"Никога няма да се откажа" -Asla Vazgecmem НОВ СЕРИАЛ С Толгахан Сайъшман

  • 101 324
  • 727
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 62
HugЗдравейте,може ли някой да ми даде сайт за този филм различен от Vbox7,защото съм в чужбина.и стигнах до 29 епизод ,и на руски го гледам даже за което нямам проблем,но други серии немога да открия Sad

Мария, тук може да гледаш преведени сериите на руски
https://vk.com/dizi_dunyasi

Преведени са до 33 епизод.

# 541
  • Мнения: 160
Трудно Ви открих!
Гледа ли някой в момента сериала по Бтв?
Не е нещо особенно, но аз го заглеждам от време на време.
Ще ми е интересно да коментираме.

# 542
  • Мнения: 1 056
Привет! Аз също го гледам, макар и не съвсем редовно. Засега тривиален сюжет, макар че има интрига. Образите на двете основни съперници за сърцето на главния са на принципа черно - бяло. Как пък главната героиня я изкарват толкова достойна, бяла и добра, поне засега. Човек няма как да симпатизира на бившата съпруга, макар и майка на детето, след като тя самата се интересува само от любовта си. Присъства и дежурния психопат, за да е пълна картинката.

Последна редакция: ср, 04 окт 2017, 16:42 от Vali_N

# 543
  • София
  • Мнения: 1 433
привет и от мен
записвам се да следя темата, тъй като позагледах сериала, главно заради непознатите героини....интригуващо е
ще мие приятно да споделяме...
мен пък ми е смешно....тази Иджлял ли беше...спи с един тон грим, поне червилото да бяха поизтрили, пък то очна линия, спирала, въобще перфектен макиаж по време на сън Joy

# 544
  • Мнения: 62
Привет!
И аз ще следя темата. Сериалът го гледах с руски суб като го излъчваха. Хареса ми.

Нур /Амине Гюлше/ е Мис Турция 2014. Имам някакъв спомен, че Толгахан Сайъшман май иска тя да му е партньорка.

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 00:17 от tanitka00

# 545
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
привет и от мен
записвам се да следя темата, тъй като позагледах сериала, главно заради непознатите героини....интригуващо е
ще мие приятно да споделяме...
мен пък ми е смешно....тази Иджлял ли беше...спи с един тон грим, поне червилото да бяха поизтрили, пък то очна линия, спирала, въобще перфектен макиаж по време на сън Joy

...то да беше само с грима да си лягат, ами когато ги дават, че и с обувките, с палта, сака  си лягат, направо ма убиват.... Joy Joy

Здравейте сега  и от мен,

Записвам се и аз в темата, не за друго, екранната двойка ми е интересна. Аз също в нета на руски го прехвърлих сериала с мишката, доста серии, ще има да гледаме до Великден, стига БТВ-то да не го прекъснат, че на тях това им е стар номер.

# 546
  • Мнения: 122
Привет!

Хайде и аз да се запиша в темата. Когато започна сериалът потърсих да видя има ли тема, но не открих. Останах приятно изненадана, че днес откривам възродена тема за този сериал.
Имах удоволствието това лято да попадна на този сериал с руски субтитри. Изгледах го и много ми хареса. Намирам го както травиален, така и с интересен и доста динамичен сюжет. Нелогичните сцени са доста малко, почти минимални, а гл. герой е невероятен.Страхотно си играе ролята този актьор, който не познавах въобще. Всъщност неговата игра и образ ме влюби в сериала. Гл. героиня Нур е малко по-слаба като игра, но и нейният образ е много интересен, динамичен и с развитие.
При всички образи има развитие и това ми харесва. Нищо, че е травиална темата на сюжета, тоест вечният любовен триъгълник. Но пък така хубаво са развили героите в този триъгълник, че чак съм зяпвала от учуда как сценаристите са се сетили за подобно поведение на съответният герой от триъгълника.
В сериала има много патови ситуации, доста динамика, много интриги е на фона на това една противоречива, буреносна и красива любов.

За жалост по БТВ не може да се усети тази магия на сериала, защото това разкъсване и приключване на серията в нищото води зрителя до неудовлетвореност.
Турските серии са по 2 часа и там всяка серия има своя пик и собствена динамика, с логични взаимовръзки .

Ще се радвам да общуваме за този сериал, който ме заплени. Има необятност от теми, по които може да се спори и разсъждава, а също и много да се научи в житейски план.

Гледайте го и пишете! Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose



Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 11:43 от Anileda7

# 547
# 548
  • Мнения: 122


Невероятно сладурче и Мерт.

Последна редакция: чт, 05 окт 2017, 12:21 от Anileda7

# 549
  • Мнения: 160
Радвам се ,че тръгна темата.
Може би,ако се смени заглавието с настоящето име на сериала "Сега и завинаги" ще се включат повече хора.Само авторът ли може да го промени?
Много са красиви актьорите в главните роли - особенно Ийт - с удоволствие го гледам.
Иджлял също ми е много красива,макар и прекалено слаба.
Много жал ми стана снощи за детенцето - мисля,че тук сценаристите малко са пресолили нещата. Не вярвам една жена да загуби тотално майчиният си инстинкт дори и след тежка кома.
Ужасно е и положението,в което Ийт постави Нур - трябваше да и признае,че е разведен, с жена в кома, а в последствие да застане зад брака си с нея,да я защити, а не да се крие зад лъжите на леля си.

# 550
  • Мнения: 14 817
Здравейте.Приемате ли нови попълнения в темата.
Надявах се да се пусне тема за сериала, че аз не мога и съм благодарна че все пак се намери начин.
Надявам се темата да се раздвижи.Сериала ми харесва.Главните герои същи.
На Иджлял и на майка и ми идва да им зашия поне по два шамара.
Обаче не знам защо Иит все още мълчи за брака се с Нур.Да разбирам че се съобразява със състояниет на Иджлял но това май ще продължи доста дълго.
Най ми е любопитно защо лелята коли и беси в къщата.
Аз не мисля, че Иджлял е изгубила майчинския си инстинкт след катастрофата.Мисля че тя никога не го е имала, мисля че никога не е обичала детето но то и е било необходимо за да държи Иит до себе си.

# 551
  • Prague Czech Republic
  • Мнения: 897

Аз не мисля, че Иджлял е изгубила майчинския си инстинкт след катастрофата.Мисля че тя никога не го е имала, мисля че никога не е обичала детето но то и е било необходимо за да държи Иит до себе си.



И аз мисля като теб.

# 552
  • Мнения: 2 063
Скрит текст:
Здравейте.Приемате ли нови попълнения в темата.
Надявах се да се пусне тема за сериала, че аз не мога и съм благодарна че все пак се намери начин.
Надявам се темата да се раздвижи.Сериала ми харесва.Главните герои същи.
На Иджлял и на майка и ми идва да им зашия поне по два шамара.
Обаче не знам защо Иит все още мълчи за брака се с Нур.Да разбирам че се съобразява със състояниет на Иджлял но това май ще продължи доста дълго.
Най ми е любопитно защо лелята коли и беси в къщата.
Аз не мисля, че Иджлял е изгубила майчинския си инстинкт след катастрофата.Мисля че тя никога не го е имала, мисля че никога не е обичала детето но то и е било необходимо за да държи Иит до себе си.


Здравейте и от мен Hug Hug,

Аз съм на същото мнение,
Скрит текст:
детето й служи като  като инструмент в ръцете й, а и по нататък действията й ще го потвърдят.
Наистина прекрасен Ийт, не бях гледала  сериал с Толгахан, определено има харизма и ми харесва.
 Нур ми е доста статична, скована, но по-нататък   май ще  влезе по- убедително в кожата на героинята си.
Лелята ми е пълен отврат... как пък са оцелили актрисата, то отвсякъде всичко в нея - държание, поглед, излъчване, походка- всичко в нея говори и казва: аз съм голяма гадина! #2gunfire #2gunfire


# 553
  • Мнения: 62
Здравейте!
Лелята има власт в къщи, защото тя е отгледала Ийт, брат му и сестра му от малки. Като майка им е, затова Ийт не и противоречи. А и той много държи на семейството си.

Трябва да пазят тайна докато се подобри здравословното състояние на Иджлял - доста дълго време.
Иджлял така е вманиачена по мъжа си, че нищо друго не я интерисува  - нито детето, нито майка й.     И като каже "мъжа ми" направо падам.. Това за мен е пълен егоист, недорасла разглезена "тинейджърка". Така е заслепена от прищевките си, че чак не си дава сметка какво чувства "мъжа" й.
Но каквато и да е, не заслужава да преживява всичко това. И то режисирано от собствената и майка. Намеренията на Ийт бяха съвсем други - да живее с Нур и Мерт в друг дом докато се възстанови Иджлял, за да и кажат истината.

# 554
  • Мнения: 1 056
Привет! Идеята Ийт да живее отделно с Нур и Мерт е безсмислена, ако не кажат истината на Иджлял. Нали тя веднага ще пита къде е мъжа й. Според мен трябваше да й кажат истината. Имаше вече няколко подходящи случая, защото тя усеща, че отношенията между Ийт и Нур не са като между господар и подчинена.
На мен не ми хареса това, че Ийт се разведе с Иджлял с измама, докато беше в кома. Отделно, че измами и Нур. Но и тя с този религиозен брак, също го измами. Не ми е естествено това неприемане на детето от Иджлял. Дори у дома се замислихме дали тя му е истинската майка.

Общи условия

Активация на акаунт