Да се оплачем...

  • 7 245 711
  • 65 224
  •   1
Отговори
# 31 605
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Ами дай му на него да го гледа, щом смята, че ще се справи по-добре. Може друга песен да запее после.

# 31 606
  • София-Младост
  • Мнения: 23 270
pepi_r
Опитай отново, може при въвеждане или копиране на кода да има грешка. Сега пробвах кода с един произволен таблет и се хвана...или дай линк да видим с твоя защо не става.

# 31 607
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Не трябваше ли да ти махнат шевовете досега newsm78 На мен ми ги махнаха на 6-я ден, действително преди това бяха се впили зверски и много боляха, в момента в който ги махнаха болката изчезна. Превръзки ползвай само памучни, не знам на Always какви си си взела. За другото - и ние с ММ бяхме като куче и котка, той ме обвиняваше, че само му съскам, аз - че ме изнервя. Период е, докато се напаснете и свикнете, но си е кофти.

# 31 608
  • Бургас
  • Мнения: 15 699
Пореден ден със саниращи издевателства! Вчера вечерта ми вдигнаха температурата за пореден път! Днес предстоят разправии!

# 31 609
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Unknown16, а мъжэт ти добър баща ли е, съпруг?
Не искам да те плаша, но сънят ще е мираж още много дълго време, зависи от детето. В биомагазините продават памучни превръзки без химикали и т.н. От години ползвам само такива и съм много доволна. За конците и моите ги свалиха в деня след изписването, не ходи ли на преглед?
Оплаквам се от зверска мигрена вече цяла седмица, от безсъние и опънати нерви.

# 31 610
  • Мнения: 1 563
И да искам (вече) второ дете , но при тези чести настинки и хронично възпалено гърло ? То не само заради това отлагам де , но се замислих и за това.

Да споделя, че и аз като теб често боледувам от гърло и по същия начин е хронично болно + извадени сливици. Обаче като забременях с второто си дете и все едно бях друг човек - все едно детето не дава да съм болна от гърло. И както не можех да пия газирани напитки, почнах да пия само пепси без захар и спрайт (такива имаше тогава, сега не знам дали има защото пак не мога да пия газирано и не гледам какво се продава). А как стигнах да се пробвам с тях!? Не можех да поглъщам почти нищо, включително вода. Всичко повръщах. Така че нека честите настинки не са причината за отлагане на второто дете.

Ден десети след раждане. Сънят е мираж, ММ само ми внася комплекс как не мога да си гледам детето или поне аз така го възприемам. Шевовете ме опъват зверски и още не мога да седя на задника си спокойно. Отделно от скапаните превръзки Always се подсякох. Оплаках се.

Може да му обясниш, че точно защото в началото е трудно на родилката с бебето, поради все още дискомфорти в тялото (и в момента те болят шевовете), за това се и дава този болничен от две седмици на бащите - за да помагат на родилката, а не да обясняват как сама не се справяш с бебето.

За жалост е вярно и това което казва Vermilion`. Спането ще е недостижима цел още доста време. Със сина ми не бях спала до навършването на седмия месец (първите два месеца обаче не бяха проблем), а със щерката издивяхме всички докато не стана на 2 г, че даже и малко след това. Всяка нощ будене по два пъти (ако ще да е без причина, но тя да си ревне превантимно - все пак това си е традиция Wink ).

# 31 611
  • Мнения: 47 898
Таткото също се адаптира и притеснява, лошото е че повечето го правят по този идиотски начин Simple Smile

# 31 612
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
10-ти ден съм в болница с дъщеря ми, до края на месеца сме поне. После още няколко месеца у дома...малкото е при детегледачката( която за щастие е толкова свястна и отговорна жена, че ми е като член от семейството и приятел)
Много съм смотана, да допусна нещата да зазлеят до тук.

# 31 613
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Таткото също се адаптира и притеснява, лошото е че повечето го правят по този идиотски начин Simple Smile

Ами те цял живот все се адаптират.....и то за всичко..
Оплаквам се от мързела на детето, от безразличието му към учебния процес и от слабите оценки.

# 31 614
  • Мнения: 47 898
Lucky Plam,какво е станало
Стискам палци всичко да мине бързо и възможно най-добре

# 31 615
  • sf
  • Мнения: 10 081
Лъки, кураж, не се обвинявай! Бързо оздравяване!
Още подсмърчам, нали настинах на мача на националите и викам на моите "Ако умра, да ми напишете на плочата "Тя умря за България" 😂😂😂

# 31 616
  • Мнения: 1 223
Лъки, кураж, не се обвинявай! Бързо оздравяване!
Още подсмърчам, нали настинах на мача на националите и викам на моите "Ако умра, да ми напишете на плочата "Тя умря за България" 😂😂😂


Това ме развесели. Grinning

# 31 617
  • Мнения: 6 643
На работата се разрази голям скандал, много неща се казаха-обвинения, обиди.Извода ми е, че мълчанието наистина е злато. Peace
Донсита-и мене ме развесели. Laughing
Лъки- много време сте в болница, бързо оздравяване.

# 31 618
  • Мнения: 39 039
Лъки, съжалявам да го прочета  Tired Оправяйте се бързо.
Уф, ако мога нещо аз да помогна. В София съм.  

# 31 619
  • София
  • Мнения: 19 975
Лъки, явно е сериозно.  Sad Да се оправя бързо детенцето и да ви изписват.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт