"Селски" номера и пинизи

  • 5 107 789
  • 49 908
  •   1
Отговори
# 31 050
  • София
  • Мнения: 8 943
В карето между 4 блока през 2 години се гледа съответното първенство по футбол, съответно се надвикват докъм полунощ. Не е точно под прозореца, но се чува достатъчно на отворени прозорци, добре че спя с тапи за уши.
Според мен полицаите по-скоро са на страната на такива индивиди и само проформа ги предупреждават.
Сигнал срещу съответните полицаи в РУ, а ако и от там няма реакция в Инспектората към СДВР. Наскоро лепиха едни листа с телефони на районите инспектори, има ги и тези за оплаквания от неработещите по сигнали полицаи.

# 31 051
  • Мнения: 4 460
Няма да е честно ,ако си го присвоя защото е самата истина , но като дете помня две съседки ...вече  баби  живеещи една с/у друга където се видят започват да се карат ....доста цветущо ,да си правят номера цял живот.
    Един ден внуците им ги записали  .После избрали един тих(без свади ) следобед и пуснали записа през усилватели....Мигом бабичките се озовали на вън и започнали да се кълнат една друга всяка обвинявайки другата в провокацията а внуците се заливали от смях.
   Друга случка с тези същите. В градската баня. Влиза едната ,а другата вече била там ,познала я и се завъртяла с гръб да не я видят ,а новодошлата  не познала омразната съседка (гола и в гръб) отишла баш при нея и я потупала:
-Другарко , хайде да си изтрием гърбовете!
Другата без да се обръща изръмжала:
-Махай се!
Учудена жената  се  отдалечила мърморейки си че от цяла баня с народ тя попаднала на някаква луда.  
Едва по-късно като се наложило другата да се обърне и я видяла от към познатата страна  я познала коя е .
Лека им пръст няма ги от десетилетия ,но колко истории за тях се разказват.И все забавни.

# 31 052
  • Мнения: 25 825
Ако пусна на тонколони нещо, няма да ме чуят само съседите в апартента от ляво, които не понасям, а звукът ще се разпространява в един вид сфера с определен радиус - границата на чуване, в центъра на която сме аз и тонколоните и ще се чува отгоре, отдолу, отдясно, отляво... навсякъде.

Всъщност, най-потърпевши са съседите от отсрещния блок, ако има такива.
Околните апартаменти страдат най-много от басите и вибрациите, които причиняват. Но точно съседите отсреща са принудени да се насладят на виенето в цялата му прелест, особено ако прозорците са отворени.

# 31 053
  • Мнения: X
Вибрациите са ужас и за съседите отгоре - тези под нас бяха взели домашно кино, зъбите ми тракаха като го пуснат.

# 31 054
  • Мнения: 19 227

Всъщност, най-потърпевши са съседите от отсрещния блок, ако има такива.
Околните апартаменти страдат най-много от басите и вибрациите, които причиняват. Но точно съседите отсреща са принудени да се насладят на виенето в цялата му прелест, особено ако прозорците са отворени.

Има разлика, заради скорост на разпространение на звука и дължината на вълната в различни по плътност среди/препятствия, ама идеята ми е, че подобен акт е като оръжие за масово поразяване, не е като картечница, с която да се прицелиш и да избереш жертвата.

п.п. Сега прочетох и останалото, много соц, бе. Ако са само два шалтера за избор, в отделна стаичка, а не на всеки етаж да има подобно табло, значи общо отговарят за тока във всичките жилища, т.е. грубо казано, манипулирането на единия би довело до спиране/пускане на тока в половината апартаменти (и то ако прекъсвачът на общия ток на стълбището и асансьорите е на някакво друго табло).

# 31 055
  • Мнения: 7 325
 Laughing Laughing Laughing преди много години и на нас ни се наложи да спираме тока на купонджии. Две момченца, току що отървали се от родителският контрол и ударили го на постоянен купон в големият град. Извадиха късата клечка обаче. Въпреки че бяхме млади имахме малко дете, а станите на блока бяха с дебелината на вафли. След едноседмично седяне без ток от 10.30 вечерта до 6 сутринта приеха да разредят фиестите.

# 31 056
  • Мнения: 300
Таксиметровият шофьор си спести да ми върне 4 лв ресто и като го попитах защо отговори, че не бил си сложил очилата и за това ми върнал само лев.  Mr. Green

# 31 057
  • Мнения: 2 157
Таксиметровият шофьор си спести да ми върне 4 лв ресто и като го попитах защо отговори, че не бил си сложил очилата и за това ми върнал само лев.  Mr. Green

Да, да, да... то това ми напомня на вица за сметката в ресторант, на която има маркирано "Ако мине ..... 10лв." Laughing

# 31 058
  • София
  • Мнения: 335
Да застанеш пред ескалатора и да си ръчкаш в телефона. Ама точно по средата. Една жена побутна субекта и мина. Той все така си стои забил поглед в екрана. Следващата жена го заобикаля. Аз тръгвам също да мина от едната му страна, а той просто прави крачка и стъпва на средата на стъпалото... Не знам до колко е селташко, но е мега дразнещо да не се съобразяваш с околните, когато си на обществено място, че дори и да им пречиш.

# 31 059
  • София
  • Мнения: 8 943
Да застанеш пред ескалатора и да си ръчкаш в телефона. Ама точно по средата. Една жена побутна субекта и мина. Той все така си стои забил поглед в екрана. Следващата жена го заобикаля. Аз тръгвам също да мина от едната му страна, а той просто прави крачка и стъпва на средата на стъпалото... Не знам до колко е селташко, но е мега дразнещо да не се съобразяваш с околните, когато си на обществено място, че дори и да им пречиш.
О, това с взирането в телефона по всяко време е просто ужас. Вървят по средата на тротоара, забили поглед в телефона. Някой дори и пушат, вследствие на което имам дупки на връхни дрехи. Никакво поглеждане.  ooooh!

# 31 060
  • София
  • Мнения: 335
Абе нека си се взират колко искат, ама може ли така пречещо на околните да се взират...

# 31 061
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ти май търсиш тема, по която да се изпишат минимум 10 страници. Ескалаторите и кърмачките вече ги минахме, сега коя ще е следващата. Откривам залаганията.

# 31 062
  • Мнения: 2 650
Правилата по пътищата  Simple Smile

# 31 063
  • Мнения: 4 460
С риск да не бъда разбрана намирам баловете след гимназия в този им ....показно пищен  вид и формат за селско .
Преди повече  век да завършиш гимназия е било нещо, днес е просто  кота нула на професионалната квалификация. ОК съм с някаво парти или купон, но това с тоалетите ,прическите и лимузините....някак не ми съответства на повода. То на днешно време да не завършиш средно е срамота  направо newsm78 каква е тази радост  newsm78 от такова скромно постижение?!

# 31 064
  • Мнения: 69 201
Те партитата почват от яслатя и градината още. Не го разбирам това..

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт