?Въпроси всякакви?

  • 5 258 085
  • 96 496
  •   2
Отговори
# 65 880
  • Мнения: X
Тамарита тук имам сайт по случайност, който може би ще ти помогне?http://pigeons.bg/изложби-пазари/page/2 тук има доста събития в цялата страна, включително и за София. Разгледай Simple Smile

# 65 881
  • Мнения: 10 012
Здравейте, детето е чуло реклама на събитие, свързано с птиците в София, в събота. Знае ли някой повече подробности?

Възможно е да е чуло за Това събитие.
Откриват нова Алея на птиците в столичната Борисова градина

# 65 882
  • София
  • Мнения: 39 723
Трябва да направим пълномощно за излизане на децата в чужбина. Могат ли двамата да са в едно общо или трябва да са две отделни?
Може двете деца да са вписани в една декларация.

Цитат
Долуподписания/та Имена, лични данни
родител на
1во дете, лични данни
и
2ро дете, лични данни

декларирам съгласието децата ми....

# 65 883
  • Мнения: 334
Колко струва изправянето на коса при фризьор, приблизително питам?

# 65 884
  • Мнения: 5 992
Зависи от дължината. Аз съм на каре, взимат ми 15лв. Това включва измиване, издухване, преса и обем, ако искаш.

# 65 885
  • София
  • Мнения: 673
Утре като ида ще разбера,как съм се заблудила така не знам.Хем се правя на самостоятелна и сама си оправям колата,моя има сега да ми пили Rolling Eyes

Спокойно, аз карах служебната кола 5 месеца без преглед Simple Smile Признавам, тогава бях руса....Нямаше глоба, просто вече си записвам коя кола кога какво има. Проблем ще бъде, ако те спрат, тогава има глоба

# 65 886
  • Бургас
  • Мнения: 711
Много ще съм благодарна, ако някой ми обясни как се минава телк след 180 ползвани дни- бременна съм в 6 месец. Какви документи се носят, аг ми каза талон от личната ????

# 65 887
  • Мнения: 13 106
И аз на съдебна тема-има ли такава практика,изплатено обещетение за нанасяне на телесна повреда при ПТП,сумата да се преведе на адвоката,за да си вземел той хонорара, и той да я преведе на пострадалият?Бях изумена вчера, като ми го казаха.Според мен,това е безумие.

Имате явно и някакви други уговорки, щото хонорара на адвоката трябва да е платен предварително, аз пълномощно не бих подписала, даваш си твоите сметки и се оправяш после с адвоката, като не му харесва баста.
Нееднократно адвокати са се опитвали да ми искат още суми извън уговореното след приключване на дела- те затова им е зора да си дадат техните адреси и телефони за кореспонденция.

# 65 888
  • Мнения: X
Много ще съм благодарна, ако някой ми обясни как се минава телк след 180 ползвани дни- бременна съм в 6 месец. Какви документи се носят, аг ми каза талон от личната ????
личния лекар ще ти издаде талон за ТЕЛК, а от работодателя трябва да вземеш производствена характеристика. Заедно с амбулаторния картон подаваш документите в ТЕЛК.

# 65 889
  • София
  • Мнения: 3 050
Много ще съм благодарна, ако някой ми обясни как се минава телк след 180 ползвани дни- бременна съм в 6 месец. Какви документи се носят, аг ми каза талон от личната ????

За това време трябва да си взимала болнични с ЛКК. От ЛКК трябва да ти издадат протокол на медицинска комисия, който да занесеш на ул. "Иларион Макариополски"№10(в случай, че си от София). До 20 дни ще получиш писмо, какви документи да приготвиш, къде да се явиш и на коя дата. Може да отидеш на същото място след 10-12 дни и да провериш къде ще ти е ТЕЛК-а. В случай че не получиш писмото, да си го вземеш от мястото, където ще минеш на ТЕЛК. Обикновено искат епикриза(ако си лежала в болница), производствена характеристика от работодател,служебна бележка за ползвани болнични за настоящата и предните две години, два ненадписани плика с марки и консултация с гинеколог(добре е да има становище какво налага продължаване на временната неработоспособност). Това се сещам на първо четене, ако имаш други въпроси -  питай. Миналия месец минавах, затова ми е още прясно.

# 65 890
  • Мнения: 318
Как да изпера кожено яке, изкуствена кожа?

 

# 65 891
  • София
  • Мнения: 10 825
На пощата получих код за промяна на паролата във фейсбук.
Опит за влизане в моя фейсбук ли е имало или именно въпросния мейл е опит да откраднат паролата ми?
Мейлът е с подател security@facebookmail.com

# 65 892
  • софия
  • Мнения: 25 205
На пощата получих код за промяна на паролата във фейсбук.
Опит за влизане в моя фейсбук ли е имало или именно въпросния мейл е опит да откраднат паролата ми?
Мейлът е с подател security@facebookmail.com


Ако е имало опит за влизане изпращат от къде и по кое време. Смяната на паролата става през профила, а не през линк от мейла. Като гледам домейнът на пощата - прилича ми на фейк.

# 65 893
  • София
  • Мнения: 10 825
На пощата получих код за промяна на паролата във фейсбук.
Опит за влизане в моя фейсбук ли е имало или именно въпросния мейл е опит да откраднат паролата ми?
Мейлът е с подател security@facebookmail.com


Ако е имало опит за влизане изпращат от къде и по кое време. Смяната на паролата става през профила, а не през линк от мейла. Като гледам домейнът на пощата - прилича ми на фейк.

да, има линк за да си сменя паролата:
Това е писмото:
    
 

Hi *****,

We received a request to reset your Facebook password.

Click here to change your password. - активен линк за промяна, води към профила
Alternatively, you can enter the following password reset code:
***
Didn't request this change?
If you didn't request a new password, let us know.пак линк към фейсбукът, със съобщение че ми благодарят и отбелязват, че аз не съм искала промяна на паролата

Последна редакция: пт, 13 окт 2017, 12:53 от bubanka

# 65 894
  • Мнения: 35 892
игнорирай го
/махнах кода от поста ти/

ако желаеш, може да драснеш един мейл на фб и да ги питаш горния имейл техен ли е

Общи условия

Активация на акаунт