Сладкарничка за книги - тема 53

  • 31 967
  • 723
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 764
Сутрешното събуждане беше сладко,но среднощните не бяха.  Crazy

# 691
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Добър ден и от мен. Тук е слънчево и ясно, но има хладен полъх.
Май повечето ще гласувате, аз също май ще мина да дам своя си вот  Confused По-късно сигурно и със сестра ми ще се видя.

Нези, да цункаш бебка от мен  bouquet

Хубав ден, момичета!

# 692
  • Мнения: 5 776
Аз отдавна не ставам за среднощни купони  Laughing
Недоспиването ме прави крива и зла  Twisted Evil
Нези, ух представих си как тикаш носле в топлата гушка и мирише на бебе  Heart Eyes
Моите като бяха бебета не понасях никой около мен, майка ми дойде за гледа единия докато бях в болница за раждането, после вече си се оправях сама, ама аз съм малко странен случай  Crazy
Повече съжалявам, че не знаят що е то бабин дом, свекърите нямат нито условия, нито желание  Crossing Arms

# 693
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Добро утро, или пък е Ден вече. Обаче съм на крак от ранно утро, правих милинки, гласувах, докато няма много хора, сега правя една супа, обмислям и сериозната манджа, но още не съм я решила - зеле, или ориз. Е, месото е сигурно, но с какво да  е.  Thinking Едно хубаво пече навън, готвя на терасата, кефя се на топлината. А пред блока децата играят на морски шах и аз като рефер от третия етаж наблюдавам и тактично ги хваля. Радват се!  Simple Smile

 Хубаво гостенче си имаш, Нези! С Ани умората не е умора, това е зареждаща умора.  Heart Eyes Гушни я от още една леля.  Hug

Сливче, не мога да ти помогна, но мисля за твоите неща. Знам какво е да ти предстои изява и какво напрежение е преди нейното реализиране. Дано получиш помощ, а ти ще се справиш нататък отлично. Сподели като мине!  Hug

 А пък мен купоните не ме изморяват. Що тъй? Дали часовникът ми не е наред, или пък просто още не съм остаряла.  Joy Предстои ми среща на класа след броени дни, ще се видя как съм, хич няма да бързам да се прибирам, жадувам я тази среща, да ги видя и прегърна всичките.

 Отивам на припек, но пак ще мина тук.

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 11:36 от Neli M*

# 694
  • Мнения: 10 709
Добър ви следобед, най-прекрасни  Hug

Как сте? Почивате ли?  Grinning
Аз съм кукнала в ранни зори /по новото време/. Чистих, прах, готвих, една продажба направих през OLX /вие  да видите този умрял сайт как ме изненада!  Laughing/, мъчих се да извадя една монета от пералнята...Вмъкнала се е между барабана и маншона и не ще да излезе и не ще! Филтъра чистих, една друга монетка от 1 ст падна, онази пущина - не!  Close Явно трябва да се вика техник  Crossing Arms
Не съм гласувала и нямам и намерение  Sick

Гледам, списъци вече летят за новата игра  Heart Eyes Супер! Grinning
Лис Блю беше питала за включване в предстоящата игра- Аз не виждам причина да не се включи като има желание. Пише при нас от повече от два месеца, вписва се добре в нашата скромна компания  Simple Smile Значи ще си имаме едно ново Коледно чорапче  Laughing Но и другите да си кажат мнението  Hug

Нези си има гостенче  Heart Eyes Нагушкай я и от мен!  Hug

Нарче, ГР при мен работи нормално... Сигурно е било нещо временно  Hug

На среднощни купони не съм била от много време  Rolling Eyes
Преди имах тренинг, ама сега не знам дали бих се справила  Laughing
Гиговчето ходи на подскачане, та затова й е лесно с купонясването по цяла нощ  Hug

Хубава неделя на всички  Hug

# 695
  • София
  • Мнения: 6 210
Добър ден, момичета  Hug.
Аз съм с маска на косата, която смърди ужасно  Sick. Не знам дали ще издържа два часа, може да подухам с топъл въздух от сешоара и да съкратя времето, че направо ще повърна  ooooh!.
Иначе сготвих една манджа - винен кебап, ама без вино.
Миж, пералнята ти се явява като спестовна касичка  Grinning.
Не издържам среднощни купони вече, одъртях, по ягодите!
Лис нека се присъедини към играта, добре е дошла  Hug.
И друго нещо исках да кажа, ама какво беше... забравих. Сигурно пак ще дойда, като получа просветление  Laughing.

# 696
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Айде да се включа след Миж.  Heart Eyes

 И аз си имам монета в пералнята. Joy Трака като върти центрофугата. Дали не е повече от една, кой знае, но не съм пробвала да я вадя. Мъжът ми вчера щеше да прави една манипулация с пералнята, но пак се размина. От хорски работи, не остава време да погледне из нас. Пак го няма, повикаха го да помага. Добре че не нося умна глава, че никой не ме ангажира с нищо.  Crazy Joy

 И аз като Миж мисля, че Лис Блю е добре дошла в новата ни игра. Дано се включва редовно, за да усети тръпката и да пожелае да участва отново.  Simple Smile

 Търся една книга - "Живот в скалите", Мария Лалева. Попаднах на хубави цитати, но не откривам книгата. Познато ли ви е това заглавие?
 
 Дали ще има промоция на книги за първи ноември? Никъде не съм мяркала все още нещо по въпроса,  а наближава датата. Точа зъби, макар че не знам какво искам.

 ВенкОООО,  и ти си тук! Гуш! И миризлива те обичам!  Heart Eyes

# 697
  • София
  • Мнения: 6 210
Нели, сакън, вонята е умопомрачителна - мая, ракия, кисело мляко... Гушни ме след час, като се изкъпя  Heart Eyes.
За Деня на будителите със сигурност ще има промоция в Сиела. Миналата година ходих на място в тяхна книжарница и не съм сигурна дали промоцията важи он-лайн. Знаеш, че съм насреща, ако искаш нещо. А книгата, за която питаш, не съм срещала, дано си я намериш.

# 698
  • Мнения: 10 709
Ох, с тези маски за несъществуващи проблеми с коси ще ме побъркате  Laughing Hug
Но вие си знаете  Hug
Аз маска на коса никога не съм си правила ...  :oops Проблеми имам само с един стърчащи бели косми баш отгоре на пътя ми  Twisted Evil

Нелчо, Сиела и Дежа вю ще имат прИмоция за 1 ноември  Hug
Книгите им ще са на 50% традиционно  Peace

# 699
  • София
  • Мнения: 6 210
Миж, много се скубя, много! Такова чудо не ми се е случвало. Плюс това, не знам защо съм си купила две кубчета мая, като меся веднъж на петилетка - все трябва да ги използвам някак  hahaha.
А миналата година помните ли, че и Ера пуснаха една промоция на -50%. Много се чудя дали и тази ще направят нещо подобно.

# 700
  • на североизток от Рая
  • Мнения: 6 251
 Светнахте ме за промоциите, благодаря, мога да набелязвам вече.  Whistling Вени, винаги правиш съблазнителни предложения, но дори и да няма он-лайн отстъпка, няма да те ангажирам с нищо.  Hug
 Досега рових в Буктрафик, леле. Crazy Предстоящи книги хващат окото, но...да видим, нека първо да чуя отзиви.

 Ера ли? Не знам имам ли нещо тяхно.  Thinking

 Ето какво пожелах много силно, дори  и само заради корицата. Heart Eyes

 

Последна редакция: нд, 25 окт 2015, 14:48 от Neli M*

# 701
  • Мнения: 1 601
И аз се завърнах . Ходих да гласувам , след това една хубава разходка покрай морето , хапнаха моите хора , че аз съм на режим и хоп вкъщи . До сега се цапах - правих куркубиня чиста и с шоколад . Та се отчетох за днес с чистене и готвене . Смятам да си полегна сега малко с книжка , въпреки че навън времето е страхотнооооооо , хич не е за вкъщи .  Tired  

Нели , книгата която си харесала "Изповядвам" май е над 1000 страници  ooooh! Но корицата е много красива , грабва от пръв поглед и то много .  Peace  Hug  А другата книга на българската авторка нищо не ми говори .  newsm78

Вени , отмириса ли се вече от тази маска ? Я ела да те "видим"  Hug

Мижче , защо така не пусна едно гласче ?  Hug

# 702
  • Мнения: 10 709

Мижче , защо така не пусна едно гласче ?  Hug


Скрит текст:
От отвращение, Нарче  Sick Беше ме страх , ако отида да не взема да повърна  Joy

О, да, много красива корица, Нели  Heart Eyes
Като реминисценция от едно по-добро време...  Heart Eyes

# 703
  • Мнения: 520
Няма да ви притеснявам с присъствието си повече...знаех, че такива ще са реакциите, но все пак реших да опитам, защото имам хубави спомени от играта. ..Лека вечер от мен

# 704
  • Кърджали
  • Мнения: 10 330
Я ги дайте насам тия перални - спестовни касички.  Laughing
Не гласувах, че по адрес се водя в селото на Краси, на 70 км от тук. Иначе по принцип винаги съм гласувала.
Аз също нямам против Лис да участва в  играта.
Аз както писах подготвям списъка, но си запазвам правото всеки момент да оттегля участието си заради очакваната декемврийска суматоха в къщи.
Пробвах да свърша малко работа /която в момента хич не е за мен, пренасяне на едни дърва от терасата в килера/. Краси снощи ми се поскара малко, ама аз тъпо и упорито - скучно ми е. Днес по - бързо се отказах...
И да готвя няма. Имам си готово ядене. Досега си играхме с Кати. Сега ще си намерим някакво занимание - да четем ли, да решаваме задачки ли....
 
Е, Дани, няма нужда от такива реакции... То който и изведнъж да дойде със тоз въпрос ще получи същият отговор... И разбираемо, за мен...

Общи условия

Активация на акаунт