Днес искам да благодаря на...

  • 253 210
  • 951
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
... един шофьор на тролейбус, който ме пусна при себе, защото нямаше билети, а видя, че влиза контрола!
Толкова мило ми стана! Дори не го попитах как се казва, возих се така две спирки, говорихме си общи работи..

Сигурна съм, че всеки ден имаме за какво и на кого да благодарим.
Дори и тук, дори и виртуално!

Ако искате да споделите нещо, заповядайте!

# 1
  • Мнения: 1 262
Благодаря за КЗП! Има справедливост! Взети са мерки по случая с фалшивия парфюм от Ивис. Доколкото знам, направена е проверка и от Ивис не са имали документи за автентичност на парфюмите и сега ще подлежат на сакциониране. Благодаря на КЗП за бързата и навременна реакция! Радвам се, че има справедливост в България!

# 2
  • Мнения: 1 427
Искам да благодаря на един мъж, който ми помогна с бебешката количка не само на слизане, но и през целия подлез   bouquet тъй като където сме сега в провинцията много рядко срещам мило отношение към майките с деца  Sad

# 3
  • Мнения: 6 314
Прекрасна тема! Благодаря!

Аз искам да благодаря на целия екип на клиника “Ендоскопска хирургия” във ВМА!

Тази тема трябва да бъде закована!


# 4
  • Sofia
  • Мнения: 4 562
Чудесна идея! Mamma   bouquet

В крайна сметка благодарете и на себе си - че сте тук, че се справяте, че сте себе си! - защо не...

# 5
  • Мнения: 2 804
На БОГ, че сбъдна една моя мечта!
И на съпруга си, че моята мечта се оказа и негова и на свекърва ми за неоценимата помощ!

# 6
  • София
  • Мнения: 865
Чудесна тема!

Аз искам да благодаря на:

- Д-р К. Александров, за това че ми подари тези две прекрасни деца;
- на Господ, че ги запази живи и здрави;
- на баба ми, че ме е обичала като собствено дете;
- и на съдбата, че въпреки, че ме е лишила от късмет, 3 пъти ми е подавала ръка и е променяла живота ми към по - добро.

За съжаление, с благодарности в ежедневието не мога да се отчета, не се сещам от кога някой не е правил нищо мило и спонтанно за мен.

# 7
  • Мнения: 4 490
Благодаря на лекарите в "Св. Анна", които ежеминутно се борят за живота на Елена! Дано Бог им позволи да я изведат от тежкото ѝ състояние и момиченцето да се радва на нормално детство!

# 8
  • Мнения: 137
Благодаря за темата, Tari Tasartir!  
Благодаря на съпруга си, който е до мен, обича ме и ме подкрепя!
Благодаря на прекрасните си родители, които имам, че са ме отгледали, възпитали, и ми помагат винаги, когато имам нужда!  bouquet

# 9
  • Мнения: 261
На мама и тате че са ме родили и отгледали  Simple Smile И още много неща , но за сега ще спомена само това.

# 10
  • Мнения: 10 547
Квартална градинка  до сами една от спирките на метрото, през която минават десетки хора в рамките на минути. Върху една от пейките млада жена намира портфейл с прилична сума пари, лични документи и ключове.
Вие какво бихте направили? Свидетели няма, хора преминават транзит постоянно от там. Вероятно мнозина биха се изкушили. Човешко е. Но още по-човешка е постъпката, която е последвала при вида на притеснена баба, теглеща внучето си, трескаво търсеща дори не портфейла си, прежалила пари, а надяваща се само да открие ключовете си, за да влезе у дома с детето.

Искам да благодаря на Севда, жената, която е намерила портфейла на майка ми, съхранила го е и й го е върнала.
Благодаря! Дано има повече хора като теб!
bouquet

# 11
  • София
  • Мнения: 1 762
Прекрасна тема  Hug

Искам да благодаря за толкова много неща и на толкова много хора. Но в момента благодаря на прукрасния ми син, на страхотните ми родители и на милият ми мъж, че застанаха зад мен и ме подкрепиха. Благодаря им от цялото си сърце  Hug

# 12
  • Мнения: 250
На баба и дядо(лека им пръст)че ме гледаха като собствено дете и без тях нямаше да разбера какво е да имаш семейство,искам и да им целуна ръка още,но .....Благодаря на децата ми че ме обичат такава каквато съм,и на всички непознати човечни хора,БЛАГОДАРЯ на моя Ангел-пазител че ме търпи и ми помага.

# 13
  • Мнения: 8 889
Благодаря за прекрасната тема!
Благодаря на родителите ми за всичко!
Благодаря на мъжът ми, че ме е дарил с прекрасна дъщеря.
Благодаря на дъщеря ми, че е толкова прекрасно дете!
Благодаря на сестра ми, която винаги ме подкрепя и помага!
Благодаря на приятелите си, че са до мен!
Благодаря, че имам работа.
Благодаря, че имам дом.
Благодаря, че имам храна за вечеря, обувки, чисти дрехи, вода, ток.
Благодаря, че дишам!
Благодаря, че сме здрави!
Благодаря!

# 14
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Страхотна тема  Hug

Надявам се да има повече поводи и повече хора, на които да изкажем благодарностите си.

Благодаря на Бог, че всички, които обичам са здрави!
Благодаря на моите родители, че винаги са до мен!
Благодаря на половинката ми, че ме обича и, че ме дарява с радост всеки ден! Благодаря му, че промени живота ми като ме дари с прекрасен син и скоро с прекрасна дъщеря  Hug
Благодаря на малкото ми момченце, че изпълва деня ми с усмивка, дори и, когато ме ядосва  Simple Smile Обичам го до болка.
Благодаря на сестра ми без, която не мога и е винаги насреща  Heart Eyes
Благодаря на баба ми и дядо ми, че се грижат за нас, въпреки непреклонната си възраст  Hug
Благодаря на всички мои роднини, че са сплотени и създават страхотното усещане за топлина и разбирателство.
Благодаря за всичко, което имам и, което нямам   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт