиращата им властмания ."И едните и другите са маскари" smile3515

# 12
  • Мнения: 5 370
Тогава защо отвори темата Simple Smile

Интересно е. Голям смях, голямо нещо, на наш гръб Confused
За да си споделя мнението, не може ли? А и ти призова 'гледайте', та ние гледаме....и споделяме. Mr. Green

# 13
  • Мнения: 6 711
Бате ви Бойко се опитва да се отърси от куция имидж, натресен му от некадърен екип. БСП го ръфат здраво и откровено му се смеят даже и публично.

Трудно може да се каже по-добре. Simple Smile Най ме е яд за ужасния екип на Бойко, иначе исках да чуя какво иска да каже/да прави.

# 14
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Аз ли не съм наред...  Shocked
Вчера четох тема заключена, заради Жоз. Не я беше пуснала тя.
Сега пак чета "защо отвори темата" с цитат Жоз.....

Дежа вю получавам....

Общи условия

Активация на акаунт