Забавни въпроси за бременността

  • 1 377 118
  • 18 320
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 740
Заповядайте с находки - невероятни, развеселяващи, абсурдни или просто оставящи ви със зяпнали уста и без думи с "оригиналността си".
Знаем, че за много жени бременността е деликатна тема, затова е хубаво да се уверим, че цитатите са за тук. От друга страна обаче умението да се забавляваме на никого не е излишно, така че добре дошли на всички да се "ограмотим" допълнително!

Ето началната база от данни, събрани от теми във форума:

Симптоми на ранна бременност и задължителни условия за постигането установяването ѝ:

отрицателен тест за бременност - препоръчително е дори да са два или три
шупнал домашен соден тест за бременност
наличие на редовна менструация
наличие на пъпки, които до втория ден нямат връхчета
сърбеж на лявото зАрно
постоянно оригане, започнало в деня на бебеправене
пърхане в стомаха и сладък гъдел преди закъсняването на цикъла
болки в гърдите няколко часа след бебеправене
гадене до няколко часа след бебеправене
чувство, че имате нещо закачено ниско долу вдясно
силно слюнкоотделяне
мрежене на погледа
непреодолимо желание за тютюнопушене
гадене по време на цикъл
задъхване почти веднага след бебеправене
зверски глад няколко часа до няколко дни след бебеправене
паник атаки
поява на ревност
силен сърбеж около пъпа
комбинация от главоболие, гадене, болки ниско долу и в кръста, менструация и отрицателен тест за бременност
наличие на газове
подръпване в областта на пъпа след два отрицателни теста за бременност
наличие на запек в първите дни след бебеправене плюс отрицателен тест
внезапна поява на желание за секс
запек

липса на пряк сексуален контакт плюс липса на яекулация
бебеправене специално в първия ден от менструацията
потъркване на мъжкия полов член в члена на жената
разглобяване на теста за бременност с цел откриване на още една розова чертичка

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 21:49 от rain_bs

# 1
  • София
  • Мнения: 6 148
Премрежения поглед трябва да е в комбинация с отрицателни домашен и кръвен тест
rain_bsbouquet за труда да ги събереш

# 2
  • Мнения: 4 569
Идвам и аз да се дообразовам.

Сега ми се пуши но още не съм бременна.

Како Сийке, къде си?

# 3
  • Мнения: 933
Момичета забравили сте запека, това е много важен симптом

# 4
  • Мнения: 25 445
Тук съм.
Ама, моля ви, цитирайте точно бисерите! Когато са преразказани, не са толкова ценни.
Аз например цитирах "мрежене на погледа", къде го видяхте този премрежен поглед, не знам.
Също така търкането беше на неговия член в нейния, какви са тези интимности сега?
Цитати, моля! Само цитати, анонимни, оригинални.  Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 5 198
Цитат
Вчера правих тест .. отрицателен , днес също правих тест ,отново отрицателен... Според  някои ови калкулатори на 11 съм била в овулация , според други на 13ти . На 9ти и на 14 имаме полови контакти , без предпазване . Днес почуствах подръпване в областта на пъпа, дали е имплантация ...?Разбира се болките в кръста и гърдите са на лице .. но тях си ги имам винаги преди менструация .
Ето точен цитат
И едно.момиче, което иска бебе, но всъщност е имало скъсан презерватив,  та тя може и да иска бебе, но приятелят й знае ли за това?

# 6
  • Мнения: 1 740
Тук съм.
Ама, моля ви, цитирайте точно бисерите! Когато са преразказани, не са толкова ценни.
Аз например цитирах "мрежене на погледа", къде го видяхте този премрежен поглед, не знам.
Също така търкането беше на неговия член в нейния, какви са тези интимности сега?
Цитати, моля! Само цитати, анонимни, оригинални.  Peace
Е, да - в списъка ги направих малко по-елегантни Laughing признавам.
Но нататък носете суров материал. Hug

# 7
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Рейн, поздравления! Joy  hahaha  hahaha
Оф, пуши ми се, па ми се и пикае често, па и ми дойде, ще взема да си направя един тест.

# 8
  • Мнения: 2 650
Ензим, изпишкай се в блато, ако изплува мъртва мъжка жаба - 100% си бременна, не се харчи за тестове.
Сигурна съм, че  ще те гложди как да познаеш, че жабата е мъжка - тестът е лесен - вадиш цигара и ако някой прпедсмъртно промълви - да ви  запаля..аа..яя..аа...пльос, значи е била мъжка  Sunglasses

# 9
  • Мнения: 9 564
И аз съм в цикъл и ми се пуши та ще се запиша да следя темата, че май съм бременна Simple Smile

# 10
  • Мнения: 1 740
Мреженето и члена ги добавих, че наистина някои не са чели оригиналите.

# 11
  • Колоколамск
  • Мнения: 11 439
Отивам да търся блато. А дано покаже, че почва да ме сърби лявото зАрно нещо. Има нещо.
Ето една жена, изпълнила нечии заръки и започнала да се изсипва. А коремът я боли отпред, може ли да те боли корем отзад Thinking ... :
Цитат
Изпълнихме заръките и от вчера съм със засилено цервикално течение, особено сутринта като стана, направо се подмокрям, буквално се изсипва от мен. Поспалива съм и ме боли кръстът, отпред ниско в корема също. Мисля, че са положителни признаци?

Последна редакция: нд, 10 апр 2016, 21:48 от Ензим

# 12
  • София
  • Мнения: 5 198
Е неееее, ензим това последното просто Shocked
Тя споделя в публичен форум. .
Подмокряла се, от нищото ли?
Мъжът й сигурно е голям щастливец  Grinning

# 13
  • Мнения: 30 802
След две бременности за две години изпитвам всички симптоми вече по навик, като вид фантомен крайник, тоест да го наречем "фантомна бременност". Та- разбирам ги момичетата, и на мен ми се пушат пури с мезе кисели краставици.

# 14
  • Мнения: 1 283
Аз имам сърцебиене, но добре, че не го видях в списъка, че щях да търча до аптеката за тест и да не дава Господ да е отрицателен, че пак щяхме да ставаме родители/а пусти презервативи се не късат, абе всички признаци са на лице за сто процентова бременност и то с близнаци.../.  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт