Да се оплачем...

  • 7 245 796
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 27 390
  • Мнения: X
О,  Барби Виктория, съжалявам много. Кураж.

# 27 391
  • Бургас
  • Мнения: 15 709
Няма по-лошо от това.....
Бъди силна! Пак ще бъдеш мама,Барби Виктория!

# 27 392
  • here and now
  • Мнения: 4 013
Ще бъдеш отново.. Вярвай и кураж...

# 27 393
  • Мнения: X
Cry Бях мама. Сега вече не съм. Cry
Искрено ти съчувствам. Но по-добре не мисли така. Все пак си изгубила бебетата някъде околко 16 гестационна седмица, което е аборт, а не "бях мама". Не си причинявай излишна болка с това "бях мама". Не си била. Ще мине и след време ще бъдеш мама. Искрено ти го пожелавам.

# 27 394
  • Мнения: 2 805
Отпуската свърши ...... Disappointed Relieved

# 27 395
  • Мнения: X
Бях ги приела. Свикнах с  идеята. Започнах да купувам. Таткото беше щастлив. Мислех че липсата на приятели е лошо. То имало и по-лошо.....Unamused

# 27 396
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Много съжалявам за загубата ти Барби.

Оплаквам се, че и аз загубих.

# 27 397
  • Мнения: 2 692
Бях ги приела. Свикнах с  идеята. Започнах да купувам. Таткото беше щастлив. Мислех че липсата на приятели е лошо. То имало и по-лошо.....Unamused
Гледай да се успокоиш. Много жени са преживели спонтанни аборти и после са имали живи и здрави деца. И аз съм в бройката.

# 27 398
  • Мнения: 1 563
Горе главата Барби Виктория. Писано е да станеш майка малко по-назад във времето...

Камаче, при непреминаваща кашлица много ми помага 200 мл кола, която я варя докато в нея се разтворят 4 бучки небет шекер. Пия я по 100 мл сутрин и вечер. Обикновено ми спира като изпия двулитрово шише кола (разпределено във времето). Simple Smile

# 27 399
  • Мнения: 29
Лошо ми е и безсънието не минава вече повече от седмица... ooooh!
Здравей, аз съм майка на две деца и съм безработна. По цял ден се гледаме с децата сами вкъщи. Преди около месец и аз започнах да не мога да заспя докато не дойде 2 часа през нощта. Доста чужди постове прочетох на същата тема. И така ... на мен ми помогна проветрена стая ( задължително след 19 часа), ядене-не по-късно от 19:30ч., и много леко чаршафче, с което да се завия през нощтта. Надявам се да съм помогнала!

# 27 400
  • Мнения: 9 595
А може и от преумора да не можеш да заспиш.

# 27 401
  • Мнения: X
Пълнулунието и промените във времето ми носят най-много безсънни нощи. И ядовете. Ще правим тази седмица първи помен за тати. Баба и дядо не са добре, свеки вчера са карали в болница - станало й зле. Миналата година беше много тежка, тази и тя така е тръгнала Cry

# 27 402
  • Мнения: 6 666
Рейна, мисля те!
Успех, момиче Hug

# 27 403
  • Мнения: 4 239
Рейна, мисля те!
Успех, момиче Hug
            И от мен Hug за Рейна!

# 27 404
  • Мнения: X
Благодаря момичета за куража!

Общи условия

Активация на акаунт