Номинации за Муньо - N-ти поред- ТЕМА 5

  • 714 942
  • 3 011
  •   1
Отговори
# 2 400
  • Мнения: 10 254
Да не те тревожа, че и аз бях така до един момент.

# 2 401
  • Мнения: X
Да не те тревожа, че и аз бях така до един момент.

При мен е наследствено от баща ми и няма изгледи да мина към хипертониците, съдейки по неговото кръвно, вече е на 63 год. Майка ми е с високо кръвно и от години е на хапчета, наследство от нейната майка (покойната ми баба). Ген.

# 2 402
  • Мнения: 807
моето кръвно никога не  е надминавало 90, обикновено ми е около 70-80. Когато се налага да ми взимат кръв, 4 сестри ме натискат и въртят иглата във всички посоки само и само да тръгне някаква кръв Simple Smile После се разхождам 2 седмици с ръце на закоравял наркоман . Моят все ме бъзика , че съм безкръвна гадинка.

# 2 403
  • Мнения: 2 620

Толерантни. Не, че е ясно какво изобщо прави църква върху буркан с печени чушки.

# 2 404
  • Мнения: 2 770
Това не е ли логото на всички продукти от гръцката седмица на Лидл? Не е само на бурканите с чушки, ако не се лъжа...

# 2 405
  • Мнения: 39 048
Да, и от Лидъл бяха казали, че ще си оправят бъкиите. Май и извинения имаше от тяхна страна.

# 2 406
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Когато се налага да ми взимат кръв, 4 сестри ме натискат и въртят иглата във всички посоки само и само да тръгне някаква кръв Simple Smile После се разхождам 2 седмици с ръце на закоравял наркоман . Моят все ме бъзика , че съм безкръвна гадинка.
Пий повече течности, час-два преди да ти вземат кръв, помага.

# 2 407
  • sf
  • Мнения: 10 081
Да изтипосам моя 10годишен мунчо. Тия дни един познат го видял от колата, спрял до него и го поздравил, а моя почнал да вика :"Помощ, помощ" 😂
Питах го после защо? "Ами беше смешно" 😂😂😂

# 2 408
  • Cyberspace
  • Мнения: 1 325
Моя мунчо вчера така се изплющя във бариерите на входа на Лидл... Той дребен - метър висок още и не го хвана датчика, а той очаква да се отвори както винаги, когато влиза с мен (аз съм по висока - 1,56 Grinning), но този път бърза напред за яйце с миньони... Dizzy Face

# 2 409
  • София
  • Мнения: 19 975
Да изтипосам моя 10годишен мунчо. Тия дни един познат го видял от колата, спрял до него и го поздравил, а моя почнал да вика :"Помощ, помощ" 😂
Питах го после защо? "Ами беше смешно" 😂😂😂
Joy
Моята девойка като малка беше подредила по подобен начин баба си веднъж. Отишла баба й да я вземе от детската градина, но детето й било сърдито за нещо и госпожата като я питала "Това баба ти ли е?", нашата взела, че изтърсила "Не!". Голям цирк беше станал.  Laughing

# 2 410
  • София
  • Мнения: 39 718
О, и при нас имаше такова изпълнение.
Майка ми дълги години беше в чужбина и си дойде за малко. Отишла да вземе щерката от детската градина. Учителките я виждат за първи път и я гледат странно, а щерката бягала от баба си. Накрая се разбрали.
Но не помня дали не ми звъняха тогава по телефона да уточня, че въпросната жена е баба на лигавото отроче.

# 2 411
  • София
  • Мнения: 19 975
На мен ми звъннаха, уточнявахме се и с госпожата, и с директорката, и с майка ми, и с детето. И после пак в обратен ред.  Laughing Crazy

# 2 412
  • София
  • Мнения: 39 718
На мен ми звъннаха, уточнявахме се и с госпожата, и с директорката, и с майка ми, и с детето. И после пак в обратен ред.  Laughing Crazy
Отдавна беше, но май само с майка ми говорих, която пък от своя страна даде телефона на една от госпожите. Не стигнахме до директорката Simple Smile

# 2 413
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Под заплаха съм от изгонване от семейното легло, ако го направя, но все пак ще номинирам ММ.
Имаме само 1 ключ за колата( знам, семейство муни сме). Багажникът се отваря или с бутон от таблото, или с ключ. Какво правим в следното положение- отваряме багажника с ключа, поставяме ключа ВЪТРЕ в багажника и затваряме багажника с ряз? Отговорът е очевиден- оставяме колата да нощува, където е( в случая в съседното село, на около 15 км от нас, той е с двете деца); гледаме извънредно много клипове по интернет как с подръчни средства можем да отключим кола; снабдяваме се с тел; отговаряме на 10 въпроса на случайни минувачи какво, по дяволите правите с колата, докато най- после успяваме да я отворим! Той, де, не аз Simple Smile

# 2 414
  • София
  • Мнения: 7 673
Под заплаха съм от изгонване от семейното легло, ако го направя, но все пак ще номинирам ММ.
Имаме само 1 ключ за колата( знам, семейство муни сме). Багажникът се отваря или с бутон от таблото, или с ключ. Какво правим в следното положение- отваряме багажника с ключа, поставяме ключа ВЪТРЕ в багажника и затваряме багажника с ряз? Отговорът е очевиден- оставяме колата да нощува, където е( в случая в съседното село, на около 15 км от нас, той е с двете деца); гледаме извънредно много клипове по интернет как с подръчни средства можем да отключим кола; снабдяваме се с тел; отговаряме на 10 въпроса на случайни минувачи какво, по дяволите правите с колата, докато най- после успяваме да я отворим! Той, де, не аз Simple Smile
Уникално.  Joy

Общи условия

Активация на акаунт