Да се оплачем...

  • 7 245 664
  • 65 224
  •   2
Отговори
# 31 620
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Сериозно е, животозастрашаващо и няма да мине леко и лесно. Има хранително разстройство и естремна загуба на кг.
Мъжът ми може да поеме малкото, но като се има предвид първо, че работи много, и второ, че не е баща на малкото, съм по-спокойна да го доверя на грижите на жената, която го гледа винаги, когато е болен.
Шибан живот...

# 31 621
  • София
  • Мнения: 8 931
Не трябваше ли да ти махнат шевовете досега newsm78 На мен ми ги махнаха на 6-я ден, действително преди това бяха се впили зверски и много боляха, в момента в който ги махнаха болката изчезна. Превръзки ползвай само памучни, не знам на Always какви си си взела. За другото - и ние с ММ бяхме като куче и котка, той ме обвиняваше, че само му съскам, аз - че ме изнервя. Период е, докато се напаснете и свикнете, но си е кофти.
Тя пише, че шевовете я опъват. Може да са й махнали конците.
Unknown16 това бебе не е само твое, да ти помага повече твоят мъж вместо да те обвинява. Лъки, стискам палци за детенцето! И кураж за теб.

# 31 622
  • sf
  • Мнения: 10 081
Лъки, мислех, че е преборила манията по диетите. Еех, тия тийнеджъри, стискам палци да се вземе в ръце и да минава бързо! Баща им знае ли , мярка ли се въобще?

# 31 623
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 473
Баща им е в Англия от Април или Май и не ги е виждал оттогава, в течение е на проблема, пиша му и го информирам ежедневно. Всъщност от седмица насам по този повод контактуваме повече,  отколкото за последната година и половина сумарно.

# 31 624
  • Мнения: 39 036
Извинявай, изтрих защото реших че е неуместно.
Ако имаш нужда от нещо, моля те пиши ми.

# 31 625
  • Мнения: X
Лъки, кураж!  Стискам ви палци и на двете!


Относно ревливи бебета, моето на 2години и половина всяка нощ реве, лягам при него и заспива, а аз също с него най често и сутринта съм като робокоп!  Тази нощ пък рева цяла нощ, кънти ми главата. Как няма да съм дебела и нервна.

# 31 626
  • София
  • Мнения: 5 606
Докато ме шиеха казаха, че конците са резорбиращи. Седях в болницата 6 дни заради антибиотика на малкия, нямаше ли да кажат нещо? Хвърлихте ме в страшен размисъл.

ММ помага наистина, но предимно през деня. Снощи той го нахрани в 12, помага ми и като го преобувах през нощта или ако нещо ми трябва от кухнята, но после си заспива. Виж обаче през деня е по-зле от майка ми - ама държиш ли му добре главата, пусни радиатора, студено му е, топло му е.

# 31 627
  • Варна
  • Мнения: 25 212
Мои познати, шити с резорбиращи конци имаха такива оплаквания дълго време... Тези конци изобщо не се резорбират толкова бързо, колкото би трябвало, раната зараства за няколко дни, а те се резорбират седмици. Не знам защо изобщо ги слагат на външни шевове, ако бяха обикновени щяха да са ти ги махнали отдавна и да си забравила...

# 31 628
  • Варна
  • Мнения: 36 471
Малееее, явно се оказва, че голям късмет съм извадила аз. Бях си купила такива конци за секциото пък забравих да ги дам на лекаря като влязох в болницата и ме шиха с обикновени. Явно е било по-добрия вариант, после ги махнаха и готово. А моите резорбиращи ги подарих в отделението, да зашият някой друг.

# 31 629
  • Мнения: X
Моето секцио пък беше с една "арматура", която нямаше как - махна я акушерка на седмия ден. В онзи период масово се използваше в отделението.

# 31 630
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 952
Докато ме шиеха казаха, че конците са резорбиращи. Седях в болницата 6 дни заради антибиотика на малкия, нямаше ли да кажат нещо? Хвърлихте ме в страшен размисъл.

Моите конци ги махнаха на 8-мия ден, понеже не съм особено стройна. Ходих до болницата след изписването. И "дърпаше" доста време след операцията;  След като спряха лохиите, ходих на преглед, казаха, че всичко е наред. Година след операцията, пак на профилактичен преглед.

# 31 631
  • Мнения: 47 888
Може да си вземеш спрей цикатридина или друго, и да пръскаш. Ще ти облекчи и е лесно

# 31 632
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 6 952
Може да си вземеш спрей цикатридина или друго, и да пръскаш. Ще ти облекчи и е лесно

Да, два такива изпръсках. Хубав е!

# 31 633
  • Мнения: 14 000
На мен ми правиха епизиотомия, конците паднаха на десетия ден. А понеже разрезът беше доста голям, болките бяха нечовешки. Спряха, когато паднаха конците.

# 31 634
  • Мнения: 35 069
Моето секцио беше с един шев, който махнаха на изписването. Сега съм с водоустойчива лепенка, която като падне и оставям раната да диша. Мисля с нищо да не мажа белега. Ще ми е поредният..

Общи условия

Активация на акаунт