Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 714 926
  • 3 011
  •   1
Отговори
  • Мнения: 94
Привет на всички с добро чувство за хумор! Hug
С риск Gullible да ми се разсърди и с оглед на това,че я няма(а темата ми е скъпа) и подмина вече 50-тата страница пускам нова тема .
Всички , който могат да се смеят и имат какво да разкажат са добре дошли!
Ето и старите темички за тези,който са пропуснали първия сезон на "смях в залата":

TEMA 1 Joy
TEMA 2 Joy
TEMA 3 Joy
TEMA 4 Joy
Пожелавам ви много положителни емоции! Heart Eyes

               

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 19:10 от Elica.

# 1
  • Мнения: 681
Запис в новата тема  Peace
Още не съм изчела старите, но пък си умирам от смях от прочетеното  Joy
Май муньовците край нямат по земята .....

# 2
  • София
  • Мнения: 5 651
Айде и аз да се запиша в любимата ми тема, вместо само да чета на аванта. Познавах един Муньо, който толкова се самовпечатляваше от собственото си красноречие (друг не споделяше това му виждане), че усърдно се упражняваше вкъщи САМ в разговори по всякакви теми - професионални, политически, актуални теми от злободневието, теми за хоби, музика, литература... имаше си някакъв конспект в главата и си беше разработил по една кратка реч по всички въпроси, за които евентуално е възможно да се говори в неговото обкръжение. За да се представи в пълния си блясък и да направи добро впечатление, всякак се опитваше така да завърти разговора, че да дойдат нещата до "неговия" въпрос и тогава си изнасяше лекцията с гордост и самочувствие. Смешката се получаваше, когато част от публиката вече беше чувала неколкократно въпросното експозе  Laughing и някой евентуално се опита да го прекъсне... но неее  Naughty може би има все пак някой, който не е чул още или пък не помни от предишния път... така че за всеки случай речта биваше изнасяна отново и отново - със същите думи, със същите фрази и последователност (и жестомимика - много изразителна! - и добре репетирана), като научено наизуст стихотворение  ooooh!
Неизчерпаеми са идеите Муньовски, но засега толкова, иначе рискувам да си спечеля призово място в отсрещната тема  bowuu

Последна редакция: нд, 04 окт 2009, 15:49 от Атти

# 3
  • Мнения: 4 717
Атти, този описания от теб Муньо ми звучи много познато Mr. Green, добре сте се забавлявали в негово обкъжение Joy, като да гледаш филм няколко поредни пъти

# 4
  • София
  • Мнения: 5 651
 Joy да, с тази разлика, че нямаш никакъв шанс да превъртиш нататък или да смениш канала  ooooh!

# 5
  • Мнения: 608
Да ни е честита новата темичка. Simple Smile  Пак ще има сълзи от смях. Да се разпиша с моя мъж, който не е муньо, но все пак има и такива "проблясъци"  Grinning
       Та милия ми е много скаран с природа и земеделие и след много молби и увещания се навива да ходи до селската къща на свекъра и свекърва ми. След като цял ден спа на сянка под хамака и се оплаква от невъобразимия шум на птиците и наглостта на мухите, реши да се разпише с малко работни проявления. Влезе в градината и реши да поплеви малко. Дърпа и скубе най-прилежно, докато баща му в един момент не изпищя на умряло:
  -Ко напрай на царевицата ми беее!?  Shocked Защо ми я оскуба всичката?
Мъжлето решил , че зелените стръкове са трева и плевел и изкоренил сума ти и посеви на баща си. А свекърва ми не взела поука от историята го праща да и набере джоджен за бобеца от градината.
Връща се той след малко и незнайно защо пуска направо "джоджена" в гърнето. Предполагам сте се досетили, че били просто листа на плевел.  Joy Joy Joy

# 6
  • Мнения: 94
 HugТакива Муньовци дето не знаят какво берат най са ми смешни Joy!!!
И аз ще направя кратък запис!Няма да обяснявам обстановката,че в  старата тема съм разказвала как на една хижа търсихме един изгубен Муньо.Та същия този Муньо,преди да почне вечерта през цялото време назидателно се въртеше около женската половина мърморейки в готвенето кое   chefкак да стане..След като назидателно обясни на всички ,че бройлерите преди да се опекът трябва да се сварят и в някаква бясна идея да помага сложил една голяма тенджера на един от котлоните и да вземе да бухне вътре всичките замразени пилета без да бъдат измити, newsm57дообескосмени и с подрязани крилца и трътки... Sick..Добре,че на един от последните бройлери приятелката му го видя и изпищя на умряло:"Муньо беееееееее!Какво правиш??? Joy Joy Joy

# 7
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
Аз вместо "запис" ще споделя за един Муньо, чиято единствена не-муньовска постъпка откак го познавам беше да ни запознае с мъжо.
Та въпросният Муньо е адвокат, но изживяващ се като гениален писател. Няма да ви казвам колко е докачлив на тема "Аз и моите гениални трудове". Всеки склонен да изрази някаква критика към творчеството му е обсипван с грозни лични нападки.
Та стана Муньо на 33 и го перна нещо - хормон ли беше, мъжка критическа ли, не знам. Но факт е, че си заряза жената и детето и хукна подир едно младо девойче. Нямам информация много от кухнята, но факт е, че разправяше наляво-надясно как съпругата му станала сектантка и как щял да използва това за да и отнеме родителските права, защото той много добре познавал законите. Оказа се, че жена му явно ги знае по-добре (и тя е адвокат). И освен, че детенцето си е при нея, явно го одруса с доста парички и разчиташе да живее със заеми дълго време.

Иначе за него има и други муньовски истории, но са по-скоро грозни и жалки, та според мен не се вписват много в темата.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 415
сега не се сещам за конкретен муньо, но не мога да пропусна новата тема Mr. Green по-късно като ми дойде музата ще напиша за някой, обещавам

# 9
  • Мнения: X
С Медуньо си имаме един познат, който понякога изпада в едни такива Муньовски серии. Всъщност човекът не е никак лош- интелигентен, добър и всеотдаен приятел, работлив и т.н. Има си два недостатъка, обаче ,които всички му признават. Голям кусурджия е, и много стиснат. Поради тези две причини постоянно ни дава поводи за смях.
Така веднъж бяхме заминали на една хижа и той претърпя малък инцидент с колелото си, понеже тръгнал да кара в едни транаци с пълно бойно снаряжение, но за сметка на това джапанки на краката. Върна се с една джапанка, надран от къпинки и глогинки. Облиза си раните той, освежи де, дето се вика, мина му като на куче. Минавайки покрай етажа, на който беше, обаче гледам едно старо перде, проснато да съхне на парапета. От онези жълто-кафевите, плътни като завеса, но не от онези плюшените. И точно да и помисля, че е станал инцидент с пердетата в стаята му и някой от компанията ме осветли, че тва си било негово лично перде, което си носел по хижи и хотели вместо хавлия.
Сещам се и за един друг случай, който се разказваше много дълго. Тръгнали да излизат с приятелката си на среща с останалите. Навън - кучи студ. Мацката рекла: " Слушай, много е студено навън. Замръзвам. Дай да хванем едно такси до ресторанта." Тази алтернатива никак не му харесала и се заинатил като магаре на лед, че пари за такси няма да даде. Накрая тя се ядосала, извикала  такси, а той, от страх да не поиска да си поделят разходите, запалил кракомобила и славно потеглил след таксито.

# 10
  • Мнения: 142
Няма да пропусна и аз да следя Simple Smile Супер разтоварващо ми действа темичката Simple Smile

# 11
# 12
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 38 928
***гледам едно старо перде, проснато да съхне на парапета. ** тва си било негово лично перде, което си носел по хижи и хотели вместо хавлия.


 Mr. Green мойтУ бивш повлече едно такова на сватбеното ни пътешествие (до Варна в служебна станция) защото МАМА каза, че пари за хавлии няма нужда да даваме   ooooh!
може още да си го пазят, за сватбените пътешествия на внуците Whistling

 Blushтова беше вместо запис  Mr. Green

 hahaha Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 2 нови отговораJoy

има интерес към темата явно  Wink

# 13
  • Мнения: 16
Аз вместо "запис" ще споделя за един Муньо, чиято единствена не-муньовска постъпка откак го познавам беше да ни запознае с мъжо.
Та въпросният Муньо е адвокат, но изживяващ се като гениален писател. Няма да ви казвам колко е докачлив на тема "Аз и моите гениални трудове". Всеки склонен да изрази някаква критика към творчеството му е обсипван с грозни лични нападки.
Та стана Муньо на 33 и го перна нещо - хормон ли беше, мъжка критическа ли, не знам. Но факт е, че си заряза жената и детето и хукна подир едно младо девойче. Нямам информация много от кухнята, но факт е, че разправяше наляво-надясно как съпругата му станала сектантка и как щял да използва това за да и отнеме родителските права, защото той много добре познавал законите. Оказа се, че жена му явно ги знае по-добре (и тя е адвокат). И освен, че детенцето си е при нея, явно го одруса с доста парички и разчиташе да живее със заеми дълго време.

Иначе за него има и други муньовски истории, но са по-скоро грозни и жалки, та според мен не се вписват много в темата.
Ами ако е истина това което е "разправял" ? И иска да се грижи за детето?

# 14
  • Мнения: 916
И аз ще следя. В момента обаче вдъхновение никакво, така че само ще чета  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт