Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 714 933
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 220
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Скръндзите са гадно племе. Не по-малко долни от насилниците и ревнивците.
Имах си едно гадже-стисльо и аз в студентските години. Та той излизаше с лафа "Аз съм беден студент!" . Не му и хрумна да работи, мама и тате го обгрижваха и му даваха джобни. После записа второ висше. Горките!

# 2 221
  • София
  • Мнения: 11 457
Е, тя щом е приключила връзката чак след 2 дни, а след "подареното" уиски, кафето и манджата още си била навита за секс, значи си била доста отчаяна.


Абсолютно звучи като отчаяна, че явно и си измисля някакви неща хахаха. НАчи - след първата изцепка още с водките е трябвало да е Аре, ЧАо! ама не, нашата и до Варна ще ходи и секс за пореден път ще прави с него, щото едва ли е било сефте! Хуйжас! hahaha

# 2 222
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
Ужас, този е бил егати кретена. ooooh!
И аз съм излизала с такива, втора среща е нямало.
Скръндзите са гадно племе. Не по-малко долни от насилниците и ревнивците.
Абсолютно, имала съм "щастието" да излизам с двама /подчертаните/.

# 2 223
  • София
  • Мнения: 8 072
Аз май съм разказвала в тази тема за един колега на сестра ми от университета. Беше си харесал една тяхна колежка, поканил я на среща. И прибирайки се се спрял пред една сладкарница и я попитал дали иска да влязат и да хапнат нещо сладко, тя отказала, и той казал добре ще вляза за малко. Тя решила , че ще си купува за вкъщи нещо. Но той се забавил и тя влиза и го гледа да яде пастичка.

# 2 224
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 522
 Joy Joy

Една пастичка му се е свидила, представям си момичето как чака отвън, а тоя зоби вътре. Joy

# 2 225
  • Sofia
  • Мнения: 305
Откриха до нас магазин за био храни. Звъня му, да го избъзикам:
-Ей, познай какво откриха днес до нас!
(той)- Археологически артефакти!
- Не...не позна.
-Труп?

LaughingLaughingLaughing е тука реших да го прекъсна, че не се знае докъде щяхме да опрем.

# 2 226
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Откриха до нас магазин за био храни. Звъня му, да го избъзикам:
-Ей, познай какво откриха днес до нас!
(той)- Археологически артефакти!
- Не...не позна.
-Труп?

LaughingLaughingLaughing е тука реших да го прекъсна, че не се знае докъде щяхме да опрем.
Еее, това не е муньо! Grinning

# 2 227
  • Мнения: 11 253
Откриха до нас магазин за био храни. Звъня му, да го избъзикам:
-Ей, познай какво откриха днес до нас!
(той)- Археологически артефакти!
- Не...не позна.
-Труп?

LaughingLaughingLaughing е тука реших да го прекъсна, че не се знае докъде щяхме да опрем.

А моя би казал с приповдигнат тон "Публичен дом с дупарести мулатки?" и после би демонстрирал как всичко друго го разочарова, за да ми върне бъзика.  Mr. Green

# 2 228
  • Мнения: 4 303
Joy Joy
Една пастичка му се е свидила, представям си момичето как чака отвън, а тоя зоби вътре. Joy
Не е точно така. Нали я питал и тя отказала. Няма да се връща пак, решил да си хапне до като е на път сладкарницата.
Моя приятелка си уговорила среща за размяна на учебници с един свой човек и той ѝ поискал торбичката/пликче от магазина, които ги даваха безплатни, с които ѝ донесъл учебниците. Тя да се оправя с какво ще си ги носи.
Пили ѝ кафе, но той нямал дребни, та тя платила. Човекът няма да влиза в разход я.

# 2 229
  • София
  • Мнения: 5 651
Абе като толкова е примрял за паста тоя, можел е да си вземе за вкъщи, щом не може да изтрае до следващия ден да ходи да си яде на спокойствие.

# 2 230
  • София
  • Мнения: 12 006
Абе като толкова е примрял за паста тоя, можел е да си вземе за вкъщи, щом не може да изтрае до следващия ден да ходи да си яде на спокойствие.
Еее да, ама така би следвало да вземе и за жената. Нема се вкарава в излишни разходи ся Grinning

# 2 231
  • Мнения: X
Как така на следващия ден? Ще вземе да му стане нещо на момчето.  Mr. Green

# 2 232
  • Мнения: 39 041
Как така на следващия ден? Ще вземе да му стане нещо на момчето.  Mr. Green
Май друго нещо се случва!

# 2 233
  • София
  • Мнения: 7 673
Моя приятелка си уговорила среща за размяна на учебници с един свой човек и той ѝ поискал торбичката/пликче от магазина, които ги даваха безплатни, с които ѝ донесъл учебниците. Тя да се оправя с какво ще си ги носи.
Като е било размяна, тя нямало ли си е пликче, с което да е донесла тя учебниците. Просто ми стана любопитно. Ако случаят е бил друг, наистина е голяма простотия.

# 2 234
  • София
  • Мнения: 12 006
Моя приятелка си уговорила среща за размяна на учебници с един свой човек и той ѝ поискал торбичката/пликче от магазина, които ги даваха безплатни, с които ѝ донесъл учебниците. Тя да се оправя с какво ще си ги носи.
Като е било размяна, тя нямало ли си е пликче, с което да е донесла тя учебниците. Просто ми стана любопитно. Ако случаят е бил друг, наистина е голяма простотия.
и да е имала какво - няма да му каже: върни се до вас и ми донеси и торбичката, в която ти ги бях дала Laughing

Общи условия

Активация на акаунт