Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 716 933
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 310
  • Мнения: 9 909
Тея сигурно четат някой мъжки форум!!! Моят ги донесе печени с чесън и оцет:-)

# 2 311
  • Мнения: 14 354
Ужас Grinning
Дано моя да не чете където четат вашите, че ако си дойде с 40 кг. чушки рязко ще ми притрябва тигана на Уиш. И не за чушките...

# 2 312
  • Мнения: X
Не за чушките, разбира се. За кюфтенца и пържолки към чушките. А аз съм намислила собственоръчно да купя 20 кг чушки и в събота с Уишмастъров да ги изпечем на печката на дърва  в лятната кухня на селската къща. Подозирам, че печенето на чушки ще прерастне в печене на мръвки и пиене на вино.

# 2 313
  • Мнения: 29 839
Не за чушките, разбира се. За кюфтенца и пържолки към чушките. А аз съм намислила собственоръчно да купя 20 кг чушки и в събота с Уишмастъров да ги изпечем на печката на дърва  в лятната кухня на селската къща. Подозирам, че печенето на чушки ще прерастне в печене на мръвки и пиене на вино.

Размечтах се....!!!  Party

# 2 314
  • Бургас
  • Мнения: 6 970
Ние тоя филм с двата чувала чушки го играхме преди няколко години. Цял уикенд ги пекахме на един чушкопек (единичен, не троен) на смени Satisfied Накрая обяви, че причключва с този вид зимнина.  От тогава не ми е мъкнал чували. Предните години даже садеше някакви зарзавати, всеки август вместо да ходи на плаж муня прави буркани. Sweat Но и това му мина де Satisfied

# 2 315
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 205
Какво и става не тези мъже?И мм се прибра с 40 кг чушки 😤😂

как какво? гладни са. Simple Smile

# 2 316
  • Карлово
  • Мнения: 4 674
И не само. Гони ги носталгията по манджите на мама.

# 2 317
  • София
  • Мнения: 19 346
Няма лошо, аз чушки обожавам, обаче 40 кг... А неговата мама (на ММ) май не е била много по туршиите, от мен видя парена туршия и реши да ме конкурира.

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 13:20 от Cuckoo

# 2 318
  • Мнения: 14 354
И не само. Гони ги носталгията по манджите на мама.
За това у дома неговата мама му праща печени чушки. Жена му такива неща ме право 😂😂

# 2 319
  • Мнения: 4 275
Моя се прибра без чушки снощи Confused

# 2 320
  • Мнения: X
Веднага да се поправи!

# 2 321
  • Мнения: 29 839
Момичета, ММ тъкмо ми се обади, че щял да мине след работа до пазара....за ЧУШКИ.  Mr. Green hahaha И се чуди що се смея като ненормална..... Mr. Green Sunglasses

# 2 322
  • Мнения: 4 275
Вече намерих и чушкопек в Практикер... Ще се купува...

Натали, честито! Този мъж те обича истински! Не като моя... Не го изпускай Heart

# 2 323
  • Мнения: 29 839
Вече намерих и чушкопек в Практикер... Ще се купува...


Купи един и за мене! Да си печем чушките дружно....

Натали, честито! Този мъж те обича истински! Не като моя... Не го изпускай Heart

Сигурна съм вече, че това е любов.....

# 2 324
  • Мнения: 4 275
Няма проблеми, троен ще е... Няма да се мъчим с единични като на Irene Adler, я! Joy

Общи условия

Активация на акаунт